Reklama

strie

Lucka (Pá, 10. 7. 2009 - 23:07)

Ahoj, zhruba před měsícem a kus jsem na jedne pulce zadku objevila strie...tak 1 cm velke, fialovorůžové. Myslela jsem si, že zbělají, ale ony nebělají a naopak přibývají další. Teď jsem zjistila, že se mi začínají dělat i na půlce druhé. Jsem velmi štíhlá a od prosince jsem přibrala 3 kg a pozadí se mi trochu zvětšilo, avšak tolik a tak ošklivých strií mi nepřijde adekvátní. Mám z toho celkem mindrák, protože se sama sobě moc nelíbím a zadek byla jezda z věcí, co jsem na sobě již bohužel měla ráda. Už to neskryji ani plavkama, pár strií je vidět i tak. Mažu si to Enja balsamem a nepomáhá to vůbec. Naopak mám pocit, že když si hýždě promasíruju a namažu, jsou strie ještě více viditelné. Málo hluboké a viditelné, avšak bílé strie na bocích už mám, ale tyhle fialový fleky mi fakt sebevědomí moc nepřidávaj...co s tim?:-( Neexistuje něco, co by urychlilo jejich bělení a jak dlouho vůbec vybledávají?

Nikoleta86 (Ne, 5. 7. 2009 - 02:07)

Nejvíc mě strie trápí hlavně v létě.Mám je nad kolenama, na zadku a na bokách. jen kdyby existoval nějaký přípravek na jejich úplně vymizení!!!!

ali82 (St, 1. 7. 2009 - 12:07)

nedávno jsem se doslechla o kosmetice Eucerin a nyní mám olej na srie a musím říct, že jsou míň viditelné, uvidím jestli se to bude dál zlepšovat, ale zatím je to skvělé. takhle to vypadá: http://www.krasa.cz/telovy-olej-proti-striim.html

Bára (Ne, 28. 6. 2009 - 22:06)

Ahoj.
Já mám taky strie kam se jen podívám, je to hrůza... Zkoušela sem i laser, ale bez úspěchu.. Taky mi příde, že ty strie nikdo nemá, jen já.. Ale nezbyde nám nic jinýho než se s tim smířit a doufat, že si jich moc lidí nevšimne..

Hanka (Ne, 10. 5. 2009 - 15:05)

Ahoj Eleno, já je mám taky všude a mám z toho pořád deprese..chjo..když koukám v létě po holkách, tak mi přijde, že je žádná nemá, alespoň tam kde je to vidět a na lýtkách už vůbec ne..já je mám i na lýtkách, bocích, stehnech, kolem kolen všude prostě..

Lukáš (Čt, 12. 3. 2009 - 21:03)

Ahoj chodím do posilovny už asi rok a půl a najednou se mi teď se mi zacali delat na rukou strie nevíte někdo jestli na to jsou nějaké prášky nebo něco pro kulturisty??

www.abriana.cz (Pá, 6. 3. 2009 - 13:03)

nezmimí, a přestaň cvičit.

Elena (Pá, 27. 2. 2009 - 14:02)

Ahojky,já mám strie po celém těle-na pažích,bocích,stehnech,lýtkách,prsou.Některé se mi udělali v pubertě,hlavně na stehnech a bocích.Dost mě to tenkrát trápilo a hodně jsem to obrečela,protože to nevypadalo vůbec pěkně,ale postupem času jsem si na ně zvykla a byla jsem v pohodě.Ty zbylé strie-na prsou,rukou a lýtkách se mi udělali nejspíš v té době,kdy jsem hodně zhubla-12kg.Teď si váhu držím,ale mám stejně dojem,že se mi strie dělají stále nové a nové.Na nějaké zázračné krémy a atd.,nevěřím a to jak z mé vlastní zkušenosti(mám jich vyzkoušených nespočet),tak i ze zkušeností kamarádek a známých,co strie mají,takže já si postižená místa mažu jen obyčejnými krémy na suchou pokožku,toť vše.Jinak,přítel je má taky po celém těle a to dost velké,ale vůbec ho to netrápí a mě už taky ne.Vůbec ty malé potvůrky neřeším a mám se ráda taková jaká jsem.Jen si možná trošičku lámu hlavu nad tím,jak asi budu vypadat po porodu,protože brzy plánujeme s přítelem miminko.To nebudu mít na těle snad ani jediné místečko bez strie:-)

Barbora (Pá, 27. 2. 2009 - 13:02)

Je mi 15 a strie se mi začaly dělat asi v 11, v tu dobu sem nědělala žádnej sport, teďka toho lituju. Ale cvičím druhým rokem cviky na zpevnění a protažení těla. Většina strií mi zbělala a jsou téměř o půlku světlejší a menší. Občas to namažu nějakým hydratačním krémem, max. ty červené mastí s konopím. Jinak na táboře mezi 65 klukama jsem nosila kraťasy apod. a [b]nikdo[/b] si toho nevšimnul nebo neměl kecy. Zkuste to řešit přírodní cestou a ne plastikou a agresivními krémy...

