Reklama

Seniorky na netu

Zdravím , (Pá, 16. 12. 2011 - 19:12)

U nas je velký vítr , nic víc žadní, sních možna ten vítr něco donese ,mějte se mam naštěvu , Magda

astra (Pá, 16. 12. 2011 - 18:12)

Ahoj člověci, jen jsem odskočila od pečení mrknout, jak to vypadá jinde. Mám jet zítra do Trutnova, ale protože podle nového jízdního řádu budu 4x/slovy čtyřikrát/ přesedat, tak vůbec nevím, jestli pojedu a kam dojedu, obávám se, že vlaky budoumít zpoždění. Volala před chvílí moje spolužačka, že v Trutnově vynechávají autobusy a čekala hodinu, než se dostala domů.
Tak myslím na vás, které jste poblíž, Míšo, Magdo a kdo další, jak to u vás vypadá. Dávejte pozor a nevystrkujte nos, když to nemusí být. U nás je vítr, hustě prší, sníh zatím není. Taxe mějte všechny, ozvu se časem a fičím vytáhnout perníčky. aa

dagmar (Pá, 16. 12. 2011 - 10:12)

Zdravím všechny!
Tak tady zatím vítr žádný nebyl,ale sprchlo.Ono to opravdu čeká až budu vycházet.
Ivo,jsi víc než dobrá.Rekonstrukce,vaše podnikání,není ti dobře a ještě patero cukroví najednou-to zaslouží obdiv!Klobouk dolů!
Grešličko,dobrý nápad s tím "výpalným".Pořád přemýšlím,co k ID,ale tohle mě nenapadlo.Škoda...ale není všem dnům konec,hlavně že se otevřely nové možnosti!
Beruško,hodně jsi mi přippoměla dny kdy jsem chodila do práce.Taky to byl pro mě nejnáročnější čas.Domů jsem chodila orvaná,vánoční vázdoby jsem měla až po krk.Trvalo to od začátku listopadu do půlky prosince.Pak následoval úklid ateliéru, papírování a zhruba od dvacátého prosince milosrdná pauza.A od třetího ledna zas sundavání a zaklízení všeho.Vánoce mi trvaly každý rok 3 měsíce.Jinak s dárky pro syny nevím.Prevítek dostane nějakou techniku,pár knížek co by se mu mohly líbit,koupila jsem mu saténové povlečení,protože se mu v něm dobře spí.A letos z něj děláme elegána,trošku na jeho přání.Dostane košile (doteď nosil mikiny),manžetové knoflíčky,holicí strojek a hedvábné kravaty.Zdá se toho hodně,ale hned po svátcích má půlkulaté narozky,tak se to rozdělí.
Míšo,připojuju se-piš!Je to fajn číst.Taky bych potřebovala udělat něco s kuchyňskou linkou,ale nejsou Kč a energie.A ani ten "dědek" šikulka.Kdyby ten tvůj ze strachu o život chtěl prchnout,poskytla bych mu azyl,ale musel by to odpracovat.Pak bych ti ho zas vrátila.A vydělali bychom na tom všichni.On by si zachránil život,ty bys nepřišla o jeho důchod a já bych měla novou kuchyň.A jako bonus by si tě "dědek" pak po srovnání se mnou hýčkal jak národní poklad.Ale fakt je,že kdyby nebylo Grešličky a jejich 26%,tak by mě to nenapadlo :-).
Věrko,na plánování jsem kadet.Večer si vždycky naplánuju práce jak pro regiment a ráno se mi nechce.Vařím ráda jen občas,ale většinou ne,k úklidu se musím přemáhat a práci na zahradě dělám taky jen z nutnosti.Tak to jsem já.
Než jsem tu dodatlovala,venku se rozpršelo jak z konve.Jdu rozdělit cukroví a zabalit nějaké další dárky.Mějte se-d

věrka (Pá, 16. 12. 2011 - 09:12)

Věrko, já jsem trochu...Dobré ránko,nojo bylo mi divno,že tu nikdo není,a že jsem odjakživa domýšlivá a vztahovačná,tak asi tak.Jinak moc jsem se zase nasmála Míše.Jak tak koukám jsem proti Vám lenˇoška.Neuklízím,nepeču - budu péct pro dětičky vánočky to jo ale cukroví ne to mně nikdy nebavilo a nebaví.Jinak o úklidu - plánovala jsem.

