Reklama

schizofrenie!

Víte (Čt, 24. 8. 2017 - 19:08)

Ja si myslim,ze clověk muže jednat i nepochopitelné
1)pod vlivem skutecne nemoci
2)pod vlivem drog ,psychodelik ,atp
3)pod vlivem hypnozy
4)pod vlivem sebevražedných myslenek

No (Čt, 24. 8. 2017 - 18:08)

Člověk je tvor vynalézavy a bohužel mohou existovat i sofistikovani darebáci. ...

Stejně (Čt, 24. 8. 2017 - 18:08)

to ale určitě není jen tak,nám se to řekne.Ti lidé by tu pomoc jistě také vyhledali,ale oni si v té chvíli myslí,že je to skutečné,proto udělají to,co udělají.

Ano (Čt, 24. 8. 2017 - 18:08)

Pokud by skutecne někdo...to je důležité a hned vyhledat pomoc.

Tak (Čt, 24. 8. 2017 - 18:08)

nevim jak to ti lidé...bych řekla,že s jídlem to souviset nebude.Něco jiného je,pokud někdo užívá drogy.

A (Čt, 24. 8. 2017 - 18:08)

Diagnózu by měl stanovit zkušený lékař. ....

Uvědom si (Čt, 24. 8. 2017 - 18:08)

Že ten kdo přichází k psychiatrovi většinou ani neví co vše si za hlasy ma představit,Psychiatr pak vyloučí skrze řadu,presne určenych postupu a rozboru ostatni onemocnění s podobnými symptomy.Dulezite je také doba a četnost příznaků.

A (Čt, 24. 8. 2017 - 18:08)

Také si myslim,když vám někdo řekne ,že slyší hlasy,bylo by na miste se zeptat
1)co mu říkají ,rádi.
2)odkud pocházejí shora ,že zdola,zleva či zpráva. NESPOKOJIT se ,OVĚŘOVAT.
3)Podvedoma mysli se projevuje skrze obrazy,nikoli řeči.
4)Nenechte se oblbnout

A (Čt, 24. 8. 2017 - 18:08)

Pokud by skutecne někdo slyšel hlasy ,jak o nich mluvi Matěj ,nejednejte a nechovejte podle toho co vám říkají.

No (Čt, 24. 8. 2017 - 18:08)

nevim jak to ti lidé skutečné mají.Souhlasil bych ale s tim,že hlasy nepocházejí z podvedome mysli.
Doporučoval bych ale zvysenou pozornost na konzumaci jídel ,pití

Matěj (Čt, 24. 8. 2017 - 16:08)

ta schizofrenie je u...Mas pravdu až na jednu jedinou věc..ty hlasy jsou reálné a to ze je neslysis ty neznamená ze je neslyší on..on se nedomnívá ze něco slyší on to vi protože to na něho mluví jeho druhá hemisféra mozku

Ona (Čt, 24. 8. 2017 - 16:08)

ta schizofrenie je u každého jiná.Slyšela jsem,že většinou se schozofrenik zabije sám,ale na nikoho druhého by nešáhnul,ale znám i někoho s touto diagnozou,když zaútočil právě na druhého.Je to stejně hrozné,třeba kámoška mi vykládala o známém,že ten se normálně vykoupak,hezky obléknul,šel se rozloučit a na půdě se zastřelil.Hrozné,co se jim musí dít v hlavě,že ty hlasy poslouchají,že si neuvědomují,že to není reálné.A léky,tak s nimi stejně jako na houpačce,jednou dobré a pak zase tak zlé.A jak to mají ostatní poznat,že je na tom zase mizerně.

Matěj (Čt, 24. 8. 2017 - 16:08)

Jest-li si tady někoho...Vím přesně kde jsem tady jsem vyrůstal s s jistotou ti mohu říct ze široko daleko v okruhu 7km tu nikoho ne potkám a dal už chodím jen do obchodu a zpátky

Co (Čt, 24. 8. 2017 - 06:08)

Říkáš. ....nebo mam tu jednu na porcování asi 25 cm a vykostovak ...zahnutý. ..líbil by se ti

No (Čt, 24. 8. 2017 - 06:08)

Já ted do lesa raději chodit nebudu.Nama u sebe nůž.

No (Čt, 24. 8. 2017 - 06:08)

Jest-li si tady někoho cíleného vystrašil. ...muze se stát, že bude úplné náhodnou osobu považovat za řezníka,který přicestoval do je kraje a aby předešel útoku zaútočí jako první. Muže to tak byt.

Matěj (Čt, 24. 8. 2017 - 06:08)

Ale i tak ti děkuji za zájem..měj se krásně jdu se podívat do lesa

Matěj (Čt, 24. 8. 2017 - 06:08)

Přemýšlej. ...
Muže se...To je pravda..ale už na začátku této konverzace jsem psal ze si s tebou nebudu schopny popovídat..napsal jsem ti už víc než dost a celou pravdu se doufám jednou taky někdo dozví ale ty to nebudeš ani nikdo s kým si budu psát prez internet a nebudu ho považovat za pritele

Pak (Čt, 24. 8. 2017 - 06:08)

Na poklade podobných závěru lze učinit nevrátna a poškozující rozhodnuti.

Koukni (Čt, 24. 8. 2017 - 06:08)

Přemýšlej. ...
Muže se stát, že díky tomu ,že řekneš pul pravdy ,tedy její pravdivou část, ale protoze nevis a nebo umyslne zamlcis druhou část ,ktera ji dava celkový význam ,pak můžeš ty nebo i ostatní dovozovat úplné jiný nepravdivy závěr.....tedy lez

Reklama

Přidat komentář