Reklama

Snížená funkce štítné žlázy

Ivo (Ne, 14. 12. 2014 - 22:12)

chybí ti určitě magnesium...S tím magnesiem bych souhlasil. Když jsem měl po jídle a ve vypjatějších situacích nepříjemné stavy podobné lehkým mdlobám a nevěděl jsem, co je toho příčinou - absolvoval jsem CT mozku a celou řadu neurologických vyšetření, ergometrii, vše negativní. Nicméně, dostal jsem Magne B6 a pomohlo to od brnících prstů, bolesti v ruce, stavu jako kdyby po přeležení i nočních nepříjemných stavů. Beru 50 mg Letroxu, nabíhám na bezlepkovou dietu, protože se přidaly problémy s průjmy. Hodlám se zbavit déle trvajícího problému se zubem - mám podezření, že roky lehkého chronického zánětu v něm mohly být spouštěčem autoimunitního onemocnění. Ano, posledně jsem měl protilátky proti štítné žláze přes 1000, tedy jasná Hashimotova nemoc. Co se týče Magne B6, kupte Magne B6 (registrované léčivo), nikoliv Magne B6 Forte (doplněk stravy od stejného výrobce). Tenhle sprostý marketingový trik spočívá v tom, že ve "forte" provedení je řádově 4x méně účinné látky než v lékovém provedení "neforte".

bublinkahanka (Po, 3. 5. 2010 - 15:05)

Beru Armour thyroid, je to po...Dobrý den, proím vás a kde jste ten hormon z prasete sehnala? děkuji Hanka

Jana (Po, 5. 4. 2010 - 12:04)

Po operaci š. ž. a s užíváním Euthyroxu nyní Letroxu je mi stále blbě. Mám bušení srdce, chvění, třes, trávící a střevní potíže, aj. Byla bych vděčna o jaždou informaci o Armour a zda je normálně zde na předpis. Děíky moc. J.

Jana (So, 3. 4. 2010 - 17:04)

je většinou autoimunitní...Dobrý den, beru Armour již 2 roky a moc mi pomohl. Je to přírodní hormon šž.

jana (Ne, 3. 5. 2009 - 14:05)

napište, kde koupím Armour thyroid. Děkuji. Jana

Sona (Út, 22. 2. 2011 - 22:02)

mám zastavenou funkci...chybí ti určitě magnesium -mám z tim zkušenost je to velmi nepřijemné

Martina (Pá, 4. 2. 2011 - 14:02)

Sama jsem na doktorce už...Zdravím všechny co už nemají štítnou žlázu, také jsem brala eut.let.eltroxin, teď jsem sehnala Armour a není to také dobré, mám bušení,máte někdo zkušenosti s jinými léky?

Jana1 (Pá, 7. 1. 2011 - 00:01)

Sama jsem na doktorce už kdysi uváděla, že na německím Googlu - www.hashimothyreoiditis.de je mnoho informací a taky se tam uvádí, že někteří nemocní snačejí lépe přírodní lék Armour Thyroid. Zde ale na to nebyla žádná odezva! Doktorka na endokrinologii v nemocnici na Karláku v Praze mne odbyla slovy, že u přírodního léku jsou proměnlivé hodnoty a z toho důvodu by nic takového nevyhovovalo a proto máme ten skvělý Euthyrox a Letrox... Vůbec mi neřekla, že i zde se dá ordinovat něco jiného - v Německu a jinde v Evropě ještě existuje kombinovaný lék, který obsahuje T3 i T4 a mnozí tuto léčbu taky snášejí lépe.

