Reklama

strie

margaret (Út, 25. 1. 2011 - 19:01)

strie se mi objevily asi pred rokem .. tlusta rozhodne nejsem , porad patram co je tedy pricina .. vypadaji hrozne ale myslim ze se stim da neco delat . pouzivam BIO OIL je skvely .ale ta cena v CR je smesna a hlavne prehnana ! tady v uk je cena ?10 coz je slusne a odpovidajici produktu .

Adik (Čt, 27. 11. 2008 - 18:11)

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat je možné že se strie vytvoří při hubnutí?nebo že více zčervenají.Děkuji

Zuzka (St, 5. 11. 2008 - 16:11)

Kamarádka má strie na stehnech a v pase, od léta chodí na skořicové zábaly, má pocit, že jí to pomáhá. Mně se zdají stejné.

Jarda (St, 5. 11. 2008 - 15:11)

Moudře mluvíš, Martino. Ale asi si každej - každá musí tím vším projít sama. Začíná to někde v děství poruchou sebehodnocení. Rodiče mají možnost svý dítě svým jednáním buď povznášet, nebo srážet....A to už od početí. Chtěný - nechtěný děti, rodiče kuřáci a prostředí tomu odpovídající, alkohol...atd....TAK se vytváří pocit, že člověk nikomu za nic dobrýho nestojí a s tím se pak potýká - nadváhou, labilitou, agresivitou, depresema... atd....

Jana (Út, 7. 10. 2008 - 08:10)

Ayperi, pravděpodobně se Ti strie udělaly při tom ztloustnutí, akorát teď, jak hubneš, jsou víc vidět a všimla sis jich. Pokud se ti udělaly již při tom přibrání, tak se nic nedá dělat. Jako prevence je doporučováno co nejčastěji mazat pokožku mastnými krémy, ale z vlastní zkušeností vím, že ani to mnohdy nepomáhá, prý je to hodně dáno geneticky.

Ayperi (Út, 7. 10. 2008 - 08:10)

Ahoj lidi, potřebuji poradit! Mě by zajímalo, jestli se dá něco dělat s těma striema, aby se ne(vy)tvořily - prostě jak jim předcházet!!! Já jsem před rokem a půl přestala kouřit a šílenou rychlostí jsem nabrala 20 kilo. A to tak že do měsíce jsem měla nahoře deset kilo (ano, jsem důkazem toho, že to jde) a do půl roku dalších deset. Teď zdárně hubnu, už jsem shodila 6 kilo (upozorňuji, že sportem, ne hladověním), JENOMŽE jsem si nedávno všimla, že se mi začaly dělat malé strie na vnitřní straně stehen. Jsou malé, ale je jich tam dost. Spíš než že jsem rychle ztloustla si myslím, že to bylo tím, že rychle hubnu. (ale třeba se pletu) --- a tak by mě zajímalo, zda se tomu dá nějak předejít, když potřebuju shodit ještě dalších minimálně 9 (až 14) kilo. Opravdu strie mít nechci, ale zhubnout potřebuji. Zatím si to poctivě mažu krémem nebo někdy olivovým olejem. Za každou radu děkuji.

Martina (Po, 8. 9. 2008 - 11:09)

Anonyme! - Moje kamaradka je taky ma. Kdyz si veme vystrih, upe sviti cela. A je taky v pohode, cela vysmata porad, jen nad tim mava rukou. Myslim, ze je ma od 16. Ji to nejak narostlo rychle. Ale vis co, aspon tam neco ma. Co kocky, ktere nemaji zadne prsa? Proste to neni tak hrozny jak se zda. Za par let se tomu budes smat. Dyt jsme tu na tom svete jenom "na kafe", tak proc si nicit zivot malym sebevedomim. Hele, ja mela konmplex ze sveho zadku. Takovy, ze jsem chodila v lete ve ctyricitkach v dlouhe mikine! To bylo jeste na zakladce. Si to pamatuju. Lidi se na mne divali jak na magora. Kluci - nehrozilo. Nikdo by si o mne ani kolo neoprel. A to jsem mela o 12 kg min nez mam ted! Dneska? Se tlucu do hlavy. Sem byla debil, fakt. Se to zmenilo, kdyz sem sla na parbu cela hezky upravena a zalibila jsem se tam jednomu klukovi. Pak dalsimu, a dalsimu. No a pak jsem si uvedomila, ze to asi neni tak strasne. Ze si toho asi nevsimli nebo co. No a od te doby sem v klidu i s tema dvanacti kilama navic. O chlapy rozhodne nouzi nemam, o kamarady a kamaradky taky ne. Ale byvalo to jinak. To jen proto, ze jsem se videla jako hnusnou, masivni, trepajici se prdel chodici po tomhle svete.
Vsecko je proste o tom, jak se vidis ty sama, kapito?

anonym (Čt, 4. 9. 2008 - 18:09)

to je hezky ze se tu lidy snazis povzbudit ale .. je mi 16 strie mam od 13 na prsou a dneska sem se dozvedela ze se s tim neda nic delat... sebevedomi????? momentalne zadny nemam...

