Reklama

strie

Michal (Pá, 25. 2. 2005 - 09:02)

Čauky. Už se ani pořádně nepamatuju, kdy se mi na bocích a stehnech objevily první stryje, to mohlo být někdy okolo 15, když jsem rychle vyrostl. Později jsem začal posilovat a po přibrání 15kg se mi na těle objevily další na rukou a ramenou. Trvalo mi sice dost dlouho, než jsem se s tím, alespoň z větší části :), ale jde to. Docela mi pomohlo přečíst si pár věcí na těchhle stránkách, jsem moc rád, že hodně lidí k tomu zaujímá stejný názory jako já. Lidi, nenechte se jima nijak omezovat! Ikdyž vim,jak je to těžký.

Jana (Pá, 11. 2. 2005 - 15:02)

Jo,jo zinek je na kůži dobrý, taky ho beru.

KENNY (Pá, 11. 2. 2005 - 14:02)

Mam strie z posilovani na bicepsu, prsou a na kridlech...(cca. 3cm) zacal sem brat zinek a kuze je pruznejsi a strije mi uz nevznikaji!

Jana (Pá, 11. 2. 2005 - 07:02)

Petře, asi si měl na mysli, že se nemá posilovat s velkými zátěžemi (svaly rostou rychle, kůže se napne a popráska), ale normální cvičení striím nevadí. Já dělám Tae-bo, aerobic a posiluju s lehkými činkami na vyrýsování svalů a jsem v pohodě, nové strie se nedělají (k tomu se pravidleně mažu krémem).

Peter (Čt, 10. 2. 2005 - 21:02)

taktiez mam taký problem a poznam vela ludi co maju taký istý problem.Tak dobre citaj a pocuvaj: budes dalej cvicit budu sa ti strie robit dalej,prestanes cvicit budu sa ti strie robit dalej ale v mensom mnozstve,takze vysledok ,prestat okamzite cvicit-TOMU VER. Ja necvicim uz pol roka, nerobim nejak fizicky a stale pomalicky sa rozsiruju,keby som cvicil mal mal by som ich uz niekde pri dlaniach.Aj mne trvalo 4 mesiace kym som sa totalne vzdal cvicenie-strie ma ktomu prinutili,. neboj sa aj teba k tomu prinutia ,ja chvala bohu mam nohy v poriadku tak cvicim aspon tie. Total: prestat cvicic a mastit ich stale s mastickami ,stými ktore tebe najviac vyhovuju. P.S: ked daco este chces ta odpis

webmaster (St, 5. 1. 2005 - 20:01)

Předmět: Vichy-krém na strie (korekce, prevence) Autor: Jarka Datum: 5.1. 2005 15:07:34 Ahoj, koupila jsem si krém na strie od Vichy, má působit jako prevence, (což už je mi tedy na houby), ale zároveň jako korekce již vzniklých strií. Vím, že strií se nikdy nezbavím, je to trvalá vada, ale alespoň by se mohly trochu zlepšit. Začínám ho používat a dám vědět, jaký je.Má ho někdo taky? Předmět: Vichy-krém na strie (korekce, prevence) Autor: katae Datum: 5.1. 2005 15:35:11 Měla jsem ho, nezabral ani jako prevence, daleko lepší účinky měla modrá indulona.Vzniklé strie Ti pomůže stáhnout jedině laser, zkus někde na plastické chirurgii.

Jana (Ne, 19. 12. 2004 - 22:12)

Jani, řekni mu pá pá a bež za lepším.. Já mám strie na lýtkách, stehnách, zadku a prsou (mám je od puberty) a můj přítel moje tělo miluje.:o)

Olga (Ne, 19. 12. 2004 - 18:12)

Dano, pleteš si botox s kolagenem.

Jana (Ne, 19. 12. 2004 - 17:12)

Muj kluk ma strie na zadku taky-protoze hrozne rychle vyrostl a zmohutnel.Ale vubec asi nevi ze je ma , zrejme se ze zadu nikdy nevidel, nebo ani nevi co to je. Zato moc dobre vi, ze JA mam strie na bocich a prsou a tvrdi mi ze to maj zensky po porodu a ja uz to mam ted. Mysli si ze moc jim a z toho to mam. Precist si o tom problemu nic nechce protoze veri vic kamaradum z hospody nez odbornikum . TAKZE ME PEKNE SERE.

Dana (So, 18. 12. 2004 - 01:12)

A co tam nechat vpichnout botox? Zkousel to nekdo?Mate moznost to zjistit u kvalitniho lekare?Botox vyhlazuje vrasky,mel by zevnitr po vpichu vyhladit i kozni strije.