Beruška (Pá, 16. 12. 2011 - 08:12)

Dobré ráno holky moje.Míšo,ty mě vždycky rozchechtáš-piš,piš,piš.Děvčata,já mám dost.V práci se dělají uzávěrky,pak inventury,pak audit.Já jsem nervák,aby vše sedělo.Doma práce stojí.Dnes jdu dokoupit nějaké maličkosti klukům.Holky,poraďte co jim koupit.Dostanou sice oba nová kola,ale ještě nějakou maličkost musím vymyslet.Zítra budu dělat nepečené cukroví,ostatní mám již napečené,nazdobené,zamčené.Nejraději bych sbalila bágl a jela na opuštěnou chalupu.Příští týden bude tvrdě pracovní a já to musím zvládnout,ale na Vánoce se těším.Mějte se adventně-ne jako já poblázněně.Pa

Grešlička (Pá, 16. 12. 2011 - 08:12)

Věrko, já jsem trochu natvrdlá a nechápu, proč nebo čím jsi tomu dala ? Tak prosím objasnit pouze pro mne, čili polopaticky.

Míšo, vaši spolupráci doma si živě dovedu představit, ale z tvého humorného líčení viditelně čiší, že bys toho svého dědka nedala ani za nic !!!

Jo a holčičky, tu radu o vdovském důchodu jsem vám všem dala sice bez skrytých poplatků, ale znáte to, jak to dnes chodí....., myslím si, že takových 26 % ušetřených prostředků (jinak RPSN) když mi pošlete na účet, tak vás to nepoloží.
A klidně mohou i ty jenom čtoucí, Alenko !!!

Tak bábiny, jdu uklízet - všude už je nablýskáno, napečeno, jen já letos nějak ten úklid nepřeháním, ovšem ten binec, který jsem si tu nadělala šitím, by některou z těch pečlivých hospodyněk asi
položil. Nedá se nic dělat, než se mi probudí povinnost, musím sebou hnout.

Hezký den všem.

Iva (Čt, 15. 12. 2011 - 23:12)

Ahoj, holky moje :-), Míšo - děkuju za poveselení, hned jsem dostala lepší náladu. Já na Ordinaci nekoukám, já jsem fakt prve odešla od trouby. Když to začínalo, tak mě tam byl protivný Rychlý, ten měl předtím takový pořad, myslím Natočto? A i když videa tam byla pěkná, taxem nemusela ty jeho kecy, občas přiblblé anekdoty, což se mi k němu, když tam pak měl hrát doktora, vůbec nehodilo :-(
Dopoledne jsem udělala ještě asi tři těsta, pak po poledni tu byla na krátkou návštěvu známá, a paxem se dala do pečení. Tak jsem myslím dneska napekla patero, utahaná jsem jako blbec a všechno mě bolí. Je to v krabicích, ale všechno pak slepovat, dávat polevy, to taky trochu času zabere. A s obědem jsem se nepárala, Míšo - u nás bylo taky lečo.
Taxe mějte, koukám, že je skoro půlnoc, tak popřeju raděj rovnou dobré ráno a zatím páááá...

ivana (Čt, 15. 12. 2011 - 23:12)

Míšo hlavně piš.Tvoje povídání je lepší než program na Silvestra.U něj se nikdy tak nenasměji.Úplně mi tečou slzy.Ale nic si z toho nedělej.Jak je u nás nějaká taková akce co popisuješ,tak je to také na nože.Většinou vypěním já.Také mu říkám.Ty máš strojní vzdělání a já abych tě radila.Ale někdy tu mojí radu vylepší,abych mu nekřivdila.

dagmar (Čt, 15. 12. 2011 - 22:12)

