Reklama

Štítná žláza

jana (St, 2. 6. 2010 - 10:06)

Ahoj všem, mám už rok...Mám dlouhodobé otoky očních víček, místy dvojité vidění,časté odkašlávání, sucho v ůstech, žízeň. Byla mi diagnostikována zvýšená činnost štítné žlázy s malou cystou./užívám léky Letrox,Aerine,Thyroxin a Olvexyn /Nyní mám potíže s krční páteří. Co mohu dělat dál, zatím necítím zlepšení stavu.

Michaela Hrdlič (Ne, 30. 5. 2010 - 16:05)

Dobry den mužu se zeptat sem po porodu a mam štitnou žlázu. a začly my padat vlasy co stím mam dělat? Děkuji za vase odpovedi Hrdličkova.

dobry den meli bychom dotaz,moje maminka ma nador v stitne zlaze a zatimdoktori cekaji jestli se bude zvetsovat a chtela jsem se zeptat jestli se to daodstzranit laparoskopii,maminka se boji normalniho rezu a navic je rok pooperaci rakoviny prsu,dekuji za odpoved,vernerova

Jindriska (Pá, 30. 4. 2010 - 09:04)

Dobry den,muzete mi prosim...Toto je dotaz pro Ivanu Turonovou.

Jindriska (Pá, 30. 4. 2010 - 09:04)

Začala jsem se před...Dobry den,muzete mi prosim napsat o jake pripravky s e jedna na co jsou, s jakymi mate dobre zkusennnosti?Dekuji [email protected]

jitka_m (Pá, 9. 4. 2010 - 07:04)

Zdravím všechny štítkaře! Jsem tu nováček, tak bych se trochu uvedla: 27 let,180cm/84kg, Struma nalezena ve 13cti letech. Od 16cti pal stav: Subklinická hypothyreosa; z biopsie z loňské zimy: nález benigní-naštěstí!, "z ložiska výrazný lymfocytární infiltrát"...prosím, netušíte někdo co to znamená?-děkuji...zkrátka: struma, uzle, zánět, psycho...Z počátku léčby mne přikrmovali lékaři Letroxem a Thyreotomem,to bylo děsný období, nyní beru Euthyrox 150/125 Zima /Léto. Doktorka se mnou řeší muj případ jak na běžícím páse :-( což tady koukám taky nejsem první.Momentálně tedy řeším problém, čímž bych se zde chtěla zeptat, zda máte některá, dámy, zkušenosti s vysazením horm.antikoncepce(Mercilon,cca po 5ti letech dlabání). Mám již 1.měsíc vysazeno, menses se zatím nedostavil, což jsem čekala, ale za to teda na mne naběhly jakoby příznaky poddávkování Euthyroxem - štípe mne ve štítce jak blázen, únava, motání hlavy, atd další příznaky, co už všechny asi známe. Mám toto nějak razantně řešit třeba zvýšením ze 125 na 150 ob den, nebo ještě počkat třeba další měsíc, než "se to" srovná? Nebo je to holt tak, že když si seberu jeden hormonovej sajrajt z těla, tak musim na druhý misce vah přidat? ...to by mě teda asi už trefilo!Děkuji za jakoukoli radu či podporu :-)Jinak, děkuji všem píšícím a zakladatelům za tyto stránky - hodně jsem se dozvěděla, hlavně to co jaksi doktoři za těch 14 let opomněli mi sdělit, a určitě to je podpora, že "v tom nejsem sama"! štítce zdar a sílu!

Ivana (Po, 22. 3. 2010 - 07:03)

Dobrý den,prosím o...Začala jsem se před několika měsíci zajímat o přírodní produkty firmy OKG. Sama i se svojí rodinou tyto produkty používám, mají unikátní výsledky, pomáhají lidem se zdravím a právě i se štítnou žlázou. Ráda Vám napíšu podrobné [email protected]

Leona (Po, 15. 3. 2010 - 10:03)

Dobrý den,prosím o radu:neustálý tlak v oblasti štítné žlázy,vyšetření na ORL-vpořádku.Vyšetření na endikronologii normální hodnoty,sono vpořádku,nasazen Jodid.Díky

zdena (Po, 15. 2. 2010 - 13:02)

Tak jsem úspěšně přečkala...můj mail [email protected]

Zdena (Po, 15. 2. 2010 - 13:02)

Chtěla bych vám...Jedná se o nějaký lé- doplněk- nebo co?

mirka (Pá, 22. 1. 2010 - 10:01)

