Reklama

snížená funkce štítné žlázy

Romana (Pá, 13. 5. 2005 - 14:05)

Ahoj Karinko.....diky za odpoved!No mas pravdu ,taky jsem to vzala jako styl a ne jako dietu!On si to vazne clovek musi v ty hlůave srovnat,aby pochopil,co to je hubnout a proc!Ja kdyz jsem se prezirala,tak jsem se nicila a to totalne!Takze ty chces jeste dolu nejaky to kilo a ja tez!Tak se aspon muzem podporovat!Ja mivam rano 73 a vecer 74kg!!Do 12 cervence chci mit 68kg!Takze mam co delat,ale nelamu to pres koleno!Jim podle chuti a libosti,ale nejim sladkosti a kolace a tohle vsechno ja jsem milovala!kdyz me honi mlsna,tak si dam nejaky palivy bonbon,ktery je bez cukru!A vlastne me nenapadne se nejak prejidat,uz beru automaticky,ze se to proste nema delat!Takze drzim Ti pesticky a sobe taky!!A vam ostatnim preju krasnej vikend a me a Karin tak o 1 kg min!!Papa

Karin (Pá, 13. 5. 2005 - 11:05)

Ahoj Zuzi,díky za milá slova... Myslím, že s hubnutím je to tak, že pokud máš hodně nad to, co by ti ještě slušelo, jdou první kila docela rychle... a jakmile se dostaneš k nějakému přijatelnému bodu, zastaví se to a můžeš se zbláznit a nic... ale chci věřit tomu, že se vyplatí vytrvat. Mám to tak, jak píšeš ty... dokázala jsem si vytvořit nějaký režim, už nemívám přepadovky chutí a žravosti a jde to... Už chci mít taky 62!! :-))Měj se hezky...

Zuzana (Pá, 13. 5. 2005 - 08:05)

Ahoj Karin,to si snad delas legraci ne? Tyden a celé kilo pryc i vice? To se ti zda pomalé? Me naopak dost rychlé. Ja tak kilo za mesic. Kazdy mame jiny spalovani i metabolismus. Nekomu to jde rychleji a nekomu zas tak pomale. Téz piji a nejim sladkosti a navaly do lednicky uz mam za sebou. Merim 163cm a po té operaci vazim 62kg. Ale jak ja dlouho stala na 66kg. Silenost. Ono se to nekdy zastavi a stoji na stejné vaze at nedas co delas. Za nejaky ten tyden se to zase o fous pohne a ty cekas dalsi dny. Moc te chvalim a preji Ti aby jsi dosahla vahy jakou si prejes. Vsechny Vas holubicky zdravim.

Karin (Pá, 13. 5. 2005 - 07:05)

Ahoj Romi,je to asi dva měsíce. Jde to pomalu, myslím, že tak kilo za týden, i když v těch počátečních nervech to asi bylo víc. Teď jsem ráda, že nepřibírám ani když si dám něco, co bych asi neměla... Jako třeba včera, kdy jsem na naléhání dětí upekla hraběnčiny řezy a následně zblajzla asi tři kousky... :-)Měřím 165 a vážím teď 66. V březnu jsem vážila 75 a to už byla fakt síla. I teď je to pořád hodně, chtěla bych mít max. 60, ve zlatých časech jsem už i po dětech mívala 52, ale to je pryč... Mám ale pocit, že ten úbytek není úplně zřejmý na první pohled. Jak jsem psala dřív, zmenšil se mi zadek, ale to tak je vždycky, svlíkám kalhoty bez odepínání... :-) Ale jinak to cítím všude, ale jen maličko... nicméně i tak jsem moc spokojená... Držím ti palce, Romi, ať se ti podaří to v sobě nastavit ne jako dietu, ale jako způsob stravování... Já už nad tím nepřemýšlím... snažím se poslouchat svoje tělo a necpu se když nemám hlad... a když mám, tak si dám něco malého... Měj se moc hezky, dneska už se má snad oteplovat... huráááá!! :-)

Romana (Čt, 12. 5. 2005 - 20:05)

Ahoj Karinko....no gratuluju ke zhozenym kilickum!je jasny,ze jsem se musela hned ozvat!!Jak jsem psala tak jsem taky zhubla,ale me zajima,za jak dlouho jsi to zhubla!!Ja totiz nepiju taky nic sladkyho a taky zadny sladkosti nebastim a taky se uz nepreziram!!Zajima me taky kolik meris a vazis,pokud to neni tajemstvi,jen pro srovnalost,vis?Za jak dlouho mi treba spadnou ty moje kilca!Tak diky moc za odpoved!!Me je strasne fajn,kdyz ty kilicka padaj a cejtim se bajecne!!Papa