Zdravím.Nojo,od včerejška nikdo,Věrka končila a zase začala.Náhoda je blbec,třeba se i znáte a nevíte o tom?Ivano musela jsem se smát,jak jsi nás (ale hlavně mě)prokoukla s tou Ordinací.Koukám a ráda.Když to začalo před lety,viděla jsem asi 2 díly a protože nemusím Rybovou,která v tom hrála,tak jsem koukat přestala.Po pár letech jsem to takhle říkala kamarádce a ta mi prozradila,že Rybová tam dávno není a že je to fajn.Tak od té doby koukám a teď tuplem,co dr Frynta kašle,protože kašlu stejně,i když nemám naštěstí jeho diagnózu.Ale cítím s ním a držím té jeho postavě palce.Dnes jsem balila nějaké dárky,konkrétně pro tetu,maminku,neteř a sestru.S tou jsem se ale domluvila,že letos naposled.Zítra ještě rozdělím cukroví,sama si nechám jen trochu,stejně další kalorie nepotřebuju.
Zítra se uvidím s prevítkem,už se na něj těším.Jsem nějak ztahaná,i když není z čeho,dnes jsem měla poflakovací den.
Na to,že má být zítra vichr,tak se venku nehne ani lísteček-zatím.Při mém štěstí to spustí až vyrazím ven.
Míšo,koukala jsem na supercelu Tymošenkové na Novinkách,to bych brala :-).Dokud nebudu mít jistou taky takovou,tak nevraždím.I když.....
Květo,držím s malou palce,ať je dobrá.Snad i Johančin vnouček už je v pohodě.
Docela jsi mi polechtala zvědavost s tím mluvčím,ale ať to je co je to,ať ti to vyjde.Strašná věta,ten závěr z devíti jednoslabičných slov,ale měnit to nebudu.
mějte se-d

Květa (Čt, 15. 12. 2011 - 21:12)

Kde jste všichni, tu je dnes nějaké prázdno, až jsem se musela podívat na datum. U nás nic nového, venku docela dobře a snad nás ten zítřejší vichr mine. Malá měla do rána teplotu, tak je střídání na hlídání, uvidíme, co se z toho vyklube.
Věrko, proč se omlouváš? Je asi hodně práce u děvčat a tak je prázdno a pusto, to už tak v životě chodí a nevidím důvod, proč bys tu nemohla být s nama a těšila se tak jako každá z nás.
Míša, ta tapetuje a za chvílu tu bude, Iva ta peče, aby to všechno dohnala a ostatní se pomalu přidají, uvidíš a jinak si tu všechny tykáme.
Děvčata, ještě to všechno obletím co je ke čtení a jsem narychtovaná poslat pozdrav jednomu našemu mluvčímu a potřebuju se na to dobře!! připravit. Mějte se fajn K.

ivana (Čt, 15. 12. 2011 - 21:12)

Ničemu jsi nedala Věrko.To se někdy stane,že je den kdy je tady smutno a pusto.Po ordinaci se to určitě zlepší.Já celý den pekla a jsem stahaná jak kůň.Ale zítra budu pokračovat.Čekala jsem až po cukru.Dopadl slušně,tak jsem se na to vrhla.A zlomky pěkně chroustám,ale dělím se s mužem.Tak hezký večer všem, a neutahejte se děvčata.

věrka (Čt, 15. 12. 2011 - 20:12)

No to jsem tomu dala.Pardon nechci kazit vaši diskusi.

věrka (St, 14. 12. 2011 - 22:12)

I když zase Dagmar, pobyt s...Míšo a já jsem se zase pořádně řehtala při tom Vašem vyprávění.Docela by mne zajímalo z kterého krkonošského okénka na mne koukáte?

Míša-pokračuji. (St, 14. 12. 2011 - 22:12)

I když zase Dagmar, pobyt s tebou na jedné cele, to by také nebylo k zahození !!!! A k tomu žádné náklady za elektřinu, topení, téměř žádné starosti - no, ještě to zvážím.
Květo, tobě závidím ten masový servis. To se tak někdo má. Ale po té dřině na vinicích si to opečovávání od příbuzných zasloužíš ! A ty stromky, jak kde. Dědek byl včera ve Vrchlabí, tam prodávali Krnapáci. Přivezl krásný malý smrček za celých 80,- Kč. A ještě k tomu dostal kalendář a tři veliké tašky na tříděný odpad.
Ivo, zlato, moc vám přeju, aby vám ty dotace dopadly. Takového lítání a starostí kolem toho. A hlavně aby ti ta revmatoložka alespoň trochu pomohla.
Jančo, a jaké bylo to cukroví s cukrem místo mouky ? Jak správně píšeš, je nejvyšší čas toho nechat a věnovat se svému tělu. Jsem zvědavá, jak se ti to cvičení bude líbit a co ti to bude dělat.
Taxem se tu krásně vykecala, a víte, jak se mi ulevilo ? Kámošky zlaté, jaxem ráda, že vás mám !!!!!!
Taxe opatrujte a pište. Papa M.

