Reklama

Sauna šortky TL-2005G-H

ivča (Čt, 21. 11. 2013 - 20:11)

Dobrý den, já si je nemůžu vynachválit, koupila jsem si ty oranžový a mívám je každý den hodinu večer, po měsíci jsou vidět změny, hlavně celulitida se rozpouští. Tuky sice taky, ale pomalu, Zatím tak jeden centimetr, ale i tak díky za to.

vrtulka (Út, 3. 8. 2010 - 09:08)

mám sauna šortky doma, byly super hodně mi pomohly s celulitidou, jen se pokazilo zapínací kolečko.. tak teď mám prd.. :(

Návštěvník (Út, 18. 8. 2009 - 11:08)

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli už máte někdo zkušenosti s tímto výrobkem?docela mě zaujal ale na internetu jsem zatím nenašla žádné odkazy.

Návštěvník (Pá, 2. 1. 2009 - 17:01)

Vyssi cena neznamena vyssi kvalita! Ale na tyhle saunovaci pripravky si dejte radsi bacha! Uz byl pripad,ze nejmenovany saunovaci pas zacal horet-nastesti ho v tu chvili nikdo nemel na sobe !

aja (Čt, 1. 1. 2009 - 16:01)

Ještě je prodává i neckermann, to jsem zjistila dnes v katalogu a cena je 549Kč. V e-shopech chtějí za úplně shodné šortky 1555Kč. Tak ted nevím, zda to vůbec má cenu kupovat.

Radílek (Út, 25. 10. 2011 - 13:10)

Dobrý den, pokud můžu...Pravděpodobně Vám to přišlo poštou a na balíčku přece musel být uveden odesílatel a, pokud to bylo na dobírku, tak i cena. Tak jim pohrozit soudem, ať u něj vysvětlí, co Vám tedy posílali. No a rozhodně na ně podat alespoň mailem oznámení na ČOI.

simona (Út, 25. 10. 2011 - 10:10)

Dobrý den, pokud můžu poradit,v žádném případě si nekupujte saunovací pás a už vůbec ne, od firmy Novello Trade s.r.o.Mistřice 98, Bílovice. Pás jsem obj.pro babičku, která ho chtěla používat na záda.Po 5 min.přestal pás fungovat a navíc v balíčku nebyla žádná faktura.Tel., který má firma uvedený nefunguje a na email mi odepsali, že oni to nevedou.Tak jsem přišla o 1303Kč,nemáme fakturu ani možnost to někam poslat.

Reklama

Přidat komentář