Reklama

HA a samovolný potrat....

Pavla (Po, 9. 11. 2009 - 18:11)

To je docela síla! Ha by...Jo, to by měla zajistit, aby k oplodnění vůbec nedošlo. Proto taky ANTIkoncepce, že? Jenže jsem taky zjistila, že bohužel může působit i abortivně. Nejvíc mě štve, že nám naši gynekologové vlastně lžou. I když farmaceutické společnosti v letáku uvádí, že tyto pilulky mimo jiné zabraňují nidaci vajíčka... A to je vlastně ten potrat... Člověk chce napsat antikoncepci, a oni mu napíšou tabletky, které jsou jen z části antikoncepčí, ale z části také abortivní...

bestieVsamete (Út, 8. 9. 2009 - 20:09)

Evra se totiž smí lepit jen na určité části těla a stehno mezi ně nepatří. Doporučují se záda (okolo lopatek), bříško, ruce od loktů nahoru, ale pouze na vrchní stranu a hýždě.

Marky (Pá, 7. 8. 2009 - 16:08)

jeste sem zapomela ze tehotenske testy mi vysli negativni,tak nevim jak tomu rozumet

Marky (Pá, 7. 8. 2009 - 16:08)

AHoj holky taky sem mela samovolný potrat vysadila jsem HA asi na mesic, protoze jsem nemela partnera a nedelalo mi to dobre. Pak sem ji na doporuceni lekarky zacla brat znovu, ale v dobe kdy jsem ji nebrala jsem mela nechraneny pohlavni styk. cekala jsem na menstruaci, ale porad nic,jednou rano jsem se probudila mela jsem strasny krece v podbrisku tak sem sla na zachod a hrkla ze me hromada krve a asi 5 cm ovalny tvar s cervenou teckou uprostred a kolem toho seda placka. neni to nic prijemneho

Zuzanka (Čt, 25. 6. 2009 - 14:06)

Nevím si rady:-(Beru antikoncepci Evra 5 mesicu,kdyz jsem si nalepila naplast na stehno,tak jsem zacla menstruovat hodne slabe,tak to asi trvalo 9 dni v cemz jsem mela stale pohlavni styk se svym partnerem.Po dalsim cyklu naplasti presne po 3,kdy se ma odlepovat,tak jsem dostala dalsi menstruaci,coz je v poradku,ale zacla jsem hodne krvacet a vysla ze mne neco asi 5 cm dlouhe,melo to silnejsi vrstvu a uvnitr byly jakoby bile ,,kulicky"Volala jsem me gynekolozce a ta mi rekla,at se nestrachuji,ze ze mne vysla jen krvava skvrna.Jenomze me se to vubec nezda.Muzete mi to lepe objasnit?Bojim se aby neslo o samovolny potrat.Dekuji Vam moc,predem dekuji za odpoved!:-)

Maria (Út, 16. 6. 2009 - 22:06)

Dobrý den. Dnes při menstruaci ze mne vyšla asi 1,5 cm průhledná gelová kulička s krvavými skvrnkami uvnitř. Chtěla bych se zeptat o co se jedná. Menstruuji nepravidelně a kojím druhým rokem. Bolesti nemám. Je nutné zajít k lékaři?

Jana (Čt, 7. 5. 2009 - 13:05)

Barčo, však u lékaře jsi byla včera, ne? Tak v ohrožení života nejsi určitě. Dělali Ti sono? A řekli Ti, že revizi dělat nebudou?

Barča (Čt, 7. 5. 2009 - 11:05)

Jsem v ohrožení života? Včera jsem byla u lékaře protože mi s dělohy vypadl nějaký kus krvavý a před týdnem větší. Včera mi řekli na pohotovosti,že jsem měla samovolný potrat,myslíte si,že bych mohla vykrvácet a zemřít,když k lékaři nepůjdu ? Krvácení už není takové jaké jsem měla,mám tam už takové hnědé malé kousky...Pomozte mi prosím

Sára (St, 25. 3. 2009 - 14:03)

HA se bere pravidelně každý den 21 dní, pak 7 dní pauze a cyklus se opakuje...

dana (St, 4. 3. 2009 - 18:03)

urcite chod k lekarovi aj ja som v zahranici a bola som tento vikend na pohtovosti.osetria ta bez problemov

Květa (Út, 18. 12. 2007 - 23:12)