Janča (St, 14. 12. 2011 - 20:12)

Taxem děvčata snad taky už dodělala cukroví, ale bylo šou. Dnes navečer jsem dělala to pečivo z vína, jaxe nafoukne. Těsto se vyválí a vykrajuje formičkami. A stalo se, že při druhé várce těsta jsem vál místo hladkou moukou posypala moučkovým cukrem (čuměla jsem při tom na Nikitu). Jdu vyvalovat a koukám na ty hrudky a na tu divně bílou barvu na tom vále. Taxem olízla, a on to cukr. Řekla jsem si, že už toho předvánočního blbnutí musím nechat. Jinaxme byli v Metropoli, dokoupili poslední dárečky a tím fakt končím. Ještě jsem absolvovala RHB na krční páteř. Zítra jdu na Pilates, je to uváděcí hodina zadarmiko, pak už se má platit kolem 100,-/hod. Uvidím, co s tou nohou zvládnu, ale RHB sestra, ke které teď na RHB budu chodit, a která Pilates povede, mě pochválila, že mám dobrou tělesnou konstituci, tak to třeba bude fajn. Zatím děvčata dobrou skoronoc a zítra k večeru vám popíšu, jaxem cvičila.

Iva (St, 14. 12. 2011 - 20:12)

Ahoj, holky moje, taxem myslela, co toho dnes udělám a nějak se to nepovedlo!
Dopoledne jsem byla u té mojí revmatoložky, tam to bylo na dlouho...Na rovinu se mě zeptala, jak často beru Purinol na dnu-tj. na kyselinu močovou, po pravdě jsem řekla, že když si vzpomenu, tak asi 1x týdně. Tak řekla, že už to předepisovat nebude, ať to neberu. Kdyby se to někdy v budoucnu zvedlo, že se to bude řešit pak, teď to je v normě. No, rozumná řeč, aspoň nemusím lhát, jak poctivě to beru :-) Ale výsledek na cholest. nevím - to přijde k mému obvodnímu. Mám ale zvýšenou sedimku, a to už bylo minule taky. Tohle ona neřeší, to by měl náš obvodní. Zase to není až tak kritické, ale je to vlastně už celý rok, jsem pak stále utahaná a unavená...
No, a když jsem už byla ve městě, taxem nakoupila pár dárečků, abych měla aspoň něco. To bylo kolem poledne, lidí moc v obchodě ani nebylo, docela to šlo. Ještě jsem zaběhla do banky - tam jsme museli dát všechny faktury, předávací protokoly - vše kolem toho našeho budování. I když myslím, že stejně se letos na to vykašlou, úředníci mají na všechno dost času. Sice je slíbeno dotaci dostat do 90ti dnů, ale vím, že lidi to dostali třeba až za 7 měsíců. Člověk musí být rád, že vůbec něco dají :-)
Věrko, ty jsi tam nahoře někde od Míši? Abych to nepopletla a abych věděla, kam tě zařadit. Opary jsou nepříjemná věc, zkus hodně jíst kvasnice /třeba pomazánku/ a v lékárně si koupit za pár korun vitamín B. Holky, jaxem měla na podzim dlouhou dobu tu rýmu a pak kašel, tak se mi opar usídlil na nose! No, taky hrůza na druhou! Ještě teď, když přijdu třeba ze zimy do tepla, je to na tom nose vidět a mám tam červený flek, tak to už budu mít asi napořád. No, krasavice inteligentní, či jak to psala Bosorka.
To jsem ale chtěla říct, že jsem nepokročila v dnešním pečení, mám ale namočené lískáče na "masarykovo" a od včera udělané těsto na oříškové do formiček. Tak asi budu pokračovat zítra.
A meteo - taky tady prší, to když ráno pustíme Emí, ona je hned mokrá. A když se chce lísat a hladit, to aby člověk měl rybářský oblek :-) Tak ji musím odchytit dřív než bude mokrá...
Taxe mějte všechny pěkně, zatím pááá!

