Reklama

SCHIZOFRENIE

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2009 - 14:04)

ORAP richter-se invega nevyrovná vůbec!!!'

Návštěvník (Út, 6. 1. 2009 - 20:01)

to píše za ní ta svině Brita by to tu desetkrát nedávala.Bacha krade nicky a za Britu píše taky.Svině.'

Návštěvník (Út, 6. 1. 2009 - 19:01)

brito už jsem to psal,když ses chytla s yorisan a ztěžovala sis na ni a já jsem se tě zastával,psal jsem že mám 3děti a ty jsi psala o svém problému a moc mi to pomohlo jinými slovy máš podobný problém jako já já mám 3děti malé a jeden z ních je dorost a pocházím ze severní moravy schizák-zatím se měj'

Britta (Ne, 4. 1. 2009 - 19:01)

Hledám nějakého schizofrenika,co by mne zasvětil do tajů psychické choroby zvané schizofrenie,ráda bych,aby mi popsal svoje pocity,co ho dohnalo k psychiatrovi,jaký je jeho životní příběh...snažím se zjistit něco o této chorobě,děkuju za příspěvky...Britta'

Gabriella (Út, 15. 3. 2011 - 13:03)

Dobrý den,chtěla bych Vás touto cestou poprosit, zda-li byste si našli chvilku času k vyplnění dotazníku. Jeho výsledky jsou pro mě velmi důležité a budou použity jako součást mé absolventské práce na téma Schizofrenie a internet. Odpovídání na zadané otázky Vám zabere zhruba 5 minut. Za případnou spolupráci Vám velice děkuji. Dotazník naleznete zde:http://survey.easyresearch.cz/IOr2kU6zP0UH0aYzaxj0JMjQXIW.aspx

Britta (Ne, 28. 12. 2008 - 17:12)

schizáku,mě by zajímalo,jaký ty máš svůj příběh,proč si začal tyhle léky užívat,co s tebou bylo,popiš mi nějak svůj příběh,své projevy schizofrenie...díky a jestli můžeš,tak nějak podobně,jako David,ten to vylíčil teda barvitě...'

Návštěvník (Čt, 25. 12. 2008 - 11:12)

ORAP-velmi dobrý lék..neshoduje se pozor-alkohol!smrtelně nebezpečné pak cigarety kofein a chinin ORAP RICHTER- trochu krvacení z ďásen,jinák schopnost reprodukce-výborná kval.sex,možnost oplodnit ženu-bez problému.ORAP-jansen-kvalitní sex-neschopnost vniknout do ženy penisem jinak orgasmus je,PLEGOMAZIN-kvalitní sex žáden a však jednoduchý přechod po krátké době-velmi krátké době na jiný lepší lek kde sex jde pro schizofreniky,-schizák?+dodržet všechny rady lékaře+přečíst si příbalový leták důkladně-alkohol-žaden neužívat cigaety kofein chinin-žáden-špatná zkušenost INVEGA schopnost reprodukce dobrá vniknout do ženy vynikající pravidla stejná jako u ORAP atd.schizák radí...pacient se zkušeností duležité dodržet zásady s pozdravem schizák...'

Britta (Čt, 18. 12. 2008 - 23:12)

