Reklama

Štítná žláza

Edita (St, 7. 5. 2014 - 16:05)

Léčím se na sníženou funkci ŠŽ užívám EUTHYROX mám malí uzlík na pravé atraně nemůžou mě operovat mám problém s krční pateří.Je možné to s ozářením krku.Strašně trpím na oči,kůži,vlasy, oteklé víčka,nehty.Mám 72 roků,prosím o odpověd ,děkují.

Radka (So, 22. 3. 2014 - 16:03)

prosím tot je diagnoza mého 17 letého syna, je to vážně?? Děkuji Poč. hypothyreosa TSH 7.05mU/1 T4vol-13.7 pmol/1. Obezitas magna BMI 31.8 H- 93kg a navíc má latentní tetánii. Děkuji za odpověd, strašně se o něj bojím. Tadka

pavlína (Po, 13. 12. 2010 - 17:12)

Dobrý den,mám dotaz. Mám nález na štítné žláze, uzlíky na obou stranách a cystu. Funkce štítné žlázy je v pořádku a biopsie také bez nálezu. Bylo mi doporučeno lékařem úplné chirurgické odstranění. Existuje i jiná možnost?Děkuji za odpověď. [email protected]

R (Pá, 10. 12. 2010 - 17:12)

A co vyzkoušet bylinky? Já sama je užívám a moje děti také a zpoustu zdravotních problémů jsme vyřešily. V případě zájmu zde píši mejlík můžete mě kontaktovat [email protected]

Majka (St, 8. 12. 2010 - 16:12)

Mám zvýšenou funkci ŠŽ dr. mi předepisuje Letrox ,nejdřív jsem brala 50 ,potom 75 a nyní po kontrole mě to zvýšila na 100 jednotek.Nejsem si jistá zda se mi to nezhoršuje po vyšších dávkách ,je to z vyšetření krve .Na internetu jsem četla ,že Letrox se dává při snížené funkci ŠŽ .Tak nevím .Poradí někdo?

Honza (Ne, 28. 11. 2010 - 09:11)

Snížená funkce ŠŽ mně...Dobrý den,a berete pořád jen letrox75 nebo jste zkoušel i nějaké přírodní věci. Děkuju HOnza

alena (Po, 22. 11. 2010 - 12:11)

Já jsem taky nepřibrala a...prosim ma šž a pribrala jsem 10kg.beru letrox 100.pomuzeminekdo jak schudnout.kila nejdou dolu.diky

Jituna (Pá, 19. 11. 2010 - 17:11)

Chci se zeptat, bolí...ne nebolí minulej tejden jsem na tom byla a ani jsem to nepostřehla že mi nějaký steh pan doktor vyndal.Tak se neboj.J

Iva (Pá, 12. 11. 2010 - 18:11)

Já jsem taky nepřibrala a dokonce si myslím,že pokud je ŠŽ dobře léčena,tak není důvod k přibírání.

Evi, (Pá, 12. 11. 2010 - 17:11)

Snížená funkce ŠŽ mně...jste šikulka

Eva (Pá, 12. 11. 2010 - 17:11)

Snížená funkce ŠŽ mně byla zjištěna na jaře t.r. na základě běžného labor.vyšetření odebrané krve při periodické kontrole u obvodní lékařky(měla jsem hodně zvýšenou hladinu cholesterolu+další). Začala jsem brát 50Letrox, po čtyřech měsících mně po dalším kontrolním odběru doporučila lékařka zvýšení na 75. Za celou dobu léčby jsem nepřibrala a spíše jsem nějaké to kilo shodila. Cítím se daleko lépe, začala jsem jezdit na kolečkových bruslích, ne nijak pravidelně, předtím jsem sportovala, volejbal, kolo, lyže, v mládí basketbal, atletika. Tak k tomu mám blízko. Kolo a lyže mně zůstalo, mám dvě zahrady, opravujeme starý dům a i když mám už dospělé dva syny, žijí s námi, tak je stále co dělat. Když mně byla nemoc zjištěna, bála jsem se nejvíc těch kil "navíc". Proto také posílám svůj příspěvek, abych uklidnila případné další "oběti", protože zřejmě plno dalších jako já se nevyjádří.A to je chyba.

Karolína (Pá, 5. 11. 2010 - 09:11)

Chci se zeptat, bolí odsraňování stehů po operaci štítné žlázy? Krk mám docela dost citlivý, a bojím se ...

anonym (Út, 19. 10. 2010 - 19:10)

Mám velice obrovskou štítnou žlázu.. co se stane když se neodperuje?

Peťule73 (Pá, 10. 9. 2010 - 09:09)

Dobrý den,mám dotaz...Milá Peťule, jsem již 13 let po této léčbě a žiju úplně normálním životem. Po léčbě radiojódem většině vlasy nepadají vůbec a někomu jen opravdu málo, takže pleš by si mít neměla. Ale na druhou stranu co je taková pleš proti tomu, že budeš žít. Přeji ti moc a moc úspěchů v léčbě a neboj to bude dobrý

Peťule (Pá, 3. 9. 2010 - 15:09)

Dobrý den,mám dotaz ohledně štítné žlázy.Po absolvování operace a následné radioaktivní ozařování. Zajímalo by mě jestli po tomto ozařování mohou vypadat nebo vypadávájí vlasy?? předem moc,moc děkuji za odpovědi !

lucinka (Pá, 20. 8. 2010 - 14:08)

Dobry den.Mam otazecku.Nasli mi stitnou zlazu ale mam ji zatim malou.ale posledni dobou me boli v krku(u ohrizku na prave strane dole.) nevim jestli to muze byt stitna zlaza nebo neco jineho kdyz polknu celtim takove neprijemne tlaceni..jako by na me lezla nejaka bolest v krku nebo tak..ale uz to pocituju cca 14dni. i kdyz si na to sahnu a promackavam ohrizek tak to celtim.prosim poradte mi co to muze byt. jestli to je stitna zlaza nebo neco jineho moc dekuji preji pekny den. s pozdravem Lucinka

Radka (St, 18. 8. 2010 - 13:08)

Dobrý den,měla bych...mně štítnou žlázu sklidnili pomocí Prednisonu a Thyrozolu a teď jsem již i po operaci

Jana Novotna (So, 24. 7. 2010 - 20:07)

Ahoj, může mi někdo...Mam zvisenou funkci štítné žlázy a po 3 neuspesnych těhotenství.Má to nějaky vliv a jak mužu zhodit?

Tomáš (Čt, 8. 7. 2010 - 22:07)

Zdravím všechny, dlouhou dobu cca měsíc trpím nevolností, únavou a otékáním rukou a prstů, dnes jsem byl na vyš. kde mi pani doktorka napsala do zprávy: nelze vyloučit mírnou strumu.Dále mi nabrala krev, kde výsledky T3V 5.64; Thyroxin-volny: 18.29; Thyreoidalni stim.h 1.111;Doporučuje celkové dovyšetření náběryePL-lipidogram, CB, albumin, serologie EBV, CMV imunologické a endokrinologické vyšetření.Jedná se o poruchu štítnice? Co myslíte? Díky za rychlou odpověď

Athenaka@seznam (So, 26. 6. 2010 - 23:06)

Dobrý den,měla bych prozbičku zda existuje nějaký volněprodejný přípravek na thyrotoxikosu.Již mám problémy se štítnou žlazou 5let a lekařum se nedaří mi ji sklidnit a připravit k operaci.Již 5 let pravidelně užívám Propycil 50 a žádné změny se nechystají.Existuje něco,čím sklidnit a snížit procento hormonu?Děkuji

Reklama

Přidat komentář