Návštěvník (Pá, 29. 8. 2008 - 22:08)

Bohumile, na které diskusi nenabízíš ty tvoje lektvary, šmankote???

Bohumil (Pá, 29. 8. 2008 - 22:08)

Strie jsou nepříjemné, hlavně esteticky. Tento problém, je však řešitelný vhodnou skladbou účinných produktů, které se osvědčily. Kterých a jak je aplikovat, mohu se zájemci prodiskutovat, pokud mi napíší na adresu: B.Jaeger"seznam.cz

Martina (Čt, 28. 8. 2008 - 18:08)

Lidi, nemejte z toho komplexy. To je uplny nesmysl. Ja jsem tady tak zabloudila neverim vlastnim ocim. Tu jde ciste o vase sebevedomi. Muj chlop by vam tu moh psat romany. Je to zrzon, cely bledy, pihovany, strie ma tez snad vsude (ono to ale mezi tema pihama a v te bile kuzi asi zanikne trochu), ruce ma slabsi nez ja, bruch se mu zacina rozprostirat do vsech svetovych stran a ja nevim co jeste. Ale ja nevim, my (ja a jaho kamaradi) to tak nejak nevnimame. To same ja, ted se tak nejak na sebe koukam a tez mi tu cosik puka na bocich, ale to je snad jedno, ne? Je to vsechno jen o sebevedomi, jaci se vidite vy, takove vas uvidi ukoli a tohle je svata pravda! Takze jestli budete komplexovat ze strii, tak na vas taky pekne pujdou videt. Respektive, ony pujdou videt porad stejne, ale vas umlci pred svetem, pokud si jich ostatni vsimnou a daji vam to najevo, protoze si budete pripadat neatraktivni. Pokud mate nejaky nedostatek, tak jo, ono to jde videt, ale NEMUSI TO PRVNI VEC, KTERA JE NA VAS VIDET!!! Tohle je treba si uvedomit. Lidi si prece nebudou vybirat lidi kolem sebe podle toho kdo ma strie nebo ne, nebo ja nevim co.. Kouknete kolem sebe na lidi, ktere OPRAVDU obdivujete, s kteryma je vam fajn, a pak si je prohlidnete poradne (postava, kvalita vlasu, kuze, tvar oci, chloupku na tele) to se budete divit, kolik maji fyzickych nedostatku! Ale lidi to zkratka nevnimaji! I ja si tech naprosto neprehlednutelnych pih sveho pritele vsimla az po mesici.

Michelka (Po, 25. 8. 2008 - 22:08)

Objevily se mi strie a přitom jsem nijak rapidně nestloustla ani nezhubla, neporovozuju ani žádné sporty, ale teď o prázdninách jsem šla po dlouhé době běhat, tak jestli by to mohla způsobit ta náhlá sportovní aktivita?Krémy na strie jsou drahé:-(. Co s tím? To se mi bude tvořit stále?Kdy to zbledne?

miška (So, 23. 8. 2008 - 10:08)

ahoj... ale ja jsem nekde slyšela že prej strie se nedelaji jen z rychleho stloustnutí ale i z rychleho.... hubnutí... nebo-li stahnutí kuže..

Jana (Ne, 3. 8. 2008 - 16:08)

Fialové a červené časem taky vyblednou do bílých, někdo má hned na začátku bílé (já taky), ale taky se jich nikdy nezbavíš.

ela (Ne, 3. 8. 2008 - 11:08)

ahoj mam strie na zadku a nad zadkem,ale takovy ze sou viditelny jen kdyz ta kuze neni napnuta..jakmile sem v naky pozici ze je kuze napnuta,tak strie jako by tam nebyly..jinak sou takovy bily.ma nekdo podobny problem a vi jak se ho zbavit??vsude se pise o cervenych nebo fialovych striich ale o tomhle pripade sem zatim nikde necetla.diky:)

Návštěvník (Út, 27. 5. 2008 - 03:05)

nezaceli je to v haji :-(

Breta (Pá, 25. 4. 2008 - 22:04)

je mi 14 let a diky nahle zvysene sportovni aktivite (a asi i rustu) se mi udelali strie jakoby podel dolni linie deltoveho svalu... takze... kdyz stale rostu, zaceli se mi nebo zustanou? predem diky za odpovedi :)

Janči (Čt, 6. 11. 2008 - 14:11)

Mám strie po porodech na břiše. A to jsem s rostoucím břichem dělala co mohla - masírovala kartáčem, vtírala krémy, stejně se udělaly. Následně toho už moc nezmůžeme. Prostě mi zůstaly, sice zbledly, ale jsou.

majka (So, 22. 3. 2008 - 00:03)

ze te to bavi psat vsude,ze na vsechno mas reseni, ze ti to neni blbe!!!!!!!!!!

ja jsem si koupila pantenolB tablety + mliko telove a zda se mi ze se to lepsi,a nebylo to ani drahe

Klára (So, 22. 3. 2008 - 00:03)

Pro anonym: jenže strie se tvoří v podkoží, není to normální jizva, takže sádlo, ani jiné mazání na ně nepůsobí.

Reklama

Přidat komentář