Reklama

sibutramin 20

Vlasta (Čt, 15. 3. 2012 - 18:03)

Ahoj,
Sibu už se v ČR...pracovala jsem pro výrobce Meridie a sibutraminu. Sibutramin byl ztažen z trhu z celé evropské unie a nyní i z celého světa díky spoustu umrtí a nežádoucím účinkům v klinických studiích. Umrtí jsou hlavně na problémy se srdcem. Jasně prokázáno díky užívání sibutraminu. Varuji proto před jeho užíváním!! Vlasta

Martina (Čt, 15. 3. 2012 - 18:03)

Máte někdo zkušenosti s...Zdravím, já užívám Obesimed Forte již měsíc a super, vůbec nemám hlad a hlavně večer si "volání" ledničky ani nevšimnu. Jím tak o 70% méně než před Obesimedem. poměrně velká diskuze je na STOB klubu. Teď je Obesimed k sehnání v lékárnách a přes internet za poloviční cenu, asi firma udělala nějakou promo akci.
martina

Petra (Čt, 15. 3. 2012 - 18:03)

Máte zkušenost,že se...Ahoj,
Sibu už se v ČR nevýrábí, je ho možno pouze sehnat na černém trhu.
Ale pozor na trhu je mnoho podvodníků, a faků.
Petra

Macík (Čt, 15. 3. 2012 - 06:03)

Máte zkušenost,že se vyrábí a je k mání?P
Prosím kdo to ví,na beton reagujte.Díky moc,Prý se už nevyrábí.

Jana (St, 14. 3. 2012 - 11:03)

oprava -je to [email protected] paní jana bílková, u opatrovny 247, praha 5 15800

jana (Út, 13. 3. 2012 - 16:03)

ahoj, pozor na podovici [email protected], nabízí léky nebo recept na dobírku,ale přijde jen vycpaná obálka!!!

Domča (Po, 12. 3. 2012 - 16:03)

Dobrý den, sháním Sibutramin a celkem na něj spěchám. Prosím pokud mi ho můžete nabídnout piště na [email protected]. Děkuji a zdravím

martina.stritec (Po, 12. 3. 2012 - 16:03)

prosim nabidnete sibutramin s liankou,specha,dekuji [email protected]

Alča (Po, 12. 3. 2012 - 13:03)

Ahojky, prosím, máte někdo aktuální zkušenost s chizhubnouthned? Zaplatila jsem už v lednu, bylo mi napsáno, že bude doručeno do týdne a je březen a nic, tak nevím, co si myslet. Maily jsou bez odpovědi a dokonce jsem četka, že tu nekdo sbírá kontaky nespokojených klientek na trestní oznámení a že pozitivní ohlasy si tady píší prodejci sami tak fakt nevím. Díky moc za odpovědi.

¨Macík (Ne, 11. 3. 2012 - 07:03)

Platím pouze dobírkou,nebo z ruky do ruky.pouze jen celé balení,mohu tím pádem nabídnout za sibutramin/pouze velké balení,za velké balení Xenicalu.máte-li takou možnost,tak bud je koupím celé,nerozbalené,nebo vyměním ,není podmínkou.Ovšem čas je pro mě důležitý.stačí mi jen zmínka že je produ
kt v lékárnách.

Macík (Ne, 11. 3. 2012 - 07:03)

Holky, slyšela jsem od lékaře že se Sibutramin už nepředepisuje.Předepsal mě Xenical.Adipex jsem měla nezhubla jsem ani kilo,i když jsem dodržovala dietu.Naopak byla jsem předrážděná,dost často mě bolela hlava.Jediné co mi přinesl byl klepot rukou.ale i větší výkonnost.Napište mi prosím zda vám ho někdo v poslední době předepsal,na mě působí.prosím odpovězte.díky

Kateřina (Čt, 8. 3. 2012 - 22:03)

Ahoj, já zase momentálně užívám CLA corectia TrioActive a po měsíci mám dole 5 kilo, jde to skoro samo, jen si člověk musí trochu hlídat co jí, prostě se nepřejídat. Jsem hrozně spokojená. Zatím nejlepší, co jsem vyzkošela.

Kačka (Čt, 8. 3. 2012 - 21:03)

Máte někdo zkušenosti s...Ahoj,Obesimed beru 5.týden a jedu kilo týdně dolu.Bez trápení.

martina (Út, 6. 3. 2012 - 22:03)

Dobrý den, prodám...Koupím váš zbytek, předání kdekolv v Praze?

Elis (Út, 6. 3. 2012 - 14:03)

Dobrý den, prodám sibutramin 20 mg, zbylo mi 29 tablet z balení po 50, již ho nepoužívám. Pouze osobní předání. Cena 800 kč. pište na [email protected]

babovka (Út, 6. 3. 2012 - 10:03)

Tak to máš blbý, že...myslím že to nemám blbý jen já, toto zboží jsem koupila od sibpills a týká se to zřejmě i těch dalších co koupily.

lsagittarius (So, 3. 3. 2012 - 16:03)

TO nezaberá proč protože...Působíte velice nedůvěryhodně. Hrubky ve Vašem textu jsou zarážející.

monika (Pá, 2. 3. 2012 - 02:03)

Zdravím, chci se zeptat...ano zabírá zhubla jsem 32kg za rok a když ho papkám nemám chut ani hlad ani čas na jídlo, jen málo spím a jsem plná energie...mohu říci vážně to funguje...Monika

monika (Pá, 2. 3. 2012 - 02:03)

Já i moje dvě známé máme...Paní, není to nezákonné, tyto léky nejsou zakázané patří do skupiny nebezpečných léků, nic se vám nestane, nezákonné je to že ona nebo on kradou nám vše peníze, jen tam jděte a řekněte jakým způsobem a jak jste chtěla nakoupit a přiložíte jim emaily to je vše a nahlašte že už je to ohlášené na služebně ŠLUKNOV.žádný strach prý to dostanem zpět jen to chvilku potrvá, já už to mám za sebou...Monča

Tea (Čt, 1. 3. 2012 - 14:03)

Jo a ještě, máte někdo zkušenost s onemocněním M.B. a braním sib? chtěla bych o tom s někým pokecat,není s kým :( , kdyžtak mi pisněte na [email protected]

Reklama

Přidat komentář