Reklama

Rozšířené póry

ada (Pá, 17. 6. 2005 - 23:06)

ahoj lidicky, prodam myci gel normaderm od vichy na rozsirene pory a mastnou plet, uplne novy, nepouzity, velmi levne. jsem z brna, cislo 608 225543, spis sms. dik a hodne stesti!

Lena (St, 27. 4. 2005 - 18:04)

Mam rozsirene pory ale zaroven citlivou plet,ktera ma sklon k zarudnuti,da se pouzivat AHA kyseliny na citlivou plet?Nechci se zas kosmetikou spalit dat za krem 400-500 a pak to vyhodit.Nebo nevite nekdo naky jiny reseni jak vyhladit plet?Diky

niki (Čt, 3. 3. 2005 - 08:03)

objevila jsem v lekarne pletovou vodu zn, Citrogrep s 8% AHA kyselinami za pouhych 180 Kc. Drive jsem pouzivala neostratu ve stejne koncentraci a ta stoji cca 900 Kc. Ucinek je obdobny.

lola (St, 2. 3. 2005 - 22:03)

fffff

anitae (Čt, 27. 1. 2005 - 08:01)

Tez pouzivam Neostratu 15% a jsem s ni velmi spokojena. Sice chvili trva, nez si plet zvykne - ze zacatku to chce pouzivat tak jednou za dva dny na noc - jinak plet pali jak cert:)

Petr (Čt, 2. 12. 2004 - 19:12)

metla na póryHluboký biologický peelingU suché či starší pleti napomáhá ke značnému zmírňování vrásek a napínání pleti. U nadměrně mastné pleti odstraňuje suchý pocit na povrchu, což je zapříčiněno odumřelými buňkami, které se nashromáždili na povrchu pleti. Tento jev většinou výsledkem buď nedostatečným čištěním pleti, či nevhodnými kosmetickými prostředky. Po Biologickém Peelingu pleť vypadá nejenom hezčí, ale je také příjemnější na pocit, a dá se po tomto peelingu odborně vyčistit z větší hloubky, Další výhodou jsou delší časové intervaly mezi pravidelnými profesionálními čištěni pleti. Navíc kosmetické přípravky mají skutečně účinnější působnost, protože se snadněji a hlouběji vstřebávají.Jak často?- Ze začátku každý druhý až třetí týden.Kolikrát? - To záleží na tom, jaký je problém pleti, což je dost individuální. Někdy už pojednomu nebo dvou peelingů se stav a vzhled pleti zlepší radikálně, a někdy, například v případě akné, rozšířených pórů, či velmi hlubokých vrásek, musí být peeling zopakován několikrát. Jedna věc je jistá: Po každém biologickém peelingu je vzhled pleti hezčí a hezčí, a pocit lepší a lepší.HLUBOKÝ BIOLOGICKÝ PEELING : Reakce pleti 1. den - První fáze hlubokého biologického peelingu: masáž. Barva pleti je růžová až červená.2. den - Pleť začne tmavnout.3. den - Pleť je tmavá, stažená. Začíná olupování.4. den - Pleť se loupe. Záleží na typu pleti a hlavně na její tloušce: jak hodně a jak silná vrstva seloupe. Na některých-místech se pleť odlupuje pomaleji. Pozor: odlupující se kůže se v žádném případě nesmí odtrhávat ale naopak musí se nechat odloupnout sama. Po provedení peelingu až do druhé fáze_ (během 5 dní) se na pleť obličeje nesmí po.užívat žádné kosmetické přípravky a make-up. Nedá-Ii zabránit stéká ní šampónu na obličej, je lepší si během těchto .pěti dnů vlasy nemýt. Vodou si můžete oplachovat obličej 3-4 denně, ale plavání v bazénu, sauna, opalování na slunci či v solariu, a rychlý pohyb se nedoporučuje. Vyvarujte se pocení. Není také dobré se neustále dotýkat pleti obličeje.5. den - Druhá fáze hlubokého biologického peelingu: pára,čištění,stahující maskavíce info:petr_3"seznam.cz

alexis (Čt, 14. 10. 2004 - 16:10)