Květa (St, 14. 12. 2011 - 19:12)

Dnes jsem měla celodenní výjižďku, jenom jsme počkali na kastrolky, šupli je do kuchyně a směr kadeřnictví Valtice, mezi tím se spolubydlící naobědval a ujížděli jsme do Břeclavi na polikliniku. Konečně jsem mohla na mamo a oddychla jsem si, příjemný pan dr. mi při popisu sdělil, že se nic nepohlo, ale příští rok pouze na ultra/šetříme/ a že mě to asi bude stát 400,- a nebo mám požádat gyn. o napsání požadavku. Pak zpět na Mik. pár návštěv v obchodech a když jsme přijeli ve čtyři hodiny, bylo načisto tma. Neprší a nepršelo, ale bylo velice nepříjemně.
Rok už uběhl od naší rodinné sešlosti a tak v sobotu ji máme opět naplánovanou i se zabíjačkou. Maso už je přivezené, máme na to lidi - švagrová je řeznice a brácha velmi rád přicmrndává. Přišla pozvánka pro všechny, co patří do naších baráku. Pamatuju si, že loni, když jsme šli domů, tak padal sníh, já konvičku s polévkou v ruce a spolubydlící s taškou a to jsem říkala, jak Ladův obrázek. To bylo trochu vzpomínek a teď do reality.
Cukrové je v krabici, ještě mě ovádí manžel o ořechové rohlíčky, ořechů naloupal dost, tak asi budou.
Dagmaro, to tu paní měli vyhlídnutou a šli po mase, nebo jim to bylo jedno a brali co bylo? To je děs a hlavně v tomto čase, aby si člověk tu kabelu uvázal k ruce. Taky jsem si dnes prohlédla ceny vánočních stromků, jenom tak ze zajímavosti. Jedle bez míry, takže jakákoliv 899,- a dál jsem nešla. Nechtěla jsem kupovat, jenom zvědavost mě tam přivedla, my máme ještě letos na vyřezání na zahradě smrček.
Nelly, nesmíš to míchat, pak jsou těžká rána - promiň - ......... .
Děvčata začínají vzdechy na jedničce, na ty se dívám jsou ze života, mějte se hezky K.

dagmar (St, 14. 12. 2011 - 18:12)

Zdravím,tady leje,je lezavo a nevlídno.
Nelly,takovým ránům se snažím vyhýbat,ale někdy se stane...
Věrko,já tuhle vzpoměla,jak jsme jezdily v zimě plavat do Podolí a cestou zpět si kroutily vlasy do špiček,které zamrzaly.Udělat to dneska,nepřežiju a kdyby,tak s následkama.
Nojo,opary,prevítek na ně hodně trpí,teď zase jeden má.
Mě je zas od včerejška nic moc,k ránu jsem se i budila a vypadá to,že přicházejí horší dny.Aspoň že mám napečeno a můžu se víceméně až na pár pochůzek poflakovat.
S Míšou se možná sejdu na cele,taky mám nakročeno k vraždě v afektu,ohrožená je moje sestra.
Jestli jste četly na Novinkách o přepadení ženy co jí mimo jiné uloupili 3kg svíčkové panenky,tak to je kousek odsud.
Mějte se hezky je mi neveselo,to počasí dělí svoje.d

grešlička (St, 14. 12. 2011 - 16:12)

Jo Nelly, ty nevíš, že krutá jsou rána opilců ?? Ale zas na druhou stranu - někdy je hanba vystřízlivět..

Míšo, taky si myslím, že bys sedět nešla, že by tě každý soud musel osvobodit, ale ještě vydrž, on ten vdovský důchod není nic moc, ten starouškův je určitě větší.

Věrko, kdyby tohle udělaly naše děti, to by dostaly, co ?? Ale my, zkušené světa, si to klidně dovolit můžem - ten opar ti nezávidím, mít papuli jak havajský domovník je taky super, před vánoci obzvlášť, ale nic s tím nenaděláš, jen lihovat a vydržet, kdysi jsem na ně trpěla taky a syn se mi smál, že jsem jak ti formeláci nebo Lakomá Barka.

Dodělala jsem poslední úpravy cukroví, upatlaná jsem jak malý harant, takže si jdu vylepšít chuť něčím hořkým a pak to po sobě půjdu do kuchyně uklidit.
Tak bábiny, pa a opatrujte se, a nelezte ven s mokrou hlavou, jo ???

věrka (St, 14. 12. 2011 - 14:12)

I já se připojím - Nelly,...Zdravím Vás všechny a moc se bavím Vašimi zážitky.Zrovna marodím,no to je když si umyjete hlavu a jdete ven.Jsem z toho na mrtvici,jak nesnáším mít rýmu a tedˇse mi ještě navíc na vrchním rtu udělal obrovskej opar takže mám takovej zobák.Čtu Vás moc ráda,jste fajn parta,tak přeju aby Vám to vydrželo i na další roky.

Reklama

Přidat komentář