Reklama

Seniorky na netu

Nelly (Ne, 18. 12. 2011 - 20:12)

Přeji všem pěkné sváteční odpoledne. Původně jsem chtěla psát o včerejšku u nás, ale reaguji na zprávu o smrti V.Havla.Zkopírovala jsem příspěvek reagující na tuto událost a dodávám,že se vším, co je v něm napsáno naprosto souhlasím a lépe bych svůj názor na tohoto člověka nevyjádřila.

21.2.2009 09:37 - Míla

Co je pozitivního na člověku, který si na morálku jen hraje? Vždyť celá jeho osobnost jak je prezentována je jen mediální bublinou, kdo z vás, kteří ho tak bráníte si uvědomuje fakta, která se obvykle neprezentují? Copak nikdo z vás nevidí, kolik lidí díky jeho "humanismu" přišla o práci v lepším případě a kolik o život? Jako malého ho houpali v Lucerně na klíně nacisti, tzn. jeho rodina radši zastávala názor nepřijít o majetek, než bojovat za národ, to dostal do vínku, kdo z disidentů měl tak volné podmínky jako on??? Většina jich skončila v uranových dolech, on ne, proč asi? Co je obdivuhodné na někom, kdo si užívá pití a ženských, občas vyplodí hru o stejném tématu, když už se taková hra zrealizuje, mívá obvykle jen premiéru, která bývá často derniérou pro nedostatek zájemců o shlédnutí i přes mediální kampaň... Jaktože někdo obdivuje člověka, který chtěl zrušit Benešovy dekrety, které nás, ač si to málokdo uvědomuje, stále chrání? Kdyby se opravdu vzala holá fakta, ne mediální obraz, hledal by se v historii těžko člověk, který tolik škodil vlastnímu státu.

Sama za sebe k tomu všemu dodávám, že mediální vynášení jeho stupidních her,mi pokaždé připomnělo pohádku " Císařovy nové šaty."
Mějte se a věřím, že naše přátelství nerozdělí rozdílný názor, třeba právě na tuto dnešní událost.

astra (Ne, 18. 12. 2011 - 19:12)

Ahoj všichni, jak čtu nejen tady, pravděpodobně padá občas internet, je možné, že je přetížený, někde se mažou běžné komentáře jako spamy a jiné zmatky. Tak zachovejte klid. Klidný předvánoční večer. aa

Můžete o tom diskutovat, můžete s tím nesouhlasit, ale to je asi tak vše,co s tím můžete dělat.....

sledující (Ne, 18. 12. 2011 - 19:12)

Co je Abeceda ?

jak to bylo? (Ne, 18. 12. 2011 - 19:12)

Nelly palec dolů, měla by...A opravdu to psala Nelly?Objevilo se to i na Abecedě, což mi nepřipadá na Nelly.

Souhlas s Grešl (Ne, 18. 12. 2011 - 19:12)

Nelly palec dolů, měla by ses stydět!

Souhlas s Grešl (Ne, 18. 12. 2011 - 18:12)

Vážení,
názory můžeme...Je to zlé a nechutné.

seniorky (Ne, 18. 12. 2011 - 18:12)

Nelly palec nahoru.Někomu pomohli ,ale 75% národa ožebračili.

Grešlička (Ne, 18. 12. 2011 - 18:12)

Vážení,
názory můžeme mít různé, ale v den, kdy někdo zemře, na něj veřejně začít kydat špínu, mi nepřipadá vhodné.

Prosím, nechte toho !

Radek - jen čto (Ne, 18. 12. 2011 - 18:12)

tak můj příspěvek byl taky smazán :-(, jen jsem psal o s vém jiném názoru, a že v této chvíli takhle psát mi nepřipadá moc taktní a od Nelly ok. Admine, to jsi tak zadobře s Nelly, že ti nakázala to snad smazat a naopak její je tam už asi 3x?

Janča (Ne, 18. 12. 2011 - 17:12)

Tak já jsem taky napsala příspěvek, a není tu. Co se děje?

Další jen čtouc (Ne, 18. 12. 2011 - 16:12)

A to je vše?To chceme opravdu tak málo?Napéct a nakoupit dárky?A kde je to ostatní?

