Reklama

SAUNA

Dominika (So, 12. 2. 2022 - 22:02)

My máme doma saunu od marimex .cz Stála okolo 30 tisíc a z hlediska elektřiny to není nic hrozného. Dívala jsem se přímo na tu naši a tam to mají přepočítané, že odhadem stojí 30 minut cca 5 korun. Navíc se dá zapojit do klasické zásuvky, takže kvůli tomu nemusíte budovat nic speciálního.

Petra (St, 9. 2. 2022 - 23:02)

Spotřebuje taková infrasauna hodně elektřiny? Máte to nějak vysledované? Kde jste ji vybrala?

Dominika (Út, 8. 2. 2022 - 00:02)

U nás to s manželem při výběru vyhrála infrasauna. Manžel vybral opravdu pěknou saunu, z kvalitního dřeva. Vypadá opravdu luxusně a nebyla ani moc drahá. Sauna má dostatek prostoru pro nás oba, takže ji spolu využíváme cca 3 krát za týden. Jsem ráda, že máme saunu doma, protože tak často bych se nikam nedostala.

Návštěvník (Ne, 6. 2. 2022 - 18:02)

Jako děcka jsme se sestrou chodili na plovárnu bez plavek. Matka říkala- jste holátka tak plavte. První plavky přišly, když nám začly růst chlupy. Je mi dnes 65 a sestrě 67. Nikomu to tenkrát nepřišlo divné. Jak by to dopadlo dnes?

Návštěvník (Pá, 4. 2. 2022 - 22:02)

A důležité je, jít do sauny úplně nahý, jak rodiče tak děti, žádné boxerky, žádné kalhotky, žádné slipy , žádné plavky , naprosto nazí,

Petra (Pá, 4. 2. 2022 - 12:02)

Jak to tu píšete, tak já bych prostě měla problém sedět takhle někde nahatá na veřejnosti, proto si chci koupit s manželem saunu domů. Dokážete mi poradit jak vybrat dobrou saunu, která bude stačit na domácí používání?

Návštěvník (Pá, 4. 2. 2022 - 20:02)

chtělo by to napsat jestli chcete finskou, infra, čím to vytápět , pro kolik osob.

Jitka (Čt, 21. 1. 2021 - 23:01)

my když šli poprvé do naší sauny s dětma, já i manžen jsme na subě měli prostěradlo a děti taky, druhé kolečko už děti na sobě to mokré prostěradlo nesnesli , tak ony byli bez něj a uplně v pohodě, dcera(10) na sobě turban a ležela na lavičce , syn(11) seděl, nohama nahoře na podestě s kolenama od sebe protože mu bylo vedro a úplně v pohodě , do bazénku oba skákali šipku a zaráz,třetí kolečko jsme už byli nazí všichni děti naprosto v klidu, a ani se na nic neptali ani necivěli. Nudismus neprovozujeme , normálně před sebou nazí nechodíme, my dospělí chodíme v legínách, tenlácích, traťasech, šortkách, děti na sobě vždy mají alespon spodní prádlo.
Takže vůbec se toho nebojte.

Pepa (So, 9. 1. 2021 - 08:01)

Nahota v sauně je normální a pokud chcete navštěvovat saunu pravidelně, tak bych hned od začátku volil přirozený režim.

Návštěvník (So, 9. 1. 2021 - 16:01)

děkuji za názor

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 23:01)

dobrý den,
mám trochu citlivou otázku,
mám dceru 10let a chci ji brát do sauny , necháváte děti v prostěradle ? jste sami zahalení v přítomnosti dítěte nebo necháváte dítě naturál a jak to je pak u vás? Taky naturál ?
Děkuji za odpovědi

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 23:01)

nikdo víc žádné rady ?

M. (Ne, 27. 12. 2020 - 08:12)

Holky tampon se dá vytáhnout i bez provázku?

Lenka T (So, 26. 12. 2020 - 11:12)

dobrý den, na Vánoce jsme si domů pořídili saunu, do teď jsme vždy já a manžel jezdili sami do nějakého wellnes, ale situace se za poslední rok výrazně změnila, a tak jsme si ji pořídili domů, máme doma dvě děti a musíme teď řešit situaci kterou jsme nikdy předtím řešit nemuseli. Berete do sauny děti ? holka 10 a kluk 11 ,pokud ano necháváte je v prostěradle a vy jste také zahaleni před dětmi, nebo u tak starých dětí stále učíte nemít stud ?
Prosím jen seriozní odpověď . Nejlépe když už mi odpovíte prosím i důvod , děkuji moc .

Petra (Út, 12. 1. 2021 - 09:01)

Děti v tomto věku by se neměli stydět před rodiči a už vůbec ne mezi sebou. Problém by byl kdyby jste se stydeli vy před nimi.
Tak, že do sauny jediné nazí a odhalení.
Ono nejde jen o saunu, v dnešní době se stala nahota jako něco normálního, přirozeného a jestli se budou děti stydět mohou mít problém v šatně na plavecaku, ve sprchách po tělocviku na táboře nebo později na intru. To jejich vrstevníci vycítí a mohou se stát posměchem a šikanou. Tak, že seznamovat a nahotou a sauna je k tomu ideální prostředí.

Návštěvník (So, 26. 12. 2020 - 21:12)

jestli to chápu dobře děti saunu neznají, to bych vám doporučila aby jste byly zahalení, Vy i děti a postupem času nejdřív je učili že na tom prostěradle může jen sedět bez zahalení ,a až pak bych je nechala zvykat na nahotu rodičů.

Petra (So, 26. 12. 2020 - 12:12)

My chodíme všichni do veřejné smíšenékluk 13 holka 12 a na prostěradla sedame, nahotu neřeším my ani děti, ale asi je to o zvyku

Anonym (St, 31. 7. 2019 - 11:07)

Děkuji nechci.Mne stačí ty 30 co teď jsou.

Pavel (Čt, 5. 1. 2017 - 00:01)

Mám kolísavý tlak sauna mi...Lidé,kteří mají potíže s tlakem, by měli chodit do sauny až po přeléčení a stabilizaci - to je, mám potíže, ale beru léky a tlak je v normálu.
Současně musí každý začínat se saunou postupně. Po letní pauze vydržím uvnitř 5-10 min, když chodím pravidelně, tak 15 min není problém.

jarouseek (St, 4. 1. 2017 - 19:01)

Jinak se v sauně normálně lidé při vstupu zdraví - jako kdekoli jinde.

Reklama

Přidat komentář