Yossarian,tohle jsem od tebe fakt čekala,jsi tak průhledná...David je jasný případ schizofrenika,takhle nějak si tu chorobu představuju,nesmyslné chování,utkvělé představy,problémy třeba s policií,chování,kterého si všimnou ostatní snad dřív než ten dotyčný,kdybys Yossarian uvažovala nezaujatě a na chvilku se zamyslela nad tím co píšu já,jaké jsem já měla příznaky....popisů toho mého stavu máš už dost...tak bys logicky musela dojít k závěru,že já schizofrenií opravdu netrpěla,rozhodně nemám žádnej tak hororovej scénář jako David,tomuhle věřím,že je schizofrenie,něco nenormálního,čeho si všimnou u toho dotyčného ostatní a co bohužel trvá nějaký čas a nevyvine se to z ničeho nic do druhého dne a u mě si nikdo ničeho nevšiml,protože jsem se chovala normálně,jediné,čeho si všimli naši,bylo to,že jsem po tom antidepresivu byla tak mimo,že jsem místo toho,abych zamkla dveře u bytu,tak tam strčila botu a že jsem zašantročila klíče,to byl jedinej moment,kterého si okolí na mě všimlo nenormálního.Jinak to,že jsem šéfce psala smsky a popisovala jsem jí tam stav v jakém jsem po antidepresivu,tak jsem nepsala ale žádné nesmysly.Yossarian,logicky a bez předsudků tohle porovnej s tím mým příběhem,proč jsem šla k psychiatrovi a uvidíš ten markantní rozdíl.Davide,moc díky za vyčerpávající příběh,prošel sis fakt peklem a tohle tvoje chování nebylo vážně normální,je hrozně fajn,že ti léčba pomohla,takhle by to mělo fungovat.O Psychospirituální krizi jsem už taky četla,navedla mne na ní Jozefína,ta si jí prožila,jenže ten tvůj stav psychospirituální krize nebyla,protože ti na to zabraly léky,na PSK nezabírají,ta sama odezní tak jak přijde a nezanechává následky v podobě nenormálního chování.To je můj laický názor,podle toho,co jsem četla.Ještě jednou moc díky za tvůj popis a jestli chceš jít na kafíčko,budu ráda.Nech na sebe nějaký kontakt,třeba mailik a já se ti ozvu.Do Prahy to mám kousek...Jinak k té injekci,přestanu jí brát,i když nevím,co mi to s organismem a s mozkem zase udělá.Vlastně celou dobu,co jsem brala ty léky,jsem se bála,aby to se mnou něco neudělalo,ubližovaly mi léky,které jsem polykala a ublížilo mi i to,když jsem to vysadila...byl to neléčitelnej stav,ale rozhodně to nemělo co dělat se schizofrenií,protože jsem se mimo toho,že jsem měla záchvaty a nebyla schopná jít po práškách ani do krámu,byla normální a uvažovala logicky a jasně...tady v tom mém příběhu je od začátku prostě všechno špatně...a dle mého názoru,odborníci na tohle museli přijít,leda že by byli úplně blbý a nepoznali,že tohle má ke schizofrenii teda hodně daleko...'

Návštěvník (Čt, 18. 12. 2008 - 18:12)

no proto!

Yossarian (Čt, 18. 12. 2008 - 18:12)

Jo ,to jsem byla já ano......'

Návštěvník (Čt, 18. 12. 2008 - 18:12)

Podepiš se kurvo Yossarian'

Návštěvník (Čt, 18. 12. 2008 - 18:12)

Davide ...u Brity je to bohužel opravdu blud ......a na injekce chodí dál....ona má takovou formu psychozy , že jí přetrvává blud i přes léky a to je malér....ona je na injekcích...má tu nejhorší formu...A chtěla jsem říct ......domnívám se že jsi byl ve stavu, kdy ti prostě museli dát rychle léky aby ses z toho dostal....dostal jsi proto jiné léky, než které se berou jako udržovací...protože ty udržovací mají pomalejší nástup učinků.....takže jsi dostal silné léky s vedlejšími učinky....ale Brita je bohužel resistentní vůči lékům, které bere......'

David (Čt, 18. 12. 2008 - 17:12)

... jo a jestli jsi z Prahy nebo okolí, tak na to kafe někdy můžeme zajít, jestli to chceš probrat osobně.'

David (Čt, 18. 12. 2008 - 17:12)