Karin (Čt, 12. 5. 2005 - 19:05)

Ahoj holky,zdravím vás uprostřed skoromrazivého května... Zabrousím sem docela často a jen tak si vás čtu... :-) Dneska chci ale především popřát dost sil Rozárce k dalšímu učení... ačkoliv vůbec netuším, kdy ji čekají poslední zkoušky. Já jsem se právě dneska KONEČNĚ donutila k učení na státnice, které mě čekají přesně za čtyři týdny... taky jsem celý den ležela ve skriptech psychologie a sociologie a ani náhodou se těm žádoucím informacím nechtělo do hlavy... Takže... jako že vím, jak to je hrozné a nezáživné a přestože jindy by se ta psychologie tvářila docela poutavě, teď je tím nejnezajímavějším, co se dá číst... :-)Držím palce...Jo... a ještě... nedávno jsem psala o nervíkách, které jsem měla a "díky" kterým jsem něco zhubla... Už je to trošku lepší, nicméně nevrátila jsem se ke své rozežranosti, jím normálně, ale méně, snažím se hodně, ale opravdu hodně pít (čaj si vařím do pivního krýglu :-)) a už mám devět kilo dole!!! :-) Možná se inspirujete. Opravdu to není o hladovění. Jen si prostě dám toliko malý krajíček chleba k snídani místo dvou, dva brambory místo plného talíře, žádné sladkosti a ani sladké pití... a jde to! :-)Mějte se hezky a zdravě!!

Romana (Čt, 12. 5. 2005 - 17:05)

Ahpj hplkyyyyyyyy......no nemoc zvladame,Nik je uz daleko lip a me taky,protoze fakt poctive lezim,teda mimo to,jak uvarim atd.Rozarko Ty basnicky jsou fakt od Tebe??Myslim z Tvyho mitra?No jestli jo,tak klobouk dolu!!!!Ale ja mam taky nitro a taky pisu basnicky!!!Joooo ja urcite budu jako stika v tech plavkach,teda doufam,dneska rano jsem mela na vaze uz 73 a prave ted jim!!!Jinak mam Vas rada,ale holky ted odbocim,protoze jestli jste koukli na posledni prispevek,tak nam sem napsal nejakej KRAK nebo kdo.... a ted se teda budu venovat jemu!!!!Milej Kraku nebo kdo to vlastne jsi.......mam pocit,ze Tvy rosolovity nazloutly husty sperma nas moc nezajima!!!My mame rady to bily a to co se fakt rosolu nepodoba!!!Vis??Jinak co to treba striknout do nejaky odmerky a dat si to vysetrit!Jinak prdel si delej z nekoho jinyho!!Protoze kdyby jsi mel vazne tenhle problem,tak ho urco na sto pro nenapises nam!!Joooooo stitka to asi nebude,ale co treba mozek!?

Krak (Čt, 12. 5. 2005 - 16:05)

Dobry den ve spolek.Mam problem ktery me trapi.Mel jsem normalni sperma (bile)ale ted ho mam takove rosolovite nebo chuchvalcovite a zlute!!!Zacalo to postupne kdy jsem strikal tak to bylo jen ke konci to zlute ale ted uz nic jineho ani nevystriknu ze sebe nez ten zluty rosol! :(Je mi 24 let,nepiju,kourim tak 30-40 denne mam sedave zamestnani.Myslite ze to muze byt i ta stitna zlaza ???Urolog nevi co to vubec je :-(

Rozárka (Čt, 12. 5. 2005 - 16:05)

Děkuju Zuzanko - hi - no - to by mi šlo :o))))

Zuzana (Čt, 12. 5. 2005 - 15:05)

Krasné Rozarko. Bravo. To me vzalo. Je to velice rozumné. Posilam vam vsem pohlazeni,ale basen,to necekejte. Nemam basnické strevo.

