Reklama

Rozšířené póry

Martina (Út, 4. 10. 2016 - 16:10)

Ahoj, je mi 32 let,asi před rokem jsem začala chodit pravidelně na kosmetiku (každých 5-6 týdnů)... mám pocit, že se mi od té doby výrazně rozšířily póry. Může to být způsobeno pravidelným hloubkovým čištěním? Mám pocit, že má pleť vypadá hůř než dříve a nevím, jestli v návštěvách kosmetičky pokračovat. Předem díky za názor.

Kristina (So, 25. 1. 2014 - 21:01)

Na vyčištění pórů mi zabírá nejlíp čištění ultrazvukem u kosmetičky, chodím 1x za 3 týdny až měsíc a myslím, že se mi i stahují. Na tvářích už nejsou vidět a na nose vypadají mnohem líp. Žádné jiné čištění není tak dobré. K tomu doma micelárku od Biodermy na večerní a ranní čištění, hydratační krém a pleť vypadá o hodně líp-

Katuš (Pá, 24. 1. 2014 - 15:01)

Zdravím, je mi 16, mám na tvářích šíleným způsobem rozšířené póry a ty ostatní zanesené, pokud ne rovnou obojí.
Někdo říká, že jak se póry jednou rozšíří, už to nic nevrátí. Má tedy cenu vyhazovat hubené kapesné za kosmetiku, ve které se nevyznám, a těch pár korun z brigád, které nepadnou na tréninky, šetřit na návštěvu salonu (což by stejně bylo k šípku, prý se nevyplatí chodit tam méně než měsíc)...
Z toho, co znám a čehož princip chápu, nic neúčinkuje zároveň k čištění a zároveň stahování pórů. Ono to asi není ani tak úplně proveditelné, co?
Připadám si hrozně ošklivá, nevypadám zdravě a uznejte - koho by přitahovala poďobaná tečkovaná pleť? Kdybych se tohoto problému mohla zbavit, cítím se mnohokráte lépe.

Anne (Ne, 14. 11. 2010 - 16:11)

Lidi zkuste Adstringentní pleťovou masku od Dermacolu, stojí 40 kč a máte ji na dvakrát. Dávám si ji jednou do týdne a póry se mi fakt neuvěřitelně stáhly. U každého to možná bude jíné, avšak já si ji oblíbila!

Anne (Ne, 1. 8. 2010 - 09:08)

Prý je to dědičné a nedá se to úplně zpravit...

Dora (Út, 26. 5. 2009 - 20:05)

Trochu mi pomohl chemický peeling, ale asi tak na půl roku.

Hanča (Út, 26. 5. 2009 - 17:05)

Ahojík, už od puberty se mi abnormálně mastí pleť, tím se mi ucpávají póry a dělá akné, které pravidelně vymáčkavám, zrovna jako se chystám zrovna teď. Jenže mám totálně rozšířené póry skoro po celém obličeji, chvilkově mi pomáhá, pokud si pleť natřu alpou, po té se póry stáhnou a nejsou tak viditelné. Stejně to je hrůza, kámoška si jednou o mě myslela, že mám pihy, tak jsem jí musela pracně vysvětlovat, že to jsou rozšířené póry po akné... Trapas, no.

Tomáš (Út, 26. 5. 2009 - 17:05)

prosím o radu..je mi 37 let a mám velmi rozšířené pory kolem nosu a na nose...mužete mi prosím někdo poradit jak na ně?

vladis (Út, 3. 2. 2009 - 21:02)

na všechny popsané problémy se nyní objevila nová technologie. více soukromě na : antioxscan"gmail.com

Veru (Ne, 1. 1. 2012 - 13:01)

Ähoj,já mam taky rozšířené pory ale jen na prave straně obličeje,je to strašné,jak kdyby mi někdo do něj ryl,chodila jsem na laser,chemicky peeling ,všechno u avonu oriflamu na pory nic mi nepomáhá,zkoušela jsem i bílek samotny namazat,stahuje to pory ale ne tak moc abych to zakryla,také přírodní kolagen jsem zkoušela.. už nevím co mam použít, je mi 18 a je to strašny..

Láďa (Pá, 31. 10. 2008 - 17:10)

Katko,Normaderm jsem používal a byl sice účinný,ale cena byla poměrně vysoká,protože třeba ten krém,co se maže nakonec,je jen malá tubička.Teď používám Ryor Aknestop.Je možná nepatrně méně účinný,ale vyjde mě na polovinu.

Katka (Pá, 31. 10. 2008 - 14:10)

díky za radu, Oli. Asi bude nejlepší něco z této řady vyzkoušet a uvidím, jak mi to sedne. měj se

oli (Pá, 31. 10. 2008 - 10:10)

To Katka
Normaderm používám již nějaký čas a nemohu si tuto řadu vynachválit. Nejlepší je normaderm denní+čistící gel. Noční krém+tonikum mi tak skvělé nepřipadne. Ovšem nutné je vyzkoušet vzorek. Né každé pleti tato řada vyhovuje.

Katka (Pá, 24. 10. 2008 - 11:10)

Holky, máte zkušenosti s vichy s řadou normaderm? Ta by taky měla být na stahování pórů. Chtěla bych si ji koupit, ale je to dost drahé, tak bych nechtěla investovat do něčeho, co třeba nefunguje. Poradíte mi?

Návštěvník (Čt, 23. 10. 2008 - 14:10)

Ano, normálně v drogérce za 70kč

klaudie (Út, 15. 7. 2008 - 16:07)

Používáním v létě rozhodně nic nezkazíte a kosmetika s ovocnými kyselinami je dostupná jak v lékárnách tak v drogeriích a nebo v internetových prodejnách.

Návštěvník (Pá, 4. 7. 2008 - 18:07)

ano mam z loreal pure zone je to veli dobre po tyzdny sa ti satiahnu ze ich ani nevidno...pouzivam to mam zdravu hladku plet....:::)))

muminek (Pá, 26. 10. 2007 - 14:10)

mě se začínají lehce stahovat,používám dermabrazi.Když jsem se dříve natřela make upem,tak mi zajel do pórů a vypadalo to děsně.Ted už ho běžně používám,je to fakt znát.

Mirka (Pá, 26. 10. 2007 - 13:10)

Taky si myslím, že rozšířený póry se napařovat nesmějí!?

Daniela (Pá, 26. 10. 2007 - 12:10)

U pleti s rozšířenými póry pozor na napářku, u takového typu pleti není vhodná. Chodím ke kosmetičce na hloubkové čištění a napářku mi nedělá, používá změkčující gel před čištěním, je to šetrnější.

Reklama

Přidat komentář