Reklama

Smysl života??

Default User Image
Anonym (Út, 12. 3. 2024 - 10:03)

Někdy se zdá, že smyslem života je se po smyslu života ptát a hledat ho. Alespoň u nás lidí. A z některých příspěvků taky vyplývá, což je samo o sobě určitě přirozené, že pro někoho je nejvyšším smyslem života život reprodukovat. A když to nejde ve skutečnosti, tak alespoň v představách, které se s reprodukcí života pojí. 

Default User Image
Petr (Út, 12. 3. 2024 - 10:03)

Jediným smyslem života je žít pro někoho, koho milujeme a kdo miluje nás.

Default User Image
Luc (Po, 4. 12. 2023 - 15:12)

Smyslem života by mělo být žít, ale všude je vidět, jak se zabíjíme - svými myšlenkami, chováním, způsobem života. Člověk celý život pracuje na tom, aby to dopracoval ke smrti.

Default User Image
Honza (Po, 4. 12. 2023 - 13:12)

Smyslem života je sloužit ženám.

Default User Image
Eduard Nud (Út, 12. 3. 2024 - 10:03)

Správně. Co by muž neudělal pro kulturní zážitky.

Default User Image
Míra Šíra (Út, 12. 3. 2024 - 10:03)

Marně hledám diskuzní téma, kde bych se mohl rozepsat do hloubky. A tak píši krátce a hodně.

Default User Image
Emil Dítě (Út, 12. 3. 2024 - 10:03)

Je lehké jít na Doktorku, ale těžké z ní odejít.

Default User Image
Míra Šíra (Po, 4. 12. 2023 - 13:12)

Rozhodně pro mne není smyslem života hádat se na Doktorce. Nebo s klientem na pokoji. No. V nejlepším přestat.

Default User Image
Eduard Nud (Út, 12. 3. 2024 - 10:03)

Vždyť je to chudák. Bojí se lidí, bojí se personálu. A tak se jenom vzteká.

Default User Image
Emil Dítě (Út, 12. 3. 2024 - 10:03)

To má beztak z toho, že je pořád na pokoji. Jenomže on nesnáší větší společnost.

rose (Čt, 6. 10. 2016 - 08:10)

s matkou je to jine, kam pujde ona, to neresim ja

rose (Čt, 6. 10. 2016 - 08:10)

co to meles, Jan 14:8 neon o trojici, Jezise videl a zadal ukazat otce, mluvil o jine osobe, to si rikas proti sobe, haha

Steve (Čt, 6. 10. 2016 - 00:10)

ze tam bude sam, to nerikam,...No vida slíbil ... takže ti tam jsou. A co jeho matka? Ta tam myslíš není? Že by se na ní jako Ježíš vykašlal? Na svou matku?

Ono stačí občas zapojit mozek a logické myšlení ... spousta věcí se náhle ukáže ;-) (ani nemusíš jen furt čučet do Bible)

"mne to neslibil, ja se tam nehrabu" Inu tak nemusíš když nechceš :-D Můžeš klidně jít do pekla.

Tady mám ještě něco k té Boží Trojici: Jan 14:8

Tam je to opět jasně znázorněno jako pro blbečky :-D Ten Filip se tam jasně zcela nechápavě ptá (tak jako ty nebo já) ... Proč mu neřekne, hele tam máš Jehovu, jenom jemu se budeš klanět a vzdávat úctu. Kdyby teda byl Bůh otec vedle jako další nejvrchnější osoba.

Petr (St, 5. 10. 2016 - 15:10)

Důležité je milovat i se odmilovat.Někoho a něco.

rose (Ne, 2. 10. 2016 - 10:10)

ze tam bude sam, to nerikam, slibil apostolum, ze jim tam jde pripravit misto, aby byli knezimi a krali, mne to neslinil, ja se tam nehrabu. Svati, kteri jsou nadelani cirkvi tam nebudou a o zadnem z proroku se nerikalo, ze tam pujde, tolik Bible

rose (Ne, 2. 10. 2016 - 10:10)

ano, JK to myslel vazne, ze do nebe nikdo nevystoupil

Steve (Ne, 2. 10. 2016 - 03:10)

Ano řekl že spí, to je fakt ... :-) Ale přirovnání a smysl jak vidím opět vůbec nechápeš.

"v janovi 3:13 rekl ze do nebe nikdo nevystoupil" To asi těžko, né?

Jasně, v jiném kontextu ....

Podle vás tam je a bude sám .... chápu :-) To máte ale fakt dobrý bláboly. A řekni mi ... kde má teda Kristus Matku ... a kde jsou všichni ti proroci a svatí?

rose (So, 1. 10. 2016 - 08:10)

JK je zakladatel krestantvi, nebo ne, Steve? O mrtvem Lazarovi rel, ze spi a v janovi 3:13 rekl ze do nebe nikdo nevystoupil. Katolici nepovazovali za krestany ani protestanty, protoze prichazeli o prasule!!! Hodili se jim nadavat a vyhrozovat

Steve (Pá, 30. 9. 2016 - 00:09)

No jo, to je na tyto sektáře typický ....

Error (Čt, 29. 9. 2016 - 19:09)

Já v tom takovej rozdíl nevidim. Je mi celkem jedno, jestli si myslí, že mrtví jsou mrtví nebo živí. Ale co mě sere, je, že svý biblický hlody cpe pod tlakem i do různých neutrálních diskusí, kde by se lidi byli jinak schopni bavit i rozumě a kde na její citáty neni nikdo zvědavej.
Ať si s tim táhne do křesťanských diskusí, i těch je tu habaděj. Je to podobný jako kdyby do diskuse o receptech na vaření někdo ze všech sil kopíroval citáty o tom, že není správné jíst zvířátka.

Reklama

Přidat komentář