Rozárka (Čt, 12. 5. 2005 - 07:05)

Ahojky holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :o)))))moc moc moc vás všechny zdravím.Předně gratuluju Petrušce k získání takový podpory od fajn doktorky - to je vážně vzácnost :o)))) a hrozně fajn se to čte :o)Romíku, čéče - ty moje kočičko - ty tvoje angíny - to je hrůza a ještě ta tvoje kočička spálovou - no teda holky, vy si to "užíváte" :o(. Já mám teda taky Kubíka doma - pořád se nemůže vyhrabat z nějaký chřipky nebo co. Hele - Romí - jsem moc ráda, že ti udělali všechna ta vyšetření, protože aby se ti to takhle vracelo a mělo to takhle bujarej průběh - to je fakt dost strašný :o(. Musej přijít na to, proč to tak je!!!!! Možná je tam taky nějakej kok - to pravděpodobně, protože angína má kokovýho bacila. Moc ti přeju, aby ti bylo líp a moc gratuluju ke snížení tý tvojí váhy - no čéče - hele, aby ses nám do léta neztratila!!!! :o)))))))))). Šmarjá, ty budeš štika v těch plavkách :o). Moc na vás na obě myslím, aby vám bylo líp a hlavně, aby se přišlo na to, proč musíš brát pořád kapičky do nosu.Co se týče mý maličkosti, tak dlouho jsem se "hroutila" z přívalu informací, až to dosáhlo určitýho vyhrocení a to byl impuls, kterej mi naznačil, že tudy cesta nevede. Takže jsem se hodila do klidu a řekla si, že učit ano, ale s mírou a bez nervů. Co si zapamatuju, to si zapamtuju, co ne, tak se nedá nic dělat, přece se nesložím a neodrovnám psychicky půlku rodiny! Takže - teď si půjdu něco přečíst, dokud Kubík spí, protože pak zase spolu určitě budeme koukat na filmy a řehtat se jak houpací koně :o). Holky - my tu máme děsnou ziminku - viď Žandíku???? Já už chci teplíčkoooooooooooooooooooooooooo!!!! :o). Ale to prej přijde v sobotu a víte proč? Protože jdu do školy - hi, ale jenom na zkoušky - to je fuk, hlavně, ať už se to trochu ustálí, protože nám to tu otravuje život! Já byla včera venčit psa - nabalená jak pumpa, i šálu jsem měla a sousedka byla v pantoflích - letních šatech a jen tak přehozenou šusťákovou bundu - no - to byl prima pohled :o)))))))).Abych potvrdila svojí štítnou "deformaci" - vezmu Kubíka příští tejden nebo prostě až bude dobrej na odběry a nechám mu zkontrolovat štítnou žlázu. Bolí ho v krku, ale angína to není, tak jsem zvědavá, jestli to ten můj brouček po mně nepodědil - snad ne! Manžílka pošlu taky, páč holky - on přijde z práce - lehne a v tu ránu spí - třeba pět hodin v kuse :o). Mně to nevadí, ať si odpočine, ale chci mít jistotu, že jedinej "pošuk" jsem tu já :o))))))), páč já mám na to papír :o)))))))).Jinak - je mi celkem fajnky - váha asi neroste - začala jsem brát prvního května celej Euthyrox - žádný pocity po něm nemám - není mi blbě ani nic podobnýho, jen jsem asi trochu zhubla. Nevážím se, ale cejtím to na hadrech. Nebude to nic převratnýho, ale tak nějak se cejtím líp. Jo a změnila jsem barvů vlasů :o)))))))))))). Nechala jsem si prošít světlý pramínky, ale nakonec jsem zjistila, že to není moje parketa, tak jsem si koupila nějaký tužidlo v pěně nebo co, páni, já mám svítivě červeně růžovou hlavu - hi - je to veselejší než to předtím :o)))).Takže - jdu si dočíst psychologii, pak se mrknu na ty debilní autory - hi - proč se neučím o sobě samé, když jsem taková "spisovatelka" :o)))))))))) Posílám básničku :o)))Všechny vás zdravím - líbám - posílám pohlazení - pa pa pa zase někdy :o)Proměny

Zuzana (St, 11. 5. 2005 - 20:05)

Romacku Ahoj,pridavam se ke Kajince. At se nam brzy uzdravis a neprehanej to. Sup do postele a potit se. To ja pisi jen tak z legrandy,vis. Mamku ti delat rozhodne nebudu. Jinak se mej krasne a zase napis. Doktor Stary prijde do nemocnice az v cervnu. Cau

Kája (St, 11. 5. 2005 - 17:05)

Peto, dík za info, já sem tam byla skrz imunologii, že je ta štítná žláza jako autoimunitní, jinak mi nic v imunologických testech nenašli.Romčo, no to je teda síla. Spálová angína je prej pěkně nechutná, tak to máte už asi obě, se ti divím, že s tímhle ještě zvládáš obíhat u vás doktory, já bych ležela doma v mdlobách a umírala na to.Tak přeji brzké uzdravení.

