Reklama

spodní prádlo u chlapců

Klára (Út, 24. 11. 2020 - 11:11)

To je dobré, když kluk vyzkouší všechny varianty spodního prádla. Alespoň se rozhodne, co bude nosit v dospělosti. Sestra se švagrem si potrpí na dobré oblečení a kluka mají jako z cukru.

Jiří (So, 21. 11. 2020 - 08:11)

Ani mu ten výběr možností prádla nezávidím.

jana (Pá, 20. 11. 2020 - 12:11)

a na co plenkové kalhotky?to se počůrává?

Mirek r (Čt, 19. 11. 2020 - 19:11)

a co slipy maš je v šuplíku? jestli ne zkus je

Robin (Út, 3. 11. 2020 - 01:11)

Kdyz jsem byl minuly týden u bratrance. Tak když jsme šli spát, tak si sundal slipy co neměli látku na zadku a vzal si normální na spaní. Lehl jsem si vedle a ptal se ho co to je. Vysvětlil mi, že se tomu říká jockstrap. Další den mi jeden půjčil a mě se to zalíbilo. Jelikož jich neměl tolik, tak jsme nosili obyčejný slipy. Když jsem v pátek odjížděl, tak jsem si jedny od něj že šuplíku vzal, abych je mohl nosit doma. Hrozně se mi líbí, ale nevím jak říct rodičům o to aby mi koupili další a toho co na to řeknou ve škole až se otevřou

Marek (15 let) (St, 14. 10. 2020 - 23:10)

Ahoj, hledám někoho, kdo by mi pomohl s vybíráním spodního prádla a šel ho se mnou nakoupit. S rodiči ho chodit nakupovat nechci a kamarádi by se mi posmívali. Hledám někoho, kdo to chápe a půjde se mnou.

Jarko (St, 5. 5. 2021 - 09:05)

Ahoj, kľudne s Tebou pôjdem kúpiť prádlo, ak chceš, ozvi sa :-)

Robin (Út, 24. 11. 2020 - 01:11)

Ahoj, nakupovat ho s tebou nepůjdu, protože jak jsem četl, bydlíš daleko. Ale napiš a pomůžu ti něco vybrat. Mail: [email protected]

Steve (Čt, 15. 10. 2020 - 18:10)

Odkud jsi?

Marek (15 let) (So, 17. 10. 2020 - 23:10)

z ostravy

Steve (St, 4. 11. 2020 - 00:11)

Tož to jsme od ssebe fakt daleko přes celou republiku ... :-) Já jsem na chebsku. Snad někdo místní pomůže.

Kuba (So, 17. 10. 2020 - 23:10)

Já taky, můj meil [email protected] písní a pokecáme

Kuba (So, 17. 10. 2020 - 23:10)

Já taky, můj meil [email protected]

Linda (Čt, 15. 10. 2020 - 11:10)

Mám stejně starého syna, taky se o svém prádle bavit nechce a stydí se. Nikam s nikým nemusíš chodit, vyber si na internetových obchodech a rodiče ti snad koupí to, co si sám přeješ. Vždyť už jsi skoro dospělý.

Ľubo (St, 14. 10. 2020 - 08:10)

Pamätám si v puberte jeden letný deň, naša učiteľka mala v práci silonky, no počas dňa sa oteplilo a tak si ich dala dole a nechala v kabelke. Ja som si to všimol, lákalo ma to chytiť ich do ruky. Počas prestávky som ich vzal a šiel s nimi na záchod. Chcel som si ich obliecť, no bol som strašne vzrušený a po prvý krát v živote som vytiekol. Boli celé ostriekané, nevedel som, čo s nimi, tak som ich ukryl a cestou zo školy som ich vyhodil. Bol to môj prvý orgazmus.

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 00:10)

no tak se holí no a co, no a to žese sebepoznává , no a co kdo to nedělal, dokud to nedělá do madrace nebo do domácíco mazlíčka tak je to uplně normální a musí s tím rodič počítat. náš kluk to taky dělá , je to přirozené a nevím proč bych mu v tom měla bránit když to dělá v soukromí, ano byla doba kdy chodil po baráku nahý ale to jsem mu rychle zatrhla a dostal slipy protože chodil nahý se stopořeným penisem tak jsem ho slipama usměrnila ale v pokojíčku ať si dělá o samotě co chce.

Vlasta (Po, 12. 10. 2020 - 23:10)

Zajímavé je že náš syn - 12/ ve společnosti kluků si bere trenkoslipy , ale když je doma tak má výhradně slipy a nebo si vezme jenom tričko a je nahý. Doma nejradši nosí slipy které mu jdou dobře mezi půlky v tom se jak vím dost vyžívá a hodně ho vzrušují , nemůžu přehlídnout když si je na sebe vezme že se mu okamžitě malej postaví. A pak že kluci nesnášejí slipy mezi půlkama ! To u našeho kluka neplatí.

Jiří (Čt, 15. 10. 2020 - 12:10)

Erekce je u kluků přirozená a nevědomá reakce na stísněné přirození. Nic složitého v tom nehledejte. My jsme klukovi dávali plenky na do 7.let, nebylo nic zvláštního, když se mu přitom postavil. Ale asi těžko se v tom vyžíval...

Petra (Út, 13. 10. 2020 - 05:10)

Kluci 12 14 taky boxerky a doma nejraději na volno, nás malej už tak malý není co jsem o víkendu viděla a starší už je chlap...

Vlasta (Út, 13. 10. 2020 - 14:10)

Tak to o mojem mladým neplatí / že by už z něho byl chlap / teda ohledě velikosti toho co má mezi nohama , v klidu 5 cm a s postaveným 10 , ale prohání si ho už dostatečně až bych řekla přespříliš často .Je mu úplně jedno kde a kdy ,ruku ve slipech a nebo punčochách má téměř pořád jen co se vrátí ze školy .Samozřejmě jsem ho vybavila dostatkem ubrousků a školením že doma ano , ale mimo ne.Někdy se mi zdá že to snad dělá přede mnou úmyslně že ho to rajcuje.Zatím je pořád holý tak ho nechávám být ale až mu tam nějaký chmýříčko naroste tak ho asi odkážu k masturbaci na záchod a nebo aspoň do jeho pokoje což si myslím že bude problém. Teď to beru jako hru a poznávání se , koupila jsem mu několik trenek ale vůbec je nechce nosit ,nejradši je jenom v tričku a nebo v punčochách .Slipy na něj dostanu jenom když jde do školy. Myslíte si jako já že je ještě dost času ho poslat do pokoje ?

Reklama

Přidat komentář