Reklama

štítná žláza

Milda (Út, 3. 2. 2015 - 21:02)

Ahoj, moje kámoška měla dlouhé roky problémy se štítnou žlázou. Nedávno jsem se s ní sešel na kafe a jak jsme tak mluvily o životě, říkala, že už konečně nemá problémy se štítkou. Prý našla nějakou alternativní medicínu. Tak pokud chcete klidně se jí zeptám co to měla. Nechám tady na sebe mejlík [email protected]

Věrka (So, 10. 1. 2015 - 11:01)

dobry den je tomu tak mesic a...Stavte se u endokrinologa a nahlaste to!

monika (Pá, 9. 1. 2015 - 16:01)

dobry den je tomu tak mesic a pul co mi zjistili stitnou zlazu..(autoimunitni thyreiditida hypothyreoza)dostala jsem tablety letrox.a v tomto tejdnu jsem zjistila ze jsem tri nedele tehotna.chi se zeptat zda je to velke riziko pro me nebo i pro to male co se tyka vyvoje atd.dekuji za ino

Lucka (Út, 13. 7. 2010 - 13:07)

Dobrý den mám dotaz byla jsem na krvi na štítnou žlázu a na sonu, zjistili mi toto
diagnoza - vrozená hypotyreóza s dif. strumou chtěla bych se zeptat co to znamená? a v krvi mi nic nenašly jen na sonu, krev mám prý dobrou tak nevím nejsem z toho moudrá,
píší PL 20x25x57mm V= 17,7ml
LL- 20x21,5x57mm V= 13ml
Oba laloky hladce ohraničeny, lehce hrubší nehomogenní struktury, v obou lalocích i v isthmu četnější místy až mapovité hypoechogenity, prokrvení mírně zvětšené, istmus 6mm
závěr- struma se sono obrazem thyreoiditis

můžete mi prosím moc někdo poradit? vůbec tomu nerozumím, Lucka

Lenny (Út, 11. 5. 2010 - 12:05)

Dobrý den, na sonu krku mi zjistili, že mám v obl. II těsně nad bifurkací ACC lehce hypoechogenní uzlinu s aktivovaným hilem .. vzali mi krev na různá vyšetření, ale výsledky budou za 2 týdny ... jsem nervozní co můžou najít a co lehce hypoechogenní uzlina znamená ...?

Jana (Pá, 14. 5. 2004 - 11:05)

Mohl by mi někdo vysvětlit co to znamená,že moje žláza je lehce hypoechogenní s drobnoložiskovou do 4mm mikronodulární přestavbou v barevném mapování bez význačných změn.prosím o co nejrychlejší odpověď mockrát děkuji Jana

Reklama

Přidat komentář