Ahoj Britto,sleduju už dlouho tvůj příběh a zajímá mě, mně samotnému lékaři před šesti lety diagnostikovali schizofrenii. Dlouho jsem tu diagnózu nechtěl přijmout. Cítil jsem, že se se mnou něco děje, ale věřil jsem tomu, že se u mě jedná o tzv. transformační krizi, která má příznaky někdy podobné schizofrenii.Na psychiatrii mě poprvé dovedli rodiče ve spolupráci s policií, která už o mě věděla, protože jsem ji několikrát kontaktoval a podle nich jsem šířil poplašné zprávy. Rodiče usoudili, že mám schizofrenii, z mých (zdánlivě)zmatených a nelogických SMS zpráv. Tak jsem se ocitl poprvé na psychiatrii, kde mi okamžitě určili diagnózu paranoidní schizofrenie. Jelikož jsem jim nevěřil a nechtěl brát ty jejich léky, za pár dní jsem utekl. Pak jsem byl asi dva měsíce doma, léky jsem nebral a můj stav se postupně zhoršoval, až jsem se octl na psychiatrii podruhé. V té době už jsem začínal být agresivní vůči svému okolí a tak měli důvod k hospitalizaci proti mé vůli. Měl jsem "propracovaný" systém bludných představ, myslel jsem si, že jsem sledován policií, která všude, kde se pohybuji, rozmístila miniaturní kamery. V té době byla válka v Iráku a já jsem se domníval, že jsem jejím vítězem. Taky jsem si myslel, že jsem dostal Nobelovu cenu z psychologie a že ovládám počasí. Měl jsem halucinace sluchové,i zrakové a čichové. Celý ten můj vnitřní svět byl velice bohatý, těch bludů byla spousta a některé byly až horrorové. To ovšem trvalo jen krátce, po té nucené hospitalizaci mi nasadili léky, které mě halucinací zbavily. Tu hospitalizaci jsem těžce nesl, protože jsem věřil, že jsem tam neprávem a že mi nic není. Až asi po dvou měsících jsem postupně přistoupil na to, že jsem nemocný. Léky, které mi dávali, jsem špatně snášel a byl jsem po nich hrozně ztuhlý. Až v druhé léčebně mi léky vyměnili a až třetí lék jsem snášel bez problémů. Z léčebny jsem třikrát utekl a po tom třetím útěku už mě nechali doma a začal jsem se léčit ambulantně. Ze začátku jsem trpěl depresemi a pocitem prázdnoty, což se zlepšilo až po větší dávce antidepresiv. Nějakou dobu mi mozek ještě nefungoval optimálně, špatně jsem se soustředil, ale i to se postupně lepšilo. Vrátil jsem se do školy, tu jsem sice nedokončil, ale teď studuji dálkově a už tu školu chci dodělat, nemám už vůbec žádné příznaky té nemoci. Beru udržovací dávku léků.Když jsem tak četl tvůj příběh, tak nedovedu posoudit, zda tvoje problémy skutečně vyvolal ten jeden lék (je to opravdu divné) a nebo jestli trpíš schizofrenií a je to součástí tvého bludu. Jen mi není jasné, proč si stále chodila na ty injekce, když jsi přesvědčena o tom, že schizofrenií netrpíš. No tak uvidíš, jak budeš reagovat po vysazení.'

Britta (Čt, 18. 12. 2008 - 16:12)

schizáku,díky za psaníčko,rozhodně ti tohle nebudu mít za zlé,zajímají mne tvoje zkušenosti s léčením,já po novém roce vysazuju risperdalovou injekci a jsem zvědavá,co mi to s organismem udělá,jestli se mi třeba vrátí ta menstruace...jak říkám, mne osobně to poškodilo,takže se snažím najít jiné lidičky,kteří mají zkušenosti s léčením,aby mne zasvětili vůbec do tajů duševní choroby.Já si to ani nedovedu představit,co je to za stavy.Dovedu akorát popsat,jak na mě blbě a škodlivě působyly ty léky,ale že by se dalo říct,že jsem měla nějaké duševní choroby,to ne...jeden díl Espritu jsem četla,popisoval schizofrenii,myslím,asi si ho i objednám,i když nepojednává o mě.Mám dotaz, nebyl jsi náhodou na tom psychiatrickém kongresu,který byl v září?Já jsem se o něm dozvěděla až pozdě,taky by mne osobně zajímala ta zkušenost z toho schizofrenního autobusu,aspon bych měla zkušenost se schizofrenií...no vidíš a to mám tu schízu diagnostikovanou, zajímalo by mne,co mám ve zprávách,co mi tam doktoři vůbec napsali a na jakém základě jí u mě mohli diagnostikovat,podle mého laického rozumu,to rozhodně schíza nebyla a ani jednou jsem neměla psychozu,nevím,co to je za stavy.U mne se od samého začátku jednalo pouze o intoxikaci léky o špatné působení léků na můj mozek a můj organismus..jenže, kam tohleto do té psychiatrické terminologie zařadit,že?Něco napsat museli,podle mého si vůbec nevěděli rady a jen ten můj stav zhoršovali,ale snaž se doktory přesvědčit,že nemají pravdu,podle nich jí mají vždycky...no blbci no...Tak klidně piš svoje poznatky a názory,svoje zkušenosti,je hrozně fajn,že ti to pomohlo,jen jsem z tebe ještě nedostala důvod, proč jsi vůbec šel k psychiatrovi a proč si se začal léčit, jaké jsi měl příznaky a co ti vůbec bylo tak hrozného,že si ty psychosračky musel začít jíst...takže budu ráda,když se ještě ozveš..díky Britta'

