Reklama

Sojove MLEKO

Niso (Po, 17. 2. 2014 - 14:02)

sorry for my czech..nevim jestli je to ještě aktualně, ale aby domací sojové mleko chutnalo jako z obchodu, musite několikrat měnit vodu, když je máčete a potom rozmačkánim sóji oddělit je od slupek. dále tam přidejte trochu vody a slupky budou plavat na povrchu. slupky ted mate odstranim a mleko bude mit lepší chut.)

Ivan (Út, 18. 10. 2011 - 08:10)

Sojové mléko si kupuji v...Ahoj, privezli jsme si z Ciny na to pristroj, ale nasel jsem ho i na amazonu (zadej si Joyoung soya milk do Google a vyjede ti to). Tady je na youtubu i video co a jak to dela. Prave ho piju k snidani a je to dobrota (dosladit medem). http://www.youtube.com/watch?v=_0UblSItbig

Hanička (St, 30. 3. 2011 - 10:03)

Vlastní výrobu jsem zkoušela, ale nedaří se mi udělat tak dobré, jako je krabicové. Můžu ho pak použít spíš na vařrní a pečení než na pití. K pití mám nejradši Alpro, tady najdete taky recepty http://www.facebook.com/pages/Alpro-Soya/130803326992049

potentilla (Ne, 4. 6. 2006 - 16:06)

Ahoj, zkoušela jsem dělat sojove mliko doma,ale nechutnalo jako z obchodu. Melo nejakou pachut. Nevis cim to muze byt? PS. Nic jsem nepripalila, dodrzovala jsem recept.'

kaca (St, 22. 9. 2004 - 15:09)

ja mam rada i sojove i od kravicky.bez mlicka si to nejak nedovedu predstavit,Ale v Americe mame lepsi vyber sojoveho nebo treba ryzoveho mleka.doma me to kdyz jsem na navsteve docela chybi.Kaca

Jarda (Út, 21. 9. 2004 - 17:09)

Jano, já už kravské mléko nepiji skoro 15 let. Přešel jsem na sojové, ale během nějaké doby jsem přestal pít i to.Zatím nezjišťuji, že by mně nějak obojí chybělo.'

Jana (Út, 21. 9. 2004 - 00:09)

A Jardovi bych mohla dát odkaz na stránky, kde se píše jaký hnůj je kravské mléko, které se také propaguje jako zdravá a nenahraditelná složka stravy. Ale nemá to smysl, protože opravdu je věcí každého člověka co si zvolí.'

Jana (Út, 21. 9. 2004 - 00:09)

Saba byla vtipná už i na jiných fórech - ha, ha, ha :-('

Adam (Po, 20. 9. 2004 - 22:09)

Jardo diky za upozorneni. Jiste, ze GM produkty jsou "hnuj," ale zalezi na cloveku, jak voli. Buh nam dal svobodne rozhodovani...

saba (Po, 20. 9. 2004 - 15:09)

Nejlepsi recept je poridit si sojovou kravu.

j. (Ne, 19. 9. 2004 - 21:09)

Mně to funguje, zkopírovala jsem si to, zkuste znovu.'

Eva (Ne, 19. 9. 2004 - 20:09)

Jardo muzes tu adresu upresnit, me to nefunguje

Jarda (Pá, 17. 9. 2004 - 12:09)

A proč jej vlastně vyrábíte?Viz:http://www.zahady.cz/index.php?strw=rd&id=194'

Jana (Po, 13. 9. 2004 - 23:09)

Dík Adame, jsem zase o něco moudřejší i co se zelené soji a klíčků Mungo týče. Zkusím výrobu soj. mléka dle Tvého návodu, ráda zkouším věci, které jsou nové a objevuji nové chutě. Ještě jednou díky jana.'

Adam (Po, 13. 9. 2004 - 09:09)

Ahoj Jano,Mungo take mam rad a dnes jsem naklicene rovnez pozival. Ma chut jako hrasek natrhany prave ze zahradky.... ale pozor, neplet si Mungo se zelenou sojou. Jde tedy o uplne neco jineho. Zelena soja vypada velikosti jako ta zluta, co se pouziva na mleko a v Japonsku prave ta naklicena/zelena/ temer ve vsech domacnostech 'zdomacnela'. Na ceskem trhu ji lze koupit jen zritka.I kdyz vajicka jim jedno tak za deset dni obcas Mungo zamycham spolu s vajickem a na olivovem oleji lehce ohreji.Je to takova vajecna amoleta.SOJOVE mleko delam v mnozstvi neco pres 2litry. K tomu pouzivam asi 300g zlute suche soji, kterou 10 hod namacim a pred zpracovanim 3x vymacham.Dva litry vody necham projit varem a soju rozdelim na 2x 150g. Do mixeru dam prvni pulku a zaliji asi 600 ml vrele vody. Pouzivam 1.5l sklenenou nadobu mixeru v ktere rozmixuji soju po dobu 2-3 min. Zalezi take na otackach mixeru. Melo by to byt rozmixovane v jemnou kasi. Podobne postupuji s s druhou pulkou. Pak vse dam do velke sklenene nadoby a doplnim zbytkem vody /teda asi 1/2 litrem. Asi 300ml si necham na pozdeji. Vse dobre promichama az je roztok vlazny za pouziti pleny k tomu urcene vse precedim. Pritom se snazim dostat filtraci maximalni mnozstvi tekutiny. /mleka/ "Odpad" z filtrace se nazyva okara je to sojova drt.Drt opet rozmicham se zbytkem vody 300ml a prefiltruji. Dostanu asi 2 litry mleka, ktere pak varim za staleho michani v hrnci s dvojtym dnem a pritom sbiram penu a tuk, ktery vylevam do odpadu. Celkovy cas ohrevu pri 50-60 oC je asi 20 min. Po schazeni mleka nekde v chladne mistnosti, ci venku preleji roztok do 2 litrove plasticke nadoby a ulozim do lednicky. Pri pouziti vzdy vytlacim vzduch z lahve a uzaver zasroubuji, aby vzdy lahev byla 'plna' bez obsahu vzduchu. Tak udrzovane mleko vydrzi 5-7 dni.Zda se to trochu zdlouhave, ale me cely proces netrva dele jak 30 min.Kdo si zacne 'varit' sve mleko, tak uz snad ani nikdy neprestane. o)))

