Reklama

štítná žláza

Lena (St, 20. 1. 2016 - 16:01)

Dobry den,

Chtěla bych se zeptat jestli můžu brát při cvičení spalovač, konkrétně Lipo 6, když beru Euthyrox 50 1Xdenně.. Odpoved prosim na [email protected]. Díky Lena

lucanetka (Čt, 22. 10. 2015 - 15:10)

Dobrý den, hledám rodiče dětí, nebo slečny či chlapce do 18 let s hyperfunkcí či hypofunkcí štítné žlázy, kteří by byli ochotní mi zodpovědět pár otázek k mojí diplomové práci. Vaše odpovědi budou anonymní, takže se nemusíte bát. Ozvěte se mi na [email protected]. Děkuji.

Lili (So, 21. 3. 2015 - 17:03)

Hezký den, léčím se s...Ahoj,ano měla jsem stejný postup léčby.Je to už dva roky.Po necelém roce následovala operace,úplné odstranění.Tělesně se cítím mnohem lépe,ale stále mám problémy s očima.Otoky,vypoulenost,dvojité vidění,nejhorší je to dopoledne.Oteklá jsem i po těle,pravděpodobně nemám ještě vvychytanou správnou dávku letroxu a navíc beru už více než rok kortikoidy.Jenomže krev mám v pořádku tak to nikdo neřeší.Jsem bez práce a nová se s tímhle problémem těžko shání.U komise se mi vysmáli,že lžu.Tak mě živí manžel a mně nezbývá než doufat,že se to ještě trochu zlepší,jsem optimista,ale někdy je mi smutno.Hodně štěstí

Milda (Po, 2. 6. 2014 - 22:06)

Ahoj, moje kámoška měla dlouhé roky problémy se štítnou žlázou. Nedávno jsem se s ní sešel na kafe a jak jsme tak mluvily o životě, říkala, že už konečně nemá problémy se štítkou. Prý našla nějakou alternativní medicínu. Tak pokud chcete klidně se jí zeptám co to měla. Nechám tady na sebe mejlík [email protected]

ella1 (Čt, 27. 2. 2014 - 11:02)

Hezký den, léčím se s hyperthyerosou Basedow. Byl mně nasazen Thyrozol a po dvou měsících k němu Letrox. Je normální užívat naráz oba přípravky, které jsou kontraproduktivní? Setkal jste se někdo s takovou léčbou?
Děkuji za odpověď.

marek (Út, 19. 7. 2011 - 10:07)

dobrý den chtěl bych se zeptat přibírám na vázé sem unaveny i psychika se mi mění muže to být štítná žláza

Valhes01 (Ne, 10. 7. 2011 - 20:07)

Ahoj

Chtěla bych se zeptat jestli můžu brát při cvičení spalovač, konkrétně Lipo 6, když beru letrox 125 1Xdenně..Díky Petra

Albana (Čt, 2. 6. 2011 - 11:06)

dobrý den,chci se zeptat jak se projevuje štítná žláza,slyšela jsem že z toho pískají uši a to právě mám děkuji :) Albana

Oskarka (St, 28. 11. 2007 - 18:11)

Jana, nájdi si tému Euthyrox - tá je celá o zníženej činnosti štítnej žlazy.

jana (Út, 27. 11. 2007 - 23:11)

mán snízenou funkci štítné žlazy,doktorka mi řekla že mi zanikne - co to znamená,jak vážné je toto onemocnění

Jana (Pá, 14. 5. 2004 - 11:05)

Mohl by mi někdo vysvětlit co to znamená,že moje žláza je lehce hypoechogenní s drobnoložiskovou do 4mm mikronodulární přestavbou v barevném mapování bez význačných změn.prosím o co nejrychlejší odpověď mockrát děkuji Jana

Reklama

Přidat komentář