Reklama

spodní prádlo u chlapců

Tony (Čt, 16. 2. 2017 - 20:02)

Je chudák, hlavně u Zuzky, která ho v tomto usměrňuje lepákama. Nebýt Jakuba, tak vůbec nevím, že existuje nějaký panáček Ken, Jakub tu totiž napsal, že se Zuzka chová k jejímu synovi jako k panáčku Kenovi. (Bez Jakuba bych vůbec nevěděl, že nějaký panáček Ken vůbec existuje. Dnes už vím, že byl dodatečně vyroben jako doplněk k panence Barbieně.

Vědí (Čt, 16. 2. 2017 - 19:02)

Ten kluk musí být mezi...A taky mu tak krásné spodní prádlo závidí.

Jindřich (Čt, 16. 2. 2017 - 19:02)

Vždyť Zuzčino syn tvrdil,...Ten kluk musí být mezi ostatníma chudák,určitě spolužáci vědí,co má pod kalhotama.

Katka (Čt, 16. 2. 2017 - 18:02)

Vždyť tu také psala, že...Tak to neřeš, opravdu se třeba pak její kluk naučí čistotě zadečku po vykakání, jak tvrdí Zuzka. On je pak ten zašpiněný řitní provázek nepříjemný mezi půlkama. Mnozí kluci, když mají v prdeli volno, tak se neumí pořádně utřít.

Tony (Čt, 16. 2. 2017 - 18:02)

Žel, ta firma už v tom Hrádku neexistuje. Kopčím:

Výroba kondomů v Česku končí
28. ledna 2006 1:00
Po desetiletích se v Česku přestaly vyrábět kondomy, už se tu jen balí. Značka Primeros však zůstává. Jediný český výrobce kondomů – firma Vulkan Intim Brands – přestal vyrábět prezervativy a ve svém závodě v severočeském Hrádku nad Nisou je už jen kontroluje a balí.
Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/vyroba-kondomu-v-cesku-konci-dgw-/ekonomika.aspx?c=A060127_210516_ekonomika_zra

Tony (Čt, 16. 2. 2017 - 17:02)

že má v tangých hezký...Vždyť tu také psala, že ve svém synovi vidí manekýna. Také jsem ji odepsal, že on pak může dělat manekýna pro firmu Vulkan v Hrádku nad Nisou (pokud ta firma ještě existuje, hned se kouknu)

Tony (Čt, 16. 2. 2017 - 17:02)

Jenže Jakub napsal, že je to od Zuzky týrání neviňátek.

Wendy (Čt, 16. 2. 2017 - 17:02)

Vždyť Zuzčino syn tvrdil,...O nic nejde, až bude plnoletý, sám se rozhodne, jestli se mu provázek v prdeli líbí nebo ne. Pak si pořídí třeba nějaké normální pánské prádlo.

Ale hlavně (Čt, 16. 2. 2017 - 17:02)

Vždyť Zuzčino syn tvrdil,...že má v tangých hezký zadeček, který Zuzce imponuje.

Tony (Čt, 16. 2. 2017 - 17:02)

Nic slušného takové...Vždyť Zuzčino syn tvrdil, že takové "buzerantské kalhotky" nosil nechce, jenže dosal pár lepáků, a tak mu nic jiného nezbývá.

Tangomilové (Čt, 16. 2. 2017 - 17:02)

Nic slušného takové...podle mne poloviční buzny, to považují za úplně normoš. Myslet si o tom může, kdo chce, co chce. Zkuste se někoho zeptat na názor na chlapa, který chodí v tangách.

Jindřich (Čt, 16. 2. 2017 - 17:02)

Nic pohoršujícího? Tanga...Nic slušného takové prádlo není,je pohoršující!Navíc je to pro kluka nebo muže i ponižující,nosit takové kalhotky.

Tony (Čt, 16. 2. 2017 - 16:02)

Jenže naturistu Jakuba pohoršuje každé prádlo. Dle něj mají lidi běhat, pokud to počasí dovolí (teď v zimě zrovna ne) tak jak je Pánbů stvořil.

Zuzka (Čt, 16. 2. 2017 - 16:02)

Nic pohoršujícího? Tanga...Spodní prádlo pod oblečením nepohorší nikoho,protože není vidět.

Karel (Čt, 16. 2. 2017 - 03:02)

Co to zase kvákáš ... :-D...Nic pohoršujícího? Tanga zařízlý v prdeli nejsou pohoršující? Samozřejmě, že jsou.

Tomáš (Ne, 21. 1. 2018 - 17:01)

Ahoj klidně mi nevěřte ale já plenky nosím rád (je mi 16)jsou příjemné měké aje mi v nich teplo na penis na noc ty zalepovací přes den pull up rodiče o tom neví a zatím to tajím už sem si skusil koupit pánské vložky Tena men ale není to ono mám je jen když chcu v nich jít do školy bo ve škole by plenka byla vidět už jsem uvažoval že bych nafingoval noční pomočování a aby mi je tedy předepsala doktorka aabych je mohl nosit i před rodiči ale zatim o tom jen uvažuju

Steve (So, 20. 1. 2018 - 14:01)

Plíny tak maximálně do...Přesně tak! +1 :-)

Luba (So, 20. 1. 2018 - 14:01)

Nesnášel jsem spodní prádlo a tak jsem chodil na ostro , pak ale jednou došla do školi doktorka a všichni museli k ní na zdravotní prohlídku , když doktorka zjistila že nemám spodní prádlo nemusel jsem se sice před ní promenádovat ve spodním prádle jako ostatní ale prohlídka genitálií mě stejně neminula.Na mamku pak za pár dní došla sociálka aby se podívali jak bydlíme že nemáme ani na spodní prádlo mamka samozřejmě nevěděla o tom že chodím na ostro ani o doktorce co byla ve škole.Takže pro ni byla kontrola velké překvapení a vrchol trapnosti. Aby mě mamka naučila nosit slipy ,musel jsem doma chodit jen ve slipech abych si na ně zvykl .Chvíli jsem je nosil abych měl klid ale stejně jsem mě měl jen když jsem věděl že mě bude mamka kontrolovat jestli je mám.

Michael (So, 20. 1. 2018 - 12:01)

Plíny tak maximálně do...My jsme na základce s klukama rádi měli zaříznuté slipy.Na holky jsme neměli,tak jsme vzrušovali navzájem takhle.A líbilo se mi to.

pro Zuzana (Pá, 19. 1. 2018 - 21:01)

Nikdo se ve slipech...Ty si v krimu užiješ takové tóčo, že zapomeneš jak spodní prádlo vypadá. Už vědí tvoje jméno. Se těš.

Reklama

Přidat komentář