Romana (St, 11. 5. 2005 - 17:05)

Ahoj Petrusko,Zuzanko,Kajo,Rozarko.....Peto jsem rad,ze jsi nasla konecne nejakou Dr.co neplaca ,je mila a pomuze!!Holky ja umiram!V breznu jsem mela anginu jako prase a hadejte co mam ted?!Anginu zase jako prase!!Nemuzu se usmat,promluvit,otocit hlavou boli me uplne vsechno!Vcera jsem mela 39 horecku a ja ktera se naprosto nepotim,jsem propotila dve pyzama ,deku ,perinu no proste co se dalo!Dneska jsem jela do prace,ale kdyz me lolegyne uvidely tak me hnaly at jdu okamzite domu!Neschopenku jsem si nevzala,ale mam osetreni na malou,ktera je taky nemocna!Ma spalovou anginu a streptokoka!V zivote anginu nemela a ted tohle!Ja jsem sla k obvodakovi a pozadala ho at mi konecne udela vytery,protoze me unavuje moje neustala angina!Mam asi taky koka!Vysledky budou zitra!Rovnou cestou jsem to vzala na krcni a tam me udela vytery a prohlidla mi usi a nos a naznala,ze prava angina to neni,ze mam proste chronicky bolavej krk!A mam spis zanet toho vseho co je kolem mandli!!Dala mi nejaky leky a kapky do nosu na moje neustaly rymovani tak uvidim!Taky mi dala papir na krev,chtej mi zjistit sedlivost,cholesterol a ja nevim co vsechno!No aspon budu vedet,jak na tom jsem!Jinak potim se jako krava,mam navaly horka,mam pocit,ze jsem snad v prechodu!Dneska mi asi 100 lidi reklo,ze vypadam hrozne!Mam svetlou plet a dneska jsem byla vyblita jak zeli,takze se jim nedivim,ze na me asi moc hezkej pohled nemeli!Zuzanko.....jo u Staryho jsem mela byt davno,ale jak jsem psala,kdyz mam nekam jet,dost dlouho mi to trva!!Takze uz jsem tam mela byt asi pred 2 mesici!!Petrusko.... a vubec holky....porad jsem na DS....bezbolestne a v pohode mam uz 74 kg!To je dobry,ze jo??Jim fakt samy mnamky a netrpim hladem a ani chutemi!!No dneska jsem tomu moc nedal,protoze me boli ten krk,ale jinak si delam hodne zeleninovy salaty,piju kefiry,napoje activia a hodne bilkovin!Maso,syry,jogurty a tak!14 dni se mam vyhybat pecivu a vlastne vsem sacharidum,tak to delam!Zjistila jsem totiz,ze kdyz hodne bastite sacharidy,tak vas vic honi mlsna a clovek ma porad pocit,ze je tak nejak nedojedenej!Z bilkovinama to tak neni!V pondeli to bude 14 dni co na nich jsem a pak uz to musim stridat....kytky.....zvirata....kytky.....zvirata......to uz si dam i ovoce!Vaha by mela klesat a az o 2 kg tydne!Myslim,ze jsem toho prikladem!!To jsem se zase rozepsla,no aspon se nebudete nudit az to budete cist!!Holky papapa

Petra (St, 11. 5. 2005 - 12:05)

Kajo, je to dr. Svobodova, sice jsem zatim u ni byla teprve 2x, ale myslim, ze je fakt vyborna. Aspon zatim na me tak pusobi. Proste ma zajem. Mela jsem jeste moznost byt tam na ORL u dr. Blahove, a ta byla taky moc prijemna. Takze skutecne to na me zapusobilo velmi pozitivne. Jdu tam jeste za mesic i na alergologii. Ja jsem o tehle klinice vubec nevedela. Vlastne jsem narazila na ne nahodou, kdyz jsem si mela najit revmatologa v Brne. Takze jsem otevrela internet, nasla je, zavolala, objednala se a pak byla prijemne prekvapena, uplne jiny pristup, nez ktery jsem doposud zazila kdekoli jinde. Ty tam s necim chodis taky?Tak se mej pekne, at se brzy zbavis chripky a pokud budes mit dalsi dotaz, klidne se zeptej. Zatim ahoj. Utikam pryc, takze dnes se uz na internet nedostanu.

Kája (St, 11. 5. 2005 - 11:05)

Ahoj Peti, tam já to znám, a která z těch doktorek to je, je jich tam totiž víc bab.Tam je to celekm na úrovni, tak to se nedivím.Já potom co mi bylo blbě na chřipku před třema týdnama, celkem stagnuju, ale dost se šetřím, a dodržuju životosprávu a dietní papání.měj se .K.

