Reklama

Smysl života??

Bhíma (So, 1. 2. 2014 - 21:02)

Tohle je můj smysl života: http://www.falungong.cz/

Podívejte se na to úvodní video

Rose (So, 1. 2. 2014 - 16:02)

poznat, proc jsme zde

Maja (Út, 19. 2. 2013 - 14:02)

Lidicky, bojujte o zivot... je tam hodne hezkeho

... (Po, 18. 2. 2013 - 14:02)

http://diskuse.doktorka.cz/bezkrevni-medicina

Rozarka (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

byt sprosty je to nejlehci,...Otevrete oci a uvidite smysl

Maja (Po, 18. 2. 2013 - 11:02)

byt sprosty je to nejlehci, zkuste komunikovat lidi, z toho mate ty debky, ze neumite mluvit

Cora (Ne, 17. 2. 2013 - 20:02)

Tak zabít ho už nemusíme,...Poradila bych ti vypadnout ze stereotypu někam do světa- třeba jen do Evropy, jestli si nevěříš. Najednou zjistíš, že život je hezký a zajímavý. Lidé se na sebe nemračí a nespěchají.

D (Ne, 17. 2. 2013 - 18:02)

Přesně, pravá jehovistko....Proc tu nemuzes napsat vice, mila ateistko?

Maja (Ne, 17. 2. 2013 - 17:02)

Neztrácej chuť!
Když chceš mít chuť do života, musíš pocítit jeho vůni. Můžeš ji cítit v lese, na okouzlujíci louce, pod bachratými oblaky. Někdo ji pocítí v míči, někdo v motorkách, v úsměvu přítele, v jeho pohlazení... Prostě najednou ucítí tu chuť a chce se do života znovu zakousnout. Je to nepřekonatelná touha. Je to chuť žít a ty ji musíš uspokojit.

Polkni slzy a jdi dál
svět jakoby se zastavil
po srdci šlapal, v duši stál
trvalo to jen pár chvil
přes ty slzy se smál
přes ty slzy snil
polkni je a jdi dál
ten hořký pohár už jsi pil
jen dál, jen dál, jen dál...

ateistka (Ne, 17. 2. 2013 - 16:02)

Přesně, pravá jehovistko. Taky zaklepali nedávno jedni a ptali se, co říkám na volby a jak si myslím, že dopadneme. Řekla jsem, čas ukáže a hned začali vytahovat ty své brožúrky. Chtěla bych sem napsat víc, ale nemůžu :)))))
Stejný naučený styl.
Je mi z vás b l i v no.

Maja (Ne, 17. 2. 2013 - 16:02)

Kdo nám může povědět, co je skutečně smyslem života? Například byste navštívili nějakého konstruktéra a viděli byste, jak pracuje na návrhu jakési složité strojní součásti, kterou byste nepoznali. Jak byste zjistili, k čemu je tato součást určena? Nejlepší by bylo, kdybyste se zeptali toho konstruktéra.
A co ten velkolepý konstrukční projekt, který vidíme všude kolem sebe na zemi, například ve všech živých organismech až po tu nejmenší živou buňku? I ty daleko menší molekuly a atomy v této buňce jsou podivuhodně zkonstruovány a uspořádány. A co ten rovněž úžasný projekt v podobě lidské mysli? A co naše sluneční soustava, naše galaxie Mléčná dráha a vesmír? Nevytvořil všechny tyto konstrukční projekty vzbuzující posvátnou úctu nějaký Konstruktér? On by nám jistě mohl povědět, proč takové věci zkonstruoval.

Maja (Ne, 17. 2. 2013 - 13:02)

Vezmi si knihu Kazatel....Smysl najdes vyresenim zakladni filozoficke otazky: "Kde je zacatek zivota, byla prvni hmota, nebo myslenka?" Az tsk uplne spravne ta otazka polozena neni, je i 3. moznost

Rozarka (So, 16. 2. 2013 - 12:02)

Vezmi si knihu Kazatel. Salomoun mel moznost vyzkouset v zivote skoro vsechno, jelikoz byl bohaty kral. V materia;lismu nasel jenom marnost, ale je tam, kde nasel smysl zivota...

kruel (St, 13. 2. 2013 - 22:02)

a většinou celkově pocit martnosti z tady toho všeho

kruel (St, 13. 2. 2013 - 22:02)

Smysl života?Zabít...Tak zabít ho už nemusíme, za pár dnů končí. Jinak k tématu - co je smysl života? Nebo spíš nemůžu najít svůj smysl - i když jsem došel na to, že není nic takového jako "smysl života". Je to spíš naplnění života. Život se žije pro to, aby se žil a je na každém, jak s ním nakládá. Třeba já, přesto že mi je skoro 30 let stále přešlapuju na místě, nemám stálou práci, nedodělanou vš a nejsem schopný se do "něčeho" dokopat. Budovat rodinu, kariéru, vš vzdělání (studoval jsem obor, který jsem si zprotivil). Co byste poradili dělat člověku, který neví, kam dál životem, který nemá žádné zvláštní nadání ani zkušenosti a vždy tak nějak životem proplouval, aniž by se musel snažit a teď narazil do bodu, kdy už se musí pro něco rozhodnout (kariéra, budování rodiny atd) ale neví kde začít. Slušná práce stále v nedohlednu, peníze žádné, život u rodičů, kontakty minimální, ne zrovna průbojný.

Návštěvník (So, 8. 8. 2009 - 01:08)

To bys musela vymlátit všechny idioty světa!

Jarun (Pá, 7. 8. 2009 - 22:08)

Smysl života?Zabít presidenta idiota.Pak bude mít život smysl a bude proč žít...

Návštěvník (St, 5. 8. 2009 - 00:08)

..které nikdy nepospojuješ..

Tlapka (Út, 4. 8. 2009 - 16:08)

Smysl života je poznávání zajímavých souvislostí.

krasny deti (Út, 4. 8. 2009 - 14:08)

zajimavy vsichni co maji deti maji krasny deti. Nikdo nema treba chytry a osklivy deti :))) Asi tihle lidi nechodi diskutovat na net...

Reklama

Přidat komentář