Reklama

štítná žláza

Robin (Ne, 25. 4. 2010 - 00:04)

Dobrý ráno,
chci se zeptat, jesltli zvyšování hormonu štítné žlázy, je nějak špatné pro nás - konkrétně Tribulus Terrestris - Aminostar

Díky - Robin Hanulík
a omlouvám se, že to není k tématu

Šárka (Pá, 9. 4. 2010 - 21:04)

odepisujte mi prosím své názory na :[email protected]

Šárka (Pá, 9. 4. 2010 - 21:04)

Dobrý den,před pár dny jsem byla na 19-ti leté prohlídce,kde mi doktorka říkala,že mám asi štitnou žlázu.Zjístila,že mám nízký tlak a prohlížela mi krk.Na odběr krve ještě musím.Za poslední tři roky jsem přibrala cca 30kg a to jím pořád stejně a poslední dobou jím čím dál míň.Z toho se už přes rok pokouším s přítelem o mimčo a pořád nic,i když neberu žádnou antikoncepci a nijak se nechráníme.
Co si o tom myslíte?

Adam (Pá, 25. 7. 2008 - 14:07)

Se štítnou žlázou ti rád poradím, i farmakologicky nebo přírodní cestou, klidně koukni na webovky a napiš:
www.energy-nature.blog.cz

Elis (Pá, 25. 7. 2008 - 08:07)

Dobrý den, v roce 1999 mi bylo zjištěno onemocnění štítné žlázy: štítnice mírně zvětšená bez uzlů nebo cyst, tehdy: TSH 0.24pl. proti Tgl 517 - posit., nasazena terapie Euthyroxem, po celou dobu v eufunkcui, došlo ke zmenšení štítnice.
Nyní: E063 Autoimunní thyreoiditis, TSH 1.24mU/l, FT4 19.9pmol/l. Za ty roky stále pořádně nevím, co mě je a jestli mě díky mé diagnóze hrozí spíše přibírání nebo hubnutí...

Návštěvník (Pá, 20. 6. 2008 - 06:06)

Není jasné jaká je to hodnota -THS,T3,T4,fT4??

kamca (Pá, 20. 6. 2008 - 03:06)

krevni testy na stitnou zlazu ukazaly hodnotu 7,94 Muze mi prosim nekdo poradit, zda mam zvysenou nebo snizenou funci stitne zlazy!? Dekuji

Ja:) (Čt, 3. 4. 2008 - 16:04)

Chcela by som sa opytat-uz asi mesiac ma trapi priserna unava, zapcha, napina ma na zavracanie,mam suche supinate pery/nic mi na to nepomaha/,citim sa slaba, mala som zavraty...moze to mat nejaky suvis so stitnou zlazou? Okrem toho mi rano akokeby strpol chrbat...Bola som u dr., krvny obraz mam v poriadku,aj mineralne latky OK, ORL, neurologicke vysetrenie v norme.Som alergicka.

Viktoria (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

Tloustnuti nezabranis. Kdyz mas nejaky problem ze stitnou zlazou, tak okamzite nasad zeleninovu dijetu. Musis alkalizovat telo. Jist vsechno co je zelene vcetne citronu ,avokado(protein) a rajcat. Zadne brambory anebo sladki brambory. Zadne ovoce a chleba,rizi a mlecne vyrobky. Pouzivat jako omastek za studena pressovany olivovy olej. Lzici denne. Nic ineho. Olej neohrivat. Vsechno pripravovat na pare a nebo vode. Zacnes hubnut dost rychle. Hubnuti samo zastavise. telo pozna kdy je dost. Kdyz zacnes tloustun, protoze je problem ze stitnou zlazou, tak uz bude pozde.

Milan (Pá, 11. 8. 2006 - 17:08)

Okamzite zmenit doktorku a te stare rici, ze je neschopna kra..!!! Milan

Michaela (Čt, 10. 6. 2004 - 03:06)

Nickol nebo Nicky, podívej se na snížená funkce štít. žlázy. Tvoje paní doktorka je pěkně nezodpovědná. To jsi nedostala ani žádné léky? Máš-li autoimunit. onemocnění štít. žlázy, tak máš dostat hormon štít. žlázy, nějakou dobu trvá, než se určí správné množství a pak bys neměla tloustnout. Ale musíš se dostat k dobrému doktorovi.

nicky (Ne, 25. 1. 2004 - 14:01)

ano

Petruška (Čt, 22. 1. 2004 - 15:01)

Nicol, ještě sháníš nějaké informace?

Nikol (Po, 24. 11. 2003 - 17:11)

Chtela bych se zeptat jestli nekdo nevi o thyroiditide (zanet stitne zlazy) moje doktorka mi o te nemoci nic nerekla.Rekla jen ze kdybych ztloustla 10kg tak at prijdu. Chci se zeptat jak tloustnuti zabranit?diky

Reklama

Přidat komentář