Reklama

spodní prádlo u chlapců

Markéta (St, 14. 7. 2021 - 15:07)

To je pravda, ale puberťák se stydí za své tělo a je to asi přirozená věc v tom období plném změn. Náš kluk by se nahý neukázal ani za nic.

Terez (St, 14. 7. 2021 - 15:07)

Přesně tak je to nyní u nás. Jak už jsem psala, synovi bylo 13 a stydí se čím dál víc. Nedávno jsem vybírali spodní prádlo, no a to bylo něco. Ještě řekl co se mu líbí, ale aby se v tom pak doma ukázal, to mu teda dalo.

Nika (St, 14. 7. 2021 - 23:07)

A co se mu líbí? U nás stále vedou slipy.

Terez (Čt, 15. 7. 2021 - 07:07)

Má toho doma hodně na výběr, ale oblíbil si slipy. Daří se mi vždycky vybrat míru akorát tak na něj. Na spaní má takové noční kalhotky ale zjistila jsem, že si je sundává a spí jenom v tričku. V pyžamu nikdy. Když tak jen v zimě, nebo je li nachlazen.

Nina (Pá, 16. 7. 2021 - 18:07)

Noční kalhotky, to jako ty plenkové?

Terez (Pá, 16. 7. 2021 - 18:07)

Ale né plenkové. Takové z jemné látky podobné jako trenky.

Jana (St, 14. 7. 2021 - 23:07)

Jj přesně. Náš syn 14 se taky už ve slipech moc nechce ukazovat. V obchodě s ním něco vybírat je za trest. Ale nakonec si vybere. Slipy teda u nás ještě vedou, boxerky moc nenosí,i když nějaké má.

Petra (St, 14. 7. 2021 - 15:07)

A kolik mu je, uz ho to přešlo?

Petra (St, 14. 7. 2021 - 15:07)

A kolik mu je, uz ho to přešlo?

Tina (Čt, 8. 7. 2021 - 19:07)

Mému synovi je 15 let, nosi jedině boxerky. Slipy se mu nelíbí a prej se v tom neciti dobře, že mu to prý mačká pindíka. Ale někdy mu je dávám za trest když něco provede, jinak ne.

Martin V. (St, 7. 7. 2021 - 08:07)

V létě kluk žádné spodní prádlo nepotřebuje, stačí mu tričko a krátké kalhoty nebo trenýrky. Snad jen k vodě slipy.

Návštěvník (Pá, 9. 7. 2021 - 18:07)

A u vody bude ve slipech dělat jako co?

Martin V. (Pá, 9. 7. 2021 - 19:07)

Ve slipech se koupe - plave.

zvedavy (St, 7. 7. 2021 - 06:07)

tanga nosím běžně nebo btasilky

Anonim (St, 7. 7. 2021 - 03:07)

Ahoj, podle mě jsou pro chlapce tak do 18 let nejlepší slipy a pak ať si nosí co chtějí. Sama to praktikuji u svého syna už 14 let a ještě 4 roky budu. Dokud neni svéprávný tak ho budu oblékat sama. Protože ten vkus co mají mladí chlapci dnes je hrozný.
Za mě prostě slipy a přes to vlak nejede.

Dd (St, 7. 7. 2021 - 15:07)

Souhlasím s Tebou. Ten vkus je hrozný třeba u plavek ty dlouhé nohavice. Nelíbí se mi to. Mě se nejvíc líbila ta doba jak nebylo nic jiného než slipy a pak najednou všichni chtěli trencle pritom holka která vyslekla v době Slipové chlapa a ten měl trenky tak ho rázem mela za starého dědu a hnusilo se jí to. A dnes jako že super... Ha ha. Klukovi zásadně také kupuji slipy a jeho holce(15) se to líbí víc než nějaké plandave trenky. Dokonce to ty mladé holky už probírají kdo co který kluk nosí a trochu i této závidí

Jirka (St, 30. 6. 2021 - 17:06)

Mě je 16 a mamka mě koupila k narozeninám boxerky. Měl jsem je na sobě párkrát a nějak se v nich necítím dobře. A hlavně teď v létě kdy jsem si je vzal a hned byl spoceny vsude nohy se mě lepí na varlata. Takže jsem mamce řekl že chci slipy a u těch zůstanu. Nevím co všichni na těch trenkach-boxerkach vidí. Možná je to muznejsi, ale pro mne nepohodlné a více se v tom potim. Slipy oddělují koule od noh latkou a nemám je pak ty nohy červené dodrene a spoceny.

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 18:06)

Však je to hrozně moderní, čím delší nohavice a plandavější, to třeba nechápu ty plavky plandavé a až ke kolenům, v nich se musí strašně blbě plavat a to si pod ně ještě nějaká paka berou spoďáry. Asi jiný oddíl.

Nina (St, 30. 6. 2021 - 17:06)

Z příspěvků mám pocit, že jediný teenager, který nemá tanga v prádelníku, je ten můj. Nevěřím tomu, že to puberťák nosí rád a dobrovolně.

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 18:06)

Nenosí, jen to tak vypadá, nosí většinou trenky a na vrch tepláky, aby měli nářadí volně.

Reklama

Přidat komentář