Petra (St, 11. 5. 2005 - 08:05)

Ahoj Kajo, je to ulice Vinohrady 8, kousek od Mendlaku. Jsou i na internetu, muzes se mrknout: http://www.akialerg.com/PS: Jak se ti dari? Taky jsi na tom se psanim asi podobne jako ja, jak to tak pozoruju. :o)

Zuzana (St, 11. 5. 2005 - 08:05)

Ahoj Peti,co je to ta magneticka rezonalce hlavy? Ja tomu tak nerozumim.A tim chces rict,ze ta Tvoje diagnoza je autoimunitni spatny sistém? To je poradny previd! Jestli je to tim stresem,tak devcata kidecek a mejte se rady!

Kája (Út, 10. 5. 2005 - 17:05)

Ahoj Peťo, určitě to nebylo tak těžké přečíst, naopak jsem ráda za sdělení tvých zkušeností.A kam k té skvělé Dr. chodíš, porad?Měj se. K.

Petra (Út, 10. 5. 2005 - 15:05)

Ahoj holky, snad se jeste na me pamatujete. :o))) Moc vas vsechny zdravim, hlavne Zuzku po takove dobe a dobrovolne priznavam, ze jsem nepsala a nechodila sem z ciste lenosti a taky jsem resila trochu jine stresy.Mam po magneticke rezonanci hlavy a krcni patere a roztrousena skleroza se nastesti nepotvrdila. A taky nastesti se nepotvrdil ani systemovy lupus, na ktery mela podezreni moje revmatolozka, coz se mi fakt ulevilo, protoze tahle nemoc se mi vazne ani trochu nelibila. :o) Ale vypada to na zacinajici revm. atritidu nebo osteoporozu. No, taky se mi nelibi, ale moct si vybrat - to bych asi chtela vazne trochu moc, ze? :o))) Tezko rict, co je lepsi z techto autoimunitnich nemoci.Ale kazdopadne musim konstatovat, ze svetle vyjimky snad existuji ve zdravotnictvi, i kdyz chapu, ze po vsech nasich zkusenostech s doktory se tomu da jen tezko verit. Narazila jsem na velmi prijemnou, lidskou doktorku - revmatolozku, ktera se ted o me bude starat. Musim rict, ze s takovym pristupem jsem se za posledni rok, co obiham vsechny mozne doktory, jeste nesetkala. Kdyz se mnou mluvi, tak vypada, ze ma skutecne zajem, chce vedet vsechny podrobnosti, co me trapi. Nevadi ji, kdyz se ji na neco ptam. Nema problem priznat, ze neco nevi, co treba nesouvisi s jejim oborem a i kdyz nevi, premysli, proc a jak a cim by to mohlo byt. Jini doktori zacnou div ne jecet, kdyz je obtezujete otazkami z jejich oboru, natoz z ciziho atd. Napr. pri prvni navsteve na me mela vyhrazenou celou hodinu, obvykle si vsude udelaji tak 10 minut, samozrejme pokud mozno bez otazek, bez vysvetlovani... Vsak to znate. Skoda jen, ze takovyhle lekaru neni vic. Hned by se nam s tema vsema chorobama lip zilo. Stacilo by pritom tak malo - trochu lidskeho porozumeni a zajmu ze strany lekaru, ale to by byl pro pacienty asi uz moc velky luxus. :o)No, jeste ze existuji tyhle chaty, kde si muzeme postezovat a fajn holky, se kteryma se da pokecat. Tak to jsem se zase vylila, snad mi to odpustite, anebo to kdyz tak nectete. Hm, asi uz pozde, jestli jste docetly az sem, co? :o))) Ale vlastne ted si uvedomuju, ze kdyz pisu, tak sice jednou za cas, ale zase dlouhy maily, takze se to vlastne tak trochu vyrovna, ne? :o)Tak mile holky, preju vam vsem jenom dobre dny, hlavne bez stresu, bez pitomych doktoru, bez zdravotnich potizi atp. PS: Rozarko, co matura, doufam, ze jsi se z toho jeste nezblaznila, to by byla vazne skoda. :o) A jestli myslis, ze to bez samych jednicek nejde, tak ver, ze jde. Kdyz budes mit treba jednu dvojku, tak to bude taky krasny vysledek. Rozhodne lepsi, nez se z toho zcvoknout. :o)PS1: Romco, co tvoje dieta? Ja jsem se nastvala (uz asi po 1158é) a rozhodla se, ze do pulky cervna musim dat 5 kg dole. Jdu totiz na svatbu a nevlezla bych se do kostymu a novy se mi kupovat nechce kvuli jedne akci. Tak pak muzem porovnavat. :o)))Tak ahoj vsechny, mejte se moc krasne. Zase se nekdy ozvu. :o)

Reklama

Přidat komentář