Reklama

spodní prádlo u chlapců

Petra (Po, 30. 5. 2016 - 14:05)

CHtěla bych se zeptak...Nevim jak u vas, ale u nas slipy nechteji synove od malicka. Bud trenky nebo boxerky spis. Myslim napr. takoveto http://www.fashionstore.cz/boxerky-puma-basic-boxer-2-ks.html . Je to pohodlnejsi a hlavne spis se zeptej, co kdo chce a to je nejlepsi reseni ;)

No jo (Pá, 27. 5. 2016 - 06:05)

Výlet jenom 80 Km na během...to jsou Ti plzeňští. Zvedat půlitry s Urquellem na to by je užilo...ale pořádně šlápnout do pedálů? :-)

Tony (Pá, 27. 5. 2016 - 02:05)

žabař

Tony (Pá, 27. 5. 2016 - 02:05)

Terezo, speciální...Výlet jenom 80 Km na během dne kole?

V tvém věku?

Jakube, jsi žadař.

Darka (Út, 24. 5. 2016 - 14:05)

Chlapeckého prádla je...Teenager si vybere už sám,co chce.Většinou se zbaví slipů a jdou do boxerek.

Zuzka (Út, 24. 5. 2016 - 11:05)

Chlapeckého prádla je velký výběr,hlavně pak pro teenagery,kteří dorostli do nejmenších pánských velikostí.Je jen na nás,jaké jim vybereme.

Jonys (Po, 23. 5. 2016 - 13:05)

U normálního muže který dělá nějakej sport např. cyklistiku, tak ho nenapadne, aby si vzal boxerky pod dres s vložkou. Buď pojede na ostro nebo bude mít tanga popř. jocksy. Já osobně nosím tanga a jocksy, má to velké výhody.

Zuzka (Po, 23. 5. 2016 - 12:05)

Zřejmě jsi nikdy víc jak...Nikdo z cyklistů výletníků nejezdí bez prádla,není to normální.

Tereza (Po, 23. 5. 2016 - 11:05)

Zřejmě jsi nikdy víc jak...Náš syn toho v patnácti tedy taky moc neujede,většinou nám výlet otráví a vracíme se dřív,než jsme si naplánovali.Ale s těma spoďárkama nemáte pravdu.Všichni klukovi vrstevníci i vrstevnice prádlo na kolo nosí,je to dobře vidět,ani tanga nejdou schovat,když je někdo má.

Jakub (Po, 23. 5. 2016 - 10:05)

Ta vložka je jen mezi...Zřejmě jsi nikdy víc jak 20km neujela. Šev jakéhokoliv přádla mezi stehnem a šourkem dokáže udělat pořádnou paseku, hlavně když je vedro. Neznám žádného sportovního cyklistu, který by si pod tyhle cyklošortky něco bral. Naštěstí nemají tebe za matku, která udělá vše proto, aby synovi zabránila dostat erekci.

Zuzka (Po, 23. 5. 2016 - 09:05)

Terezo, speciální...Ta vložka je jen mezi nohama,dopředu nesahá,v tangách problémy s okrajem nohavičky prádla odpadají nehledě na to,že vámi uvedené vzdálenosti náš kluk neujede.Více jak 20km neujede nikdo z nás,leda manžel s kamarády.

Jakub (Po, 23. 5. 2016 - 09:05)

Docela s vámi...Terezo, speciální cyklošortky, teda ty s výstelkou, se opravdu mají nosit bez prádla. V tý vložce jsou i nějaký antibakteriální vlákna. Ono totiž nějaká gumička nebo okraj prádla může způsobit pořádnou odřeninu, když si dám výlet 60 - 80 km na kole. Když se vrátím, jdou hned do pračky a já si pak už neberu nic.

Tereza (Po, 23. 5. 2016 - 08:05)

Ono by to s těma erekcema...Docela s vámi souhlasím,slipy jsou v současnosti až moc podobné kalhotkám,náš kluk je proto nechce.Ale cyklošortky bez prádla,to si nedovedu představit ani já,ani syn.Prádlo je základ vždycky.

Lucka (Ne, 22. 5. 2016 - 21:05)

Jistě že nosí helmu,jako...Já jenom jestli dbáš na jeho bezpečí i na hlavu jako tam dole

Zuzka (Ne, 22. 5. 2016 - 19:05)

Zuzko a když už nosí cyklo...Jistě že nosí helmu,jako všichni,k cyklistické výbavě patří.

Steve! (Ne, 22. 5. 2016 - 06:05)

slipy - mají poklopec,...Slipy poklopec už dávno nemají!

Steve (Ne, 22. 5. 2016 - 01:05)

Ono by to s těma erekcema...slipy - mají poklopec, ženské kalhotky nemají. Pak se to rozlišuje na materiál a že kalhotky bývají žensky (vy)malovány (pokud nejsou pouze čistě bílé) a myslím že je i jiné vykrojení, tvar. prostě je to dosti odlišné a přizpůsobeno pohlaví osoby.

Ale aby mi matka cpala tanga ... tak jí to fakt omlátím o hlavu a vynadám do krav. To je podobný jako by matka dala malýmu chlapci kterýjde do školy krásnou sukni. Vždyt' je to absurdní Zuzko!

Steve (Ne, 22. 5. 2016 - 01:05)

Proč tolik mužů zajímá...Úplně normálně .... :-D a taky vím co mi pasovalo a co zase nikoliv - taky jsem byl kluk, víš? Spíš bych byl úchylnej kdyby mě zajímalo ženské, nemyslíš? Ale jako tatínka by mě taky mohlo zajímat pro holčičky ... proč né?

Lucka (Ne, 22. 5. 2016 - 01:05)

Ne,jen ho chci ušetřit...Zuzko a když už nosí cyklo elastaky nosí i helmu ?

Zuzka (So, 21. 5. 2016 - 13:05)

Ono by to s těma erekcema...S názvem kalhotky souhlasím,jenže je lepší před kluky používat slovo slipy.Že jsou ženy důslednější v hygieně a trvají na spodním prádle u svých dětí je normální.A ta vaše teorie s masturbací se mi moc nezdá.

Reklama

Přidat komentář