Reklama

spodní prádlo u chlapců

Abe (Po, 26. 4. 2021 - 01:04)

Mě kdysi po operaci slipy doporučili lékaři. Na erekci nemají, alespoň u mne, žádný vliv. Jen když jsou volné, je erekce vidět, když jsou malé, pták z nich vyleze, což vyjde nastejno.

Raduš (Ne, 25. 4. 2021 - 12:04)

Syn je o několik let mladší než ty, nosí různé spodní prádlo a zvykl si nejvíc na slipy. A jak ho tak sleduju, erekci má snad neustále a to i ve slipech. A to honí snad pořád.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 13:04)

Dobrý den.
Můžu se na něco zeptat ?
Je mi 14
Může mi někdo říct proč když dojdu z venku musím se vyslíct do spodního prádla , mamka mě obejde, stoupne si přede mě musím předpažit a udělat čtyři dřepy, pak odejde a já se můžu jít převlíct.
Neví někdo co se děje ? Proč to po mě chce ?

Steve (Ne, 25. 4. 2021 - 22:04)

Tak se jí na to zeptej co to je a co to znamená ....

Nicol (Út, 20. 4. 2021 - 10:04)

Dobrý den, mám syna 16 let. Chce nosit slipy jenže já nevím kde je na tak velkého kluka sehnat. Poradí někdo?
Prědem děkuji.

Návštěvník (Ne, 25. 4. 2021 - 12:04)

Nicol,podívej se na stránky e-kapo.Určitě tam něco najdeš.

Petr (Út, 20. 4. 2021 - 20:04)

Na internetu, ale i v krámě kde prodávají spodní prádlo. Chlapecké velikosti končí velikostí 176 nebo 188 a pak jsou velikosti XS, S, M, L, a větší. XS a S jsou první chlapecké/pánské slipy.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 11:04)

počkat až otevřou obchody , jo a pro-po , v šestnácti jsem si už spodní prádlo kupoval sám.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 21:04)

Naš kluk nosí tanga protože je "big boy" alá Kajumi , nosí je protože to vyžaduje doba -styl

Jarča (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Minulý víkend chtěl brácha moc zkusit, jaké je nosit to nic co mám. Sbíral na to snad měsíc odvahu a měl strach, abych ho nezesměšňovala. Tak jsem si vzala jeho boxerky a on moje stringy. Prvních pár chvil byl hrozně nervózní z té šňůrky, co se mu zařezávala do zadku, ale dal to až do večera. A to jsme v tom byli oba venku. Dával si ale hodně pozor, aby nikdo nezjistil co má na sobě. Večer prohlásil, že z počátku ho štvala ta šňůrka v zadku, ale snažil se na ní nemyslet a vpředu problém, jak se mu tam nemohl vejít šulin. Normálně by je nenosil, ale konečně ví, jaké to je. Já asi nemám co popisovat, byla jsem jako v bombarďákach co nosí babička, zlaté stringy.

Pavla (Út, 13. 4. 2021 - 22:04)

ženy chodí v pánských tričkách protože nemají ani podprsenku a větrají , což je příjemné, boxerky nosíme protože lem kalhotek nám svírá pipinu , boxerky mají široký klín ,a lem máme až na nohavičkách , stehnech.

Steve (Pá, 16. 4. 2021 - 01:04)

Ženu v pánských boxerkách jsem teda ještě neviděl ... V pánském tričku, to ano.

Jana (So, 17. 4. 2021 - 16:04)

Doba se mění chlapče, zahazujeme tanga a nosíme boxerky. Když už nosím boyfriend džíny a nebo džíny po mámě, tak pod ně nebudu nosit tanga. K tomu pánské tričko a vekou pánskou mikinu s kapucí. Pohodlí musí být.

Mirek (Čt, 15. 4. 2021 - 18:04)

Nejlepší na tom je, že pokud máte postavu, tak vám sluší téměř vše a když to přeženu, tak by vám slušel snad i pytel od brambor. Holky se na tohle mají skvěle a když si vezmou něco pánského, tak nevím jak to popsat, ale je to na nich také moc pěkné.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

Jedna k věci.Když je teplo moje žena ,po domě chodí jen v mích boxerkách a tričku ,a nemůže si je vynachválit , a nechápe jam mě to může škrtit . :-D

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 00:04)

já teda nevím, ale syn 14 nosí slipy s motivy betmena a i pyžamo má batmen oweral a tak nechápu jak některé děti chtějí nosit tanga, já osobně jako 35letá mamka nechápu jak může mladý chlapec chtít nosit tanga .já sama nesnáším tanga a nosím max. string nebo na ero s přítelem body , string body, o krajce ani nemluvě , ty naprosto nesnáším. 14 klukům se líbí tanga ? Nechápu.To nevím, ale asi to nebude asi tak pravda.

Káťa (Čt, 15. 4. 2021 - 20:04)

Chtějí-nechtějí, takovýmhle kolouškům to sluší. Tak fandím každé mámě, která tanga klukům pořídí! A hlavně je dokáže přesvědčit, aby je nosili, to je asi nejtěžší.

Markéta (Čt, 29. 4. 2021 - 12:04)

Jistě, mě se to taky líbí. Klukovi jsem ve třinácti letech vyměnila postupně slipy za tanga a boxerky. Zrovna byl v období neustálého vzdoru, tak se s páskem v zadku nechtěl smířit. Ale dávala jsem mu je téměř celé letní prázdniny a nakonec jsem ten odpor zlomila. Nyní je mu skoro šestnáct, nosí tanga i boxerky bez problémů.

Martina P. (Pá, 30. 4. 2021 - 08:04)

Také jsem klukovi změnila prádelník, ale razantněji a o rok dříve než u vás. Neměl jinou možnost výběru než tanga. Jeho reakce i konečný výsledek stejný jako u vás. Po třech měsících pásek v zadku přestal vnímat a stud překonal po půl roce.

Káťa (Pá, 30. 4. 2021 - 18:04)

Udělala bych to taky tak, ale manžel je proti, tak jsem ráda, když si kluk tanga vezme alespoň občas.

Reklama

Přidat komentář