Ahojky, zítra, tedy v sobotu, budu v Praze, tak pokud by měl někdo zájem o osobní předání, tak mi prosím dejte vědět a určitě se domluvíme. Nabízím prášky na hubnutí, silnější obdoba lindaxy a meridie, je účinnější, odbourává pocit hladu a chutě, částečně i tuky, je šetrnější k tělu a bez vedlejších účinků. Opravdu funguje, mám 12kg dole. Tak mi, prosím písněte, děkuju Mirka [email protected]

Lucka (Čt, 21. 1. 2010 - 12:01)

Chtěla bych vám povědět příběh mojí maminky. Celý život se trápila s problémem štítné žlázy, užívala léky. Po 50narozeninách začala i dost tloustnout. Viděla jsem, že je nešťastná. Našla jsem ji poradkyni. Moc milou pani. Ta ji moc pomohla. Dnes má zpět svou původní váhu a je šťastná. Funkci štítné žlázy má upravenou. Ráda pomůžu i vám písněte na mail [email protected]

Julie (Ne, 10. 1. 2010 - 22:01)

Dobrý den, chtěla bych od někoho poradit,zvýšené anti TG 88,7- jenže po konzultaci se sestrou ,mě doktor řekl,že má dojít až za tři měsíce..není to divné? Není mě moc dobře a stále přibírám na váze..prosím poraďte mě,co to může být ..moc děkuji

mirka (Pá, 1. 1. 2010 - 22:01)

Tak jsem úspěšně přečkala svátky, ani kilo nahoře. A to díky sibutraminu 20mg. Ráda se podělím o informace. Mám ještě v zásobě a asi už ho nevyužiju, je originál zabalený. Dobrá cena, pošlu informace, pište na [email protected] Přeju jen to nej v novém roce a hodně kil dolu. Mirka

Helena (So, 13. 4. 2013 - 10:04)

Dobrý den, už delší dobu jsem zcela vyčerpaná a unavená. Nemomu se pořádně dodechnout a často se k tomu přidává i malátnost nebo motání hlavy a třes. Nyní jsem začala mít ještě žaludeční obtíže (nadýmání, jednou zácpa a podruhé opačný problém). Proto jsem se chtěla zeptat, jestli tyto příznaky mohou souviset s poruchou štítné žlázy? Mockrát děkuji za odpověď.

niki (Út, 19. 3. 2013 - 15:03)

omlouvám se, ta stránka je : www.okg-fit.cz/sila-prirody

niki (Út, 19. 3. 2013 - 15:03)

Zdravím Vás, prosím o radu...Ahojky Pavlo. Mám výbornou zkušenost s českými přírodními přípravky, skvěle fungují i na potíže se štítnou žlázou,více ráda napíšu e-mailem: [email protected] nebo koukněte na www.okg-fit.cz/sila prirody , jsou tam i zkušenosti

Pavla (Po, 18. 3. 2013 - 14:03)

Zdravím Vás, prosím o radu - je mi 26 let, před půl rokem mi při běžné preventivní prohlídce zjistili sníženou hladinu hormonu štítné žlázy, nasazen Euthyrox 50, minulý týden však pan lékař zjistil, že mé výsledky nejsou lepší, tudíž mi zvýšil dávku na půlku prášku Euthyrox 125 a zároveň mi sdělil, že bych tento lék v době konzumace (ráno) neměla kombinovat s vlákninou, tudíž potravinami, které obsahují vysoký podíl vlákniny. To je pro mě problém, jsem zvyklá každé ráno snídat musli či cereálie, případně celozrnné pečivo. Chci se tedy zeptat, zda má můj lékař pravdu a zda opravdu vláknina zamezuje správnému vstřebávání pomocné látky Euthyroxu...Musela bych změnit ranní jídelníček. Beru také každé ráno železo kvůli proběhlému dárcovství krve (Aktiferrin compositum), také mi nedoporučil brát současně. Díky za Váš názor.

Malcher (So, 9. 2. 2013 - 23:02)

Poukaz na nákup do Teska zdarma! Ahoj, jsem na mateřské dovolené a používám http://www.kupi.cz/?u=4slx7 Šetřím, sbírám body (přibývají docela rychle) a za odměnu dostanu poukázky na nákup do obchodů. Můžete si zadat hlídání Vámi vybraného zboží ve slevě a potom na něj být upozorněni. Vhodný přivýdělek pro maminky na mateřské, studenty a nezaměstnané. Poukazy už několikrát došly - doporučeně poštou do 5 dnů od zažádání. Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz http://www.kupi.cz/?u=4slx7

Mag (Ne, 27. 12. 2009 - 20:12)

Dobrý den může se v průběhu roku střídat hyperfunkce a hypofunkce štítné žlázy?

Reklama

Přidat komentář