Reklama

SPORT

Waltr (So, 17. 12. 2016 - 09:12)

Fanoušci v Novém Městě na Moravě žili nejen biatlonem, ale také ruskou dopingovou kauzou. Většina z nich nechápe, jak je možné, že ruští sportovci můžou dál normálně závodit. Někteří pak měli jasno, proč páteční sprint žen ve Vysočina aréně vyhrála Ruska Tatiana Akimovová.//njn, dnes už zkrátka dopujou a nabourávaj počítače jenom Rusové...

! (St, 30. 11. 2016 - 15:11)

tak zase víme, komu se...Přesně, tyhle reklamy od "jakoby klientů a zákazníků" jsou spíše anti reklama. Z principu takového prodejce/společnost ani náhodou. když nemají tolik odvahy alespoň psát sami za sebe, tak co to je.

Glove (Út, 29. 11. 2016 - 23:11)

Jaký máte nejraději ---S ...Nebaví mě žádný sport...

jasně, (Út, 29. 11. 2016 - 22:11)

hezký večer, chtěla bych...tak zase víme, komu se vyhnout. Tyto stupidní reklamy jsou mor...

kesi (Út, 29. 11. 2016 - 22:11)

hezký večer, řešili jsme s manželem loni uplně stejný problém a nakonec jsme to vyřešili díky http://www.sport-kids.cz/rodinne-zajezdy/

zuzana (Út, 29. 11. 2016 - 21:11)

hezký večer, chtěla bych se zeptat, jak jste naučili deti lyžovat? my s manželem jsme taková věční začátečnící...

Frank (Út, 22. 11. 2016 - 18:11)

Viceprezident Keňského olympijského výboru byl v pondělí zatčen kvůli podezření z rozkrádání. Policisté ho vytáhli zpod postele v jeho bytě v Nairobi, který byl zaplněn krabicemi s nepoužitými botami Nike a jiným vybavením, jež bylo původně určeno pro keňské sportovce na olympijských hrách v Riu de Janeiro.

Ruprd (Ne, 18. 9. 2016 - 08:09)

Jandač: Na ledě bylo jen jedno mužstvo. My se nedokázali ani naštvat

Ruprd (Ne, 18. 9. 2016 - 08:09)

Jaký máte nejraději ---S ...hlavně atletiku...ale taky třeba lední hokej, golf, curling, ragby...jinak na SP dostal CZ tým pěkného kanára :-)

David (Ne, 19. 7. 2009 - 11:07)

Jaký máte nejraději ---S P O R T ???'

Lenka (Čt, 14. 8. 2008 - 19:08)

Ti muži jsou normální - někteří samozřejmě mohou být gayové, jako u všech sportů.... Řeskořímský zápas mohou samozřejmě dělat i ženy'

hana (Čt, 14. 8. 2008 - 19:08)

Zdravím. Chtěla bych se zepat, co si myslíte o řeckořímském zápasu? Jestli ty muži sou gayové, když na sebe tak sahají. Vím, že to v tom sportu normální, ale vypadá to divně. Dělají to i ženy?'

Slavka (Ne, 22. 6. 2008 - 12:06)

Každý by si mal vybrať taký šport, ktorý vyhovuje po každej stránke a zvážiť riziká a výhody. Ja osobne preferujem individuálne športy.'

simka (So, 11. 3. 2006 - 19:03)

snowboard je super. tento rok jsem jsem to prvně zkusila a úplně mě to chytlo, lyže letěli do kouta. vřele doporučuju. a vlétě miluju jízdu na kole. alůe nejezdit jen tak, chce to nějakej cíl-třeba vzdálení přátelé. a ještě je super tenis. je toho hodně na výběr. tohle jsou moje oblíbené:)'

lilu (Út, 10. 8. 2004 - 11:08)

Mam doma pejska tak ho asi budu casteji vytahovat ven,nekam do prirody!Na kole taky jezdim rada,ale ve meste to je nic moc...furt jezdit po silnicich,tak to me nebavi!Chtela jsem se zacit venovat PORADNE nejakemu sportu, myslim ze ale zustanu jen u te chuze a kola!Tak se mejte a smejte:)

Ivanka (Út, 10. 8. 2004 - 08:08)

Já mám úplně nejraději chůzi, v létě po horách, a v běžném životě chodím co nejvíce pěšky a je to znát. Říká se, že je to zdravé,nezatěžují se klouby jako např. u běhu...Kbyby lidi víc chodili a míň si vozili zadky v autech, tak by to u nás vypadalo s obezitou asi jinak. A taky mám ráda jízdu na kole.'

lilu (Po, 9. 8. 2004 - 22:08)

Chtela bych zacit s nejakym sportem, stale ale nemuzu prijit na to,ktery by mi nejvic vyhovoval!Proto by me zajimaly nazory lidi(tedy vas) na to ktery sport je nejlepsi!Neco co je dobre pro telo a neco co hned tak neomrzi!Moooc diky za vase nazory...cauki

Reklama

Přidat komentář