Reklama

schizofrenie!

Míra Šíra (Čt, 27. 4. 2023 - 10:04)

Jsem chytrý, jsem chytrý, jsem chytrý. Ale totálně. Tohle už opakovat nebudu.

Default User Image
Emil Dítě (St, 7. 2. 2024 - 13:02)

Kdybys napsal, že jsi blázen, napsal bych asi toto: Nebudu ti to vyvracet. Jednak si to myslím taky, jednak je to pravda a jinak bláznům se nemá odporovat.

Default User Image
Míra Šíra (St, 7. 2. 2024 - 13:02)

Bez té logické chyby by to nešlo? Ne jinak, ale jednak.

Default User Image
Emil Dítě (Út, 12. 3. 2024 - 09:03)

No jo. Jsme tu dobře, jsme tu rádi.

Míra Šíra (Po, 16. 1. 2023 - 08:01)

Tak a dost. Je třeba přestat si hrát na schovávanou. Jsem zdravý člověk. Kdo tvrdí opak, nikdy neviděl nemocného. A patřím mezi zdravé lidi. Hej, páni domácí. Co jsme si, to jsme si. Míru zdar, Buď práci čest.

Default User Image
Emil Dítě (St, 14. 2. 2024 - 14:02)

Kdo tvrdí opak, nikdy neviděl nemocného. Tak ti poradím: Podívej se občas do zrcadla a pochopíš to snáž.

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 15:07)

tak zavolej na 776310908 www.jirilaska.cz nebo 565

Míra Šíra (Čt, 7. 7. 2022 - 14:07)

To můj největší problém je v tom, že mě dokáže cokoliv rozhodit. Problém s klíči nebo s ponožkami. Když to trvá moc dlouho, projeví se to na psychice.

Eduard Nud (St, 25. 5. 2022 - 13:05)

Můj největší problém je v tom, že ta nejblbější spermie byla tou nerychlejší a tak předhonila ty lepší, vskutku výstavní kousky. Ale jak se ukázalo, nevyhrál jsem to ani s vajíčkem. Ale víte co? O mrtvých jen dobře.

Eduard Nud (Pá, 5. 11. 2021 - 09:11)

Schizofrenie? Neznám. To víte. S tou mojí diagnózou tak akorát Ježíš Kristus nebo Napoleon. A nebo Johanka z Arku. Ta ale nemá to, co muži. Mozek.

Dana Štanclová (Pá, 13. 8. 2021 - 17:08)

Až do minulého týdne jsem o této nemoci jen slyšela a osobně jsem se s ní nikdy nesetkala. Minulý týden k nám přišla návštěva, pár mladých lidí, od našich známých,. Při povídání u kávy chlapec zmínil, že hovoří s Ježíšem a ten mu dává tady, které si zapisuje. Potom jde na místa, které mu Ježíš uvedl a setkává se tam s lidmi, kterým chce svým modlením pomoci. Také nám říkal, že ho škola již přestala bavit, skončí po 3 letech vysokou a bude chodit po městě a pomáhat potřebným. Zdá se mi to hodně podivně a tak si říkám zda to nejsou hlasy a nemá nějakou počáteční schizofrenii. Díky za odpověď

jA (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

paranoidní schizofrenie - lidé mají strach z pronásledování atd. Je možné ji získat i tím že někdo bude sledovat filmy se špionážní tematikou, někdo bude varovat a nabádat k opatrnosti před lidmi ? i kdyby se někdo snažil druhého zmanipulovat, strašit ho že je pronásledován....
Je možné takto schizofrenii získat?

Jana Nováková (Čt, 20. 8. 2020 - 16:08)

Ahoj kamarád mě říkal že slyšel jak mu někdo říká rozkazy. Nevěděl jaké.
Je to možné že si to nepamatuje? Může mít schyzofrenii?
Děkuji
Jana

Jana Nováková (Čt, 20. 8. 2020 - 16:08)

Ahoj kamarád mě říkal že slyšel jak mu někdo říká rozkazy. Nevěděl jaké.
Je to možné že si to nepamatuje? Může mít schyzofrenii?
Děkuji
Jana

Lenka (So, 2. 9. 2017 - 21:09)

Ahoj, prosím tě mohla by jsi mi napsat název homeoaptickeho přípravku. A jaký posun jsi udělala? Podařilo se ti snížit léky? Děkuji za odpověď a ať se daří.

Lenka (So, 2. 9. 2017 - 21:09)

Ahoj všichni, chtěla jsem...Ahoj, prosím tě mohla by jsi mi napsat název homeoaptickeho přípravku. A jaký posun jsi udělala? Podařilo se ti snížit léky? Děkuji za odpověď a ať se daří.

Mam (So, 26. 8. 2017 - 05:08)

Jenom dvě možnosti. Bud nadávat v koupelně a nebo se z toho vypsat.

Ja (So, 26. 8. 2017 - 05:08)

se z toho musím alespoň vypsat nebo by me Kleplo.

A (So, 26. 8. 2017 - 05:08)

Kdo tedy je oprávněny vzít na ty druhé h?l,ať už v lese nebo jinde.A když uź h?l tak s jedním nebo dvěma hady.?????

A (So, 26. 8. 2017 - 05:08)

Je urážkou označit někoho jako nacistu. Nacistický režim byl hrůzný režim a vyžádal si miliony mrtvých .Víme,jake metody používal.Prave nelidské ,hrůzne metody charakterizovaly tento režim. Ano,

Reklama

Přidat komentář