Zdravím všechny, mám mastnou pleť s rozšířenými póry - už nesčetněkrát jsem kupovala různé výrobky, značky...( a těch peněz co to stálo!! ). Nyní mám nějakou dobu kosmetiku VICHY - Normaderm - na rozšířené póry a jsem spokojená ( www.vichy.cz ). V kombinaci s peelingem ( Avon ) a 1x měsíčně návštěva kosmetičky. Pleť je zdravější a póry menší.Mějte se krásně.

petra (Út, 24. 8. 2004 - 15:08)

ja pouzivam krem od Neo Straty s 8% AHA kyselinou a zda se mi dobry. Pory jsou zmensene a plet hladsi. Ale zazraky necekejte. Krem mam od kozni, stal 88o,-, ale vydrzi 4 mesice. V lekarnach se pry volne neprodava.ake je dobry Effaclar-K od La Roche Possay.

cobbie (Pá, 20. 8. 2004 - 13:08)

v létě by se to nemělo, se sluníčkem to nedělá dobře

cobbie (Pá, 20. 8. 2004 - 13:08)

jo jenže kde ty kyseliny sháníš? když nejsi kosmetička, tak je těžký je samotný sehnat, leda v krému, ale samotný ampule nevim. poraď

cobbie (Pá, 20. 8. 2004 - 13:08)

až na to, že ho skoro v žádný lékarně nemaj, leda na objednání.

cobbie (Pá, 20. 8. 2004 - 13:08)

prosimte, napařovat vůbec nesmíš, a dělat peeling taky ne. tim si to akorát zvětšíš. jedině chemickej peeling je k něčemu

Astalavista (St, 14. 7. 2004 - 17:07)

Glyko-A mám doma. Při nanesení z počátku strašně štípe (je to 12 procentní kyselina), ale čekala jsem od toho víc... Ze začátku jsem ho používala každý večer, protože jsem viděla zlepšení, ale pak se póry najednou vrátily do svýho původního stavu a žádné zlepšení se nekonalo, tak ho teď používám jen tak 2-3x týdně. Asi to prostě nemá takovej efekt jako od doktora nebo kosmetičky... :-(((

zuzana (St, 14. 7. 2004 - 16:07)

Kosmetika s AHA-kyselinami se prodává i v lékárně např.GLYCO-A od Biodermy.Stojí kolem 400 Kč.

Simona (St, 14. 7. 2004 - 15:07)

Kosmetika s AHA kyselinami je v prodeji pouze v salonech ve kterých se s ní pracuje. Může se aplikovat pod dohledem lékaře. Nevím, jaké kdo máte zkušenosti, ale vůbec si nepřipadám jako opařená. Pleť je daleko vypnutější a hladší. Navíc jsou to ovocné kyseliny, takže si myslím, že nehrozí žádné poškození pleti.

Petra (Ne, 11. 7. 2004 - 00:07)

Slečno nebo dámo nevím jak vy ale já bych si nic chemického na obličej nedala mám jen jeden a ve třiceti nechci vypadat jako opařená. Mám daleko lepší recept na rozšířené póry: čistící mléko, masku, pleťovou vodu a speciální krém který neucpává a zužuje póry na přírodní bázi od mkcosmetics"lsmarket.cz

Vanda (Pá, 9. 7. 2004 - 22:07)

A může se to používat teď, v létě?

monika (Pá, 9. 7. 2004 - 14:07)

a kde predavaju kremy s ovocnymi kyselinami?v lekarni?

Simona (Čt, 8. 7. 2004 - 15:07)

Na rozšířené póry mi byla doporučenakosmetika s AHA kyselinami + následně chemický peeling. Zatím používám 8% krém, po nějaké době přejdu na 15%. Používám značku Neostrata. Krémy stojí cca 900,-, chemický peeling 1.500,-. Již po 14 dnech používání mám pleť hladší a zářivější. Myslím, že je to opravdu účinné.

jitka (Ne, 8. 2. 2004 - 17:02)

Prosím více inf. o ovocných kyselinách.Značka,cena apod..Díky

Reklama

Přidat komentář