Jana (So, 12. 7. 2008 - 11:07)

Beru Armour thyroid, je to po něm o hodně lepší. Napište mi, chcete-li něco vědět. jana"dycans.cz

Jana (So, 12. 7. 2008 - 11:07)

Odpovídám té paní. Užívám Armour thyroid. Přírodní hormon z prasete šž. Je po něm lépe. jana"dycans.cz

marie (St, 13. 2. 2008 - 19:02)

Ahoj, tak já se léčím 4 roky a v září jdu na operaci.Nikdy jsem se o to nezajímala, jen jsem se divila, proč si nemohu něco vybavit a nic se nemohu naučit. Křeče mám též o únavě ani nemluvím. Máte někdo zkušenost s něčím alternativním. Já beru Euthyrox75. Mám uzlík 21mm a zánět. Za odpověď děkuji,m

Jana (Pá, 4. 1. 2008 - 20:01)

19. 12. 2006 15:41:54, Alena
mám zastavenou funkci štítné žlázy po zánětu. Užívám Letrox, ale mám třes a křeče v pravé ruce. Trpí tím taky někdo? Jak z toho ve. Potíže jsou doprovázeny i silnými depresemi. odpovědět >>

Odpovídám paní Aleně: Mám ty samé problémy, třes, homon mi dělá zle. Jestli máte někdo také ten problém, napište, dáme se dohromady.Bojuju s tím, piju byliny, poradím, třeba i vy mě pomůžete. Prosím napište mi: Jana, adresa: kamenickova"janinka.cz

Jana (Pá, 4. 1. 2008 - 20:01)

;
19. 12. 2006 15:41:54, Alena
mám zastavenou funkci štítné žlázy po zánětu. Užívám Letrox, ale mám třes a křeče v pravé ruce. Trpí tím taky někdo? Jak z toho ve. Potíže jsou doprovázeny i silnými depresemi. odpovědět >>
Odpovídám té paní: Mám ty samé problémy, třes, homon mi dělá zle. Jestli máte někdo také ten problém, napište, dáme se dohromady. Jana kamenickova"janinka.cz

Jana (Pá, 4. 1. 2008 - 20:01)

;
19. 12. 2006 15:41:54, Alena
mám zastavenou funkci štítné žlázy po zánětu. Užívám Letrox, ale mám třes a křeče v pravé ruce. Trpí tím taky někdo? Jak z toho ve. Potíže jsou doprovázeny i silnými depresemi. odpovědět >>
Odpovídám té paní: Mám ty samé problémy, třes, homon mi dělá zle. Jestli máte někdo také ten problém, napište, dáme se dohromady. Jana kamenickova"janinka.cz

Elis (Pá, 12. 10. 2007 - 21:10)

Moje dcera navštěvuje endokrinológii už 9 let.Zistená snížená funkce ve věku 8 let.Před 3 lety ns soně zistěné uzlíky v obou lalocích.Odborně byla vyšetřená.Zistena Haschimotova struma- zápal štítné žlázy, který vznikl po překonání doposud nezistěné infekce.Užívá Euthyrox.Nepravidelná menstruace, problémy se spánkem,zvláštní pocity v dolních končetinách, někdy podrážděnost- toť vše spůsobeno onemocněním št. žlazy.Těžce se mi přijímal fakt, že se jedná o celoživotní záležitost.
Třeba se naučit s týmto problémem žít, i když ,jako matka tento problém nosím v hlavě po celé dny.Je důležité stav udržet, aby se nezhoršil, protože jsou možné i onkologické problémy. Držím palce všem s tímto problémem.

Věra (Čt, 11. 10. 2007 - 09:10)

má dcera,které je 7 let má výsledek testu TSH 6,0.Testy T3 T4 jsou v normě.Jedná se tedy o hypofunkci?Prosím poraďte.

Alena (Út, 19. 12. 2006 - 15:12)

mám zastavenou funkci štítné žlázy po zánětu. Užívám Letrox, ale mám třes a křeče v pravé ruce. Trpí tím taky někdo? Jak z toho ve. Potíže jsou doprovázeny i silnými depresemi.

Nika (So, 2. 8. 2003 - 05:08)

je většinou autoimunitní onemocnění. Jsou nemocní, kterým lépe pomáhá Armour Thyroid. Ví o něm někdo něco v Čechách? Děkuji za případnou odpověď.

Reklama

Přidat komentář