Grešlička (Ne, 18. 12. 2011 - 16:12)

No to snad není možné - přede mnou byl příspěvek Ludmily, proto ten můj o hlasování, a zmizel !!! No tak vypadám jak debilek, ale co nadělám...

Grešlička (Ne, 18. 12. 2011 - 16:12)

No to snad není možné - přede mnou byl příspěvek Ludmily, proto ten můj o hlasování, a zmizel !!! No tak vypadám jak debilek, ale co nadělám...

Marcela (Ne, 18. 12. 2011 - 16:12)

Proč by mělo být téma jen...přesně souhlasím s příspěvkem "Seniorky"

Johanka (Ne, 18. 12. 2011 - 16:12)

Zdravím vás všechny a Bosorce přeji - i když jako vždy asi poslední - hodně pevného zdravíčka, elánu a hodně sil, které určitě potřebuješ k naplnění Tvých mnohačetných plánů. Užij si to! Jinak se nechci už k dnešku vyjadřovat,protože se to nehodí. Mějte se všechny dobře a užívejte si adventní čas!

Grešlička (Ne, 18. 12. 2011 - 16:12)

Doufám, že tu nebudeme hlasovat ????

Ludmila (Ne, 18. 12. 2011 - 16:12)

Přeji všem seniorkám krásný předvánoční čas.Díky této diskuzi jsem se seznámila s Nelly a získala jsem tak skvělou netovou přítelkyni.Do vaší diskuze nepřispívám,ale dnes se chci plně postavit za její poslední příspěvek.L.

... (Ne, 18. 12. 2011 - 14:12)

Tak to je síla !!

Nelly (Ne, 18. 12. 2011 - 14:12)

Přeji všem pěkné sváteční odpoledne. Původně jsem chtěla psát o včerejšku u nás, ale reaguji na zprávu o smrti V.Havla.Zkopírovala jsem příspěvek reagující na tuto událost a dodávám,že se vším, co je v něm napsáno naprosto souhlasím a lépe bych svůj názor na tohoto člověka nevyjádřila.

21.2.2009 09:37 - Míla

Co je pozitivního na člověku, který si na morálku jen hraje? Vždyť celá jeho osobnost jak je prezentována je jen mediální bublinou, kdo z vás, kteří ho tak bráníte si uvědomuje fakta, která se obvykle neprezentují? Copak nikdo z vás nevidí, kolik lidí díky jeho "humanismu" přišla o práci v lepším případě a kolik o život? Jako malého ho houpali v Lucerně na klíně nacisti, tzn. jeho rodina radši zastávala názor nepřijít o majetek, než bojovat za národ, to dostal do vínku, kdo z disidentů měl tak volné podmínky jako on??? Většina jich skončila v uranových dolech, on ne, proč asi? Co je obdivuhodné na někom, kdo si užívá pití a ženských, občas vyplodí hru o stejném tématu, když už se taková hra zrealizuje, mívá obvykle jen premiéru, která bývá často derniérou pro nedostatek zájemců o shlédnutí i přes mediální kampaň... Jaktože někdo obdivuje člověka, který chtěl zrušit Benešovy dekrety, které nás, ač si to málokdo uvědomuje, stále chrání? Kdyby se opravdu vzala holá fakta, ne mediální obraz, hledal by se v historii těžko člověk, který tolik škodil vlastnímu státu.

Sama za sebe k tomu všemu dodávám, že mediální vynášení jeho stupidních her,mi pokaždé připomnělo pohádku " Císařovy nové šaty."
Mějte se a věřím, že naše přátelství nerozdělí rozdílný názor, třeba právě na tuto dnešní událost.

Ala (Ne, 18. 12. 2011 - 14:12)

Otevřela jsem PC, na Seznamu smutná zpráva, že zemřel Václav Havel. Otevřu diskuzi a tady velké pohlazení od Zuzanky. Zuzanko přivírám oči a myšlenkami se vracím tam k vám na Oravu.
Bosorko, dala jsi svým sousedům krásný vánoční dárek. A sobě taky!
U nás svítí sluníčko, obloha téměř celá modrá, nemůžu uvěřit, že někde padá sníh a je kalamita. Hezký a pohodový den vám všem

Reklama

Přidat komentář