Návštěvník (Čt, 18. 12. 2008 - 09:12)

ahoj brito,tady schizak-říkala jsi že nikdy nebudeš mít rodinu,přešel jsem na INVEGU u ní bys dítě mohla mít s manželkou už jsme žili vniknul jsem do ní akurát se může po ní také přibírat jako po zyprexe-neměj mi za zlé že ti to tak popisuju-ORAP ...INVEGA je také od jansena cilag ,beru 6mg a cítim se na ní také dobře dnes je to 4den a zatím se za INVEGU nic neplatí-byl už vyzkoušený ve 28zemích a bere se jen 1 tableta nejlépe na noc je to u nás nový lék za orap jsem platil 1200kč a zkus si obědnat náš pac.časopis PL-ESPRIT info"capz.cz-jinými slovy info zavináč capz -linka psychopomoci 224214214 pro ostatní'

Britta (Út, 16. 12. 2008 - 22:12)

Hezký den, Yossarian tady si nevšímejte...hledám nějakého schizofrenika,který by mi převyprávěl svůj příběh, jak mu bylo, než se začal léčit,co ho k léčbě vedlo, jaké měl potíže,jak mu bylo po nasazení léků a jaké má s léčením zkušenosti.Jestli mu to pomohlo a tak. Ráda s takovým človíčkem zajdu na kafíčko...Lidičky, pište vaše zkušenosti s touhle chorobou a taky mi napište, jaký přístup k vám měli lékaři a blízcí...Moc díky'

Návštěvník (Pá, 5. 12. 2008 - 10:12)

brito -schizák-prosím zkus brát třeba znova zyprexu a pak přejdi na orap-mě pomáha...'

Yossarian (Čt, 4. 12. 2008 - 21:12)

Chudák Fialka Romana.....manžel s ní nespí, tak musí řádit na diskuzích pod několika nicky...znáte ji??BYDLÍ NĚKDE U CHRUDIMI, ČASTO TAM JEZDÍ, CHALUPU MÁ V ORLICKÝCH HORÁCH, JE ZKRACHOVALÁ PRÁVNIČKA A STRAŠNÁ SNOBKA , MANŽEL HRAJE GOLF A KAŠLE NA NÍ A MÁ DVA SYNY, JEDNOHO HORŠÍHO NEŽ DRUHÝHO.....HIHI....TEN STARŠÍ JEZDÍ SVÝM AUTEM, LÉČÍ SE S DEPKAMA - ROMANA, DLOUHÉ ROKY NA AD(BLE) .....ZNÁTE JI NĚKDO ??OZVĚTE SE.......KDO MÁ JEJÍ FOTKU, DEJTE JI SEM A UVIDÍME CO JE TO ZA CVOKA, KTEREJ SI VYMÝŠLÍ NA FORECH??ZNÁTE ROMANU FIALKU OD CHRUDIMI??'

Yossarian (Čt, 4. 12. 2008 - 20:12)

Přesně......a ty krávy jí v tom ještě podporují....fialka a spol '

Reklama

Přidat komentář