Lendule (So, 21. 2. 2009 - 14:02)

A nevěřte mýtům, jako že na to existuje nějaký drogistický prostředek- vyzkoušela jsem všechno za nemalé finanční částky, ale bezvýsledně....pomáhá na to jen laser a ten je taky finančně náročný, pro nutnost podstoupit zákroky opakovaně, takže snad drogeristické praparáty a krémy to snad jen zmírní a zkildní, ale nezaručí, že strie vymizí zcela .

Lendule (So, 21. 2. 2009 - 14:02)

Já mám silně strie a to na břichu, na bocích a na prsou, způsobilo to nadměrné přibrání váhy v těhotenství, kdy jsem neměla žádnou šanci s tím nic udělat, doktorka na poradně moje strie viděla jak mě vyšetřovala, ale neřekla na ně ani Ň , vůbec se neuráčila mě ani poučit, že se něco takového může stát, takže jsem zjizvená nadosmrti, nemohu do plavek-nic, mám je i na nohách mezi třísly atd...a není to nic hezkého, věřte. Už jen vzpomínky zůstaly, jak jsem měla pěkné tělo , hladké a hebké jako mimino. Prý na to pomáhá mandlový olej, ale bohužel ne v mém případě,kdy jsou strie silně zjizvené a mnohdy dokonce bolestivé, při mytí apod.

Marcela (So, 21. 2. 2009 - 13:02)

Dceři se začali dělat strie v pubertě, když jí začaly růst prsa. Osobně se nám (mě po porodu a jí v současné době)osvědčil a osvědčuje krém na strie od Vichy. Sice to není levná zálěžitost, ale pomohl mě a dceři pomáhá v současné době ... Takže doporučuji

Linda (Ne, 4. 11. 2012 - 18:11)

Používala jsem hned od začátku těhotenství krém Elasti-q exclusive a nemůžu si ho vynachválit. Maminka má strie a já se bála že budu mít taky, ale nemám nic. Krém je skvělý, tady je ještě odkaz kde je návod jak se mazat..http://www.youtube.com/watch?v=t-DfXL1mbgg

re: (St, 21. 3. 2012 - 16:03)

Viděli ste někdo že by měl chlap strie,i když má obří břicho ? Já ne..chlapi maj prý strie jen na nohou ,když vyrostou do výšky..je to divné..na strie je dobré mazat si denně postižená místa..mě strie vybledly ale úplně se odstranit nedaj

Klárka (St, 21. 3. 2012 - 16:03)

mě pomohl Narbenol - olej na...jj, ten Narbenol jsem taky používala. Je výborný

Papula1 (St, 21. 3. 2012 - 14:03)

Já jsem v těhotenství používala krém Elasti-Q exclusive, protože jsem měla dědičné dispozice ke striím, pokud je nemáš tak stačí original.Nemám žádnou strii,i po porodu jsem se mazala a bříško se mi rychle zatáhlo.Používám ho pořád,příjemně voní a dobře se roztírá.Můžu jen doporučit.

Irena (Ne, 4. 3. 2012 - 17:03)

mě pomohl Narbenol - olej na jizvy. Sice je dražší,ale stál za ty prachy :-)

PsH (Ne, 4. 3. 2012 - 15:03)

Zkuste od avonu krem proti striim,neni to sice zrovna zadny zazrak,ale vazne trochu pomuze,nebo aspon me pomohl

Naďa (Pá, 19. 8. 2011 - 20:08)

Mám je jen na bříšku a strašně se mi nelíbí. Zkoušela jsem různé krémy ale nic nezabírá. Co vám zabralo?

Z.. (Po, 13. 6. 2011 - 23:06)

.. Na mě nemáte.. ve dvanácti mít strie na lýtkách.. Váha optimální.. ale strie? Nemožné.. Jak se jich zbavit? Jednoduchá odpověd.. : Nezbavíš se jich.. Takže.... někdo má holt smůlu..

Reklama

Přidat komentář