Casandra (Po, 1. 11. 2004 - 14:11)

Mám strie po těhotenství. Hodně na břiše.. Jsou už staré, 20 let. Jsou tam a nikdo mi je neodpáře.. Opálit se dají, s tím nemám problém. Na solárku úplně v pohodě. Ale plasticky: jsou tam :o(

webmaster (Čt, 28. 10. 2004 - 18:10)

Předmět: strie Autor: dana Datum: 26.10. 2004 20:43:41 V téhotenství jsem příbrala 27 kg a mám strie na břiše.Bocích, stehnech a lýtkách. Zmizí? Dají se opálit? Jak vypadají staré zahojené strie.Je to poznat od okolní kůže? Předmět: strie Autor: Jitka Datum: 27.10. 2004 17:55:06 Musím tě zklamat, nezmizí. Možná časem vyblednou, ale pořád tam budou. Mám je na stehnech a lýtkách, moc rychle jsem vyrostla. Sice časem z té červené barvy vyblednou, budou růžové až zbělají. Já si je nikdy neopálila, naopak....opálena kůže hodně kontrastovala s jizvičkami.

webmaster (Čt, 19. 8. 2004 - 18:08)

Předmět: Jak se psychicky vyrovnat se striema Autor: Jitka Datum: 17.8. 2004 15:25:12 Prosím, všechny, které mají strie a už se s tím vyrovnaly tak, že si bez problémů a studu vyjdou v sukni bez punčoch (=strie na nohou), v plavkách atp., aby mi poradily, jak na to.. Nemohu se s tím stále psychicky srovnat. A co okolí, všímá si a posmívá se? Děkuji všem Předmět: Jak se psychicky vyrovnat se striema Autor: mirek Datum: 17.8. 2004 17:51:45 Pokud se nekdo posmiva, je to nejspis trouba. Ja bych teda strie nevidel jako zadnou katastrofu.

webmaster (St, 11. 8. 2004 - 15:08)

Předmět: STRIE Autor: Katy Datum: 11.8. 2004 12:41:10 Již delší dobou se mi v oblasti stehen, prsou a lýtek objevují strie. Nevíte zda je možné se jich nějakým způsobem trvale zbavit??Děkuji Předmět: STRIE Autor: katae Datum: 11.8. 2004 12:47:47 Není možné se jich zbavit úplně, částečně to jde laserem.

Dominika (So, 26. 6. 2004 - 21:06)

Prosim, ak mozete, poradte mi, som v pasci. Strie sa mi urobili z Diane 35. Ale kvoli tazkej forme akne ju vysadit nemozem. Pani doktorka, hocikto, ako mam z toho von? Co mam robit? Nechcem ani akne, ani strie. Vopred vsetkym dakujem

Veronika (St, 23. 6. 2004 - 21:06)

Tak jo, máš pravdu. Nepomůže nic. Lámu nad tím hůl. Doktorka v tom Olomouckém centru mi řekla (po důkladném prohlédnutí mých nohou), že už jsou staré, a že ten laser nepomůže. Spousta lidí prý je ráda, že je má po zákroku aspoň takové jako já. No alespoň byla ke mně fér a nebylo to jen o penězích. Takže, prostě každý máme něco. Ach jo. Ale vlastně můžu být ráda, že jsem jinak zdravá. Tak už raději budu mlčet.

Michaela (Ne, 13. 6. 2004 - 11:06)

za jak dlouho asi zbelaji mam je cervene a stve me to kdyby byly bile uz by to tolik na me videt nebylo!

Jana (Ne, 13. 6. 2004 - 11:06)

Ahojky, já mám strie taky dost, hlavně na lýtkách, na stehnech i na prsou. Jsou bílé, tenké, ale stejně jsou dost vidět. Ale když jdu na koupák, nikdo na mě nekouká, nebo možná si toho nevšímám. Kašlu na ostatní a užívám si :o) Každý má nějakou tu chybu, tak co :o)

Michaela (So, 12. 6. 2004 - 23:06)

Ahojky je mi 16 a strie mam uz dlouho teda zacali mi na prsou tam mi moc nevadili protoze zbelali a ja sem svetla tak nejsou uz moc videt!Ale teď sem trosku pribrala a zacaly mi na stehnech a na zadni strane nohou!je to fakt hrozny ale budu muset se s tim naučit žít!zajímalo by mě jaký s tím máte zkušenosti když výjdete na koupaliště jeslti lidi hodně koukaj nebo ne?a tak dik držte se

Dominika (So, 12. 6. 2004 - 18:06)

Ahojte, mne to doktorka povedala jasne na rovinu: bud Diane 35 a krasne plet, a strie k tomu, alebo akne bez strii. Super dilema, ze? Laser nepomaha, recidiva vysoka. Uf, ale mam pocit, ze stav zlepsil krem od Dermacolu. Papa

Reklama

Přidat komentář