Adam (Po, 13. 9. 2004 - 09:09)

Ahoj Jano,Mungo take mam rad a dnes jsem naklicene rovnez pozival. Ma chut jako hrasek natrhany prave ze zahradky.... ale pozor, neplet si Mungo se zelenou sojou. Jde tedy o uplne neco jineho. Zelena soja vypada velikosti jako ta zluta, co se pouziva na mleko a v Japonsku prave ta naklicena/zelena/ temer ve vsech domacnostech 'zdomacnela'. Na ceskem trhu ji lze koupit jen zritka.I kdyz vajicka jim jedno tak za deset dni obcas Mungo zamycham spolu s vajickem a na olivovem oleji lehce ohreji.Je to takova vajecna amoleta.SOJOVE mleko delam v mnozstvi neco pres 2litry. K tomu pouzivam asi 300g zlute suche soji, kterou 10 hod namacim a pred zpracovanim 3x vymacham.Dva litry vody necham projit varem a soju rozdelim na 2x 150g. Do mixeru dam prvni pulku a zaliji asi 600 ml vrele vody. Pouzivam 1.5l sklenenou nadobu mixeru v ktere rozmixuji soju po dobu 2-3 min. Zalezi take na otackach mixeru. Melo by to byt rozmixovane v jemnou kasi. Podobne postupuji s s druhou pulkou. Pak vse dam do velke sklenene nadoby a doplnim zbytkem vody /teda asi 1/2 litrem. Asi 300ml si necham na pozdeji. Vse dobre promichama az je roztok vlazny za pouziti pleny k tomu urcene vse precedim. Pritom se snazim dostat filtraci maximalni mnozstvi tekutiny. /mleka/ "Odpad" z filtrace se nazyva okara je to sojova drt.Drt opet rozmicham se zbytkem vody 300ml a prefiltruji. Dostanu asi 2 litry mleka, ktere pak varim za staleho michani v hrnci s dvojtym dnem a pritom sbiram penu a tuk, ktery vylevam do odpadu. Celkovy cas ohrevu pri 50-60 oC je asi 20 min. Po schazeni mleka nekde v chladne mistnosti, ci venku preleji roztok do 2 litrove plasticke nadoby a ulozim do lednicky. Pri pouziti vzdy vytlacim vzduch z lahve a uzaver zasroubuji, aby vzdy lahev byla 'plna' bez obsahu vzduchu. Tak udrzovane mleko vydrzi 5-7 dni.Zda se to trochu zdlouhave, ale me cely proces netrva dele jak 30 min.Kdo si zacne 'varit' sve mleko, tak uz snad ani nikdy neprestane. o)))

Jana (Ne, 12. 9. 2004 - 10:09)

Ahoj Adame. Mam moc rada sojové klíčky a jím je jen tak naklíčené (zelené fazolky Mungo) třeba u TV místo nějakých nezdravých brambůrků a sladkostí. Taky je jím občas k snídani třeba zalité pomerančovou nebo grepovou šťávou nebo na chlebu s máslem je to fakt dobrotka. Zdraví Jana a na recept jsem zvědavá.'

Adam (Ne, 12. 9. 2004 - 03:09)

Jano, jak uz jsem napsal, receptu mam nekolik, ale neni me jasne, ktery je nejlepsi teda nejzdravejsi pokud se tyce zachovani hodnot sojoveho bobu. :)) Soju lze koupit zlutou ta je vlodna na mleko a pak v mensim mnozstvi se nekdy objevi take susena zelena soja. Rozdil je v tom, ze ta zelena je vyborna na kliceni. Zluta se moc nehodi, jelikoz obycejne pri procesu kliceni se na ni usadi plisen. Klicena sojo je vubec to n e j l e p s i co lze s naklicenych semen konzumovat.Muj recept, jaky ja pouzivam napisi priste. Opravdu v tom nemam jasno, proc se spracovani sojovych bobu v mleko od sebe tak lisi a tak ocekavam odezvu jinych ctenaru na chat-u.

Jana (So, 11. 9. 2004 - 21:09)

Sojové mléko si kupuji v prášku a jsem si vědoma, že obsahuje "Éčka". Zaujalo mě, že by se dalo vyrobit doma. Adame, buď tak hodný a napiš racept, moc by mě zajímalo jak to děláš. Děkuji Jana.'

Adam (So, 11. 9. 2004 - 02:09)

Neznam nic lepsiho, nez si sam vyrobit sojove mleko. Pak na mixeru rozmixovat nejake ovoce a prichutit - no dobrota.Proc pisi? Chtel jsem se vas zepltat, jak mleko pripravujete. Mam ctyri knizky, ktere o vyrobe sojoveho mleka pisi, ale VSECHNY recepty se lisi. Napiste prosim, proc si myslite, ze ten vas recept je ten nejlepsi. Dekuji.

Reklama

Přidat komentář