Ahoj asi se to bude zdát blba otázka,ale raději se zeptám! v roce 2005 jsem porodila dítě, a tedka se pul roku snažíme s přitelem o další miminko vím že to chce čas ale nedavno jsem dostala menstruaci a přitom velké bolesti v podbříšku to by nebylo nic tak zvlaštního, ale problem je v tom že to už mám 8 dni a někdy se stane že misto červene krve mám hnědou což jsem nikdy neměla.A menstruaci mám vždycky na 6 dni! Mužete mi poradit co to znamena a jestli mam jit k doktorovi. Děkuji

katka (Po, 28. 5. 2007 - 23:05)

ach jo.. všude člověk čte o samovolných potratech a zamlklých těhotenstvích, ale při mý smůle kdybych otěhotněla přes HA, by mě nic z toho nepotkalo a musela bych na normální interupci..

nelly (Po, 28. 5. 2007 - 23:05)

reagujem na [osledne dva prispevky z 23.2.07 , aj mne sa to stalo vcera a teraz sa hrabem na nete aby som zistila co to vlastne je. malo 2cm a vyzera to ako mala placenta.tiezmi je z toho nanic. a bolesti, ktore som mala boli hrozne. tiez som mala HA resp. inplantat,pred ktorym som mala nechraneny pohlavny styk,samozrejme prerusovany.dva dni na to som si dala inplantat a aj tak to vyzera tak ze som otehotnela a je tomu len mesiac aj dva tyzdne.je mi hrozne.ale asi to tak malo byt...mam 29. :o(

maya (Pá, 23. 2. 2007 - 12:02)

ahoj..mne sa to iste stalo vcera..bolo to velke asi tri cm. nemozem sa s tym zmierit..

maya (Pá, 23. 2. 2007 - 12:02)

mne sa to stalo vcera..potratila som po 5hodinach bolestiach v podbrusku. :´o( bolo velke asi 3cm..nemozem sa s tym zmierit.placem.nemam uz bolesti,ale silne krvacanie 2dni..mam ist k lekarovi?treba mi to este nejak precistit?prosim poradte..

Lemra (Po, 8. 1. 2007 - 09:01)

6. 1. 2007 15:20:17, Lucka
Mohlo by dojít k tomu,že by tu holku nkdo např zmlátil jako nevinne a mohla by potratit??
odpovědět >>
6. 1. 2007 17:54:00,
Ahoj Martino, taky jsem v Anglii, taky me ceka interupce, jen udali za tu pilulku cenu 800 liber. Nevis kde zjistit skutecnou cenu? papaje"seznam.cz

odpovědět >>
6. 1. 2007 18:54:38, Lucka
prosím odpovězte na odpověd,vím že to neni hezké ale mohlo by se to stát při mlácení nebo jiném zpusobu? Je to záhada lid.těla..A já mám plno blbých otázek:(
odpovědět >>
6. 1. 2007 19:05:26,
A ty se chceš nechat od někoho zmlátit, aby došlo k potratu?! Jsi normální?
odpovědět >>
7. 1. 2007 11:00:54, Lucka
Ale já nejsem těhotná,jen se ptám jestli by mohlo dojít k potratu kdyby došlo k zmlácení??
odpovědět >>
7. 1. 2007 12:28:55,
Mohlo, ale ne vzdycky. Zalezi to na stupni tehotenstvi a zdravotnim stavu matky a co vsechno se stane. Lekar ma vzdy zachranit matku, dite je az na druhem miste.
odpovědět >>
7. 1. 2007 14:29:55, Míla
A jak se pozná,že potratí to jako ,když jí někdo zmlátí tak jak to ta osoba pozná? Třeba já někde četla když byla 1-2týdny těhotná,tak jak to pozná ,když by potratila zmlácením?
odpovědět >>
7. 1. 2007 15:23:02,
Po zmlaceni zacne krvacet. Ale krvaceni nemusi vzdy znamenat potrat, jelikoz v tehotenstvi se je deloha vice prokrvena, staci malo (treba jen usilovny uklid doma) a nejaka cevka v deloze praskne a pak dojde ke krvaceni a k potratu dojit nemusi.

John (So, 6. 1. 2007 - 23:01)

PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země.
NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA.
(pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc)
Motto :

Návštěvník (Po, 24. 4. 2006 - 23:04)

nerikam ze se to stat nemuze, ale je to nepravdepodobne, to co se nejspis sstalo, ze HA zblaznilo telo, a odloucilo se jednoduse vice sliznice, potrat po cca tydenim tehotenstvi vubec neni patrny

klara (St, 19. 4. 2006 - 20:04)

Aj mne sa to stalo. Brala som HA a mala samovolny potrat - nieje to nic moc :-(.

Zuzana (Út, 26. 4. 2005 - 10:04)

To je docela síla! Ha by přece neměla způsobit potrat! Měla by zajistit, aby k oplodnění vůbec nedošlo...to by mě nanapadlo, že je tohle možný.Iveto nemusí se brát po souloži. Když začínáš vezmeš první prášek první den menstruace a pak ho bereš každý den v přibližně stejnou dobu soulož nesoulož

Reklama

Přidat komentář