Reklama

Symptotermální metoda-99% spolehlivost

Návštěvník (Út, 19. 12. 2006 - 13:12)

!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE(takze zadne zvysovani vahy,snizene libido,deprese..)je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM.
CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET ale muzete si ho nechat samozr.kdykoliv vyndat.
TADY JE ODKAZ NA STRANKY.
http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm
CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.
Jeste straky s diskuzi:
http://diskuse.doktorka.cz/silverlily/

Bára (Po, 15. 8. 2005 - 16:08)

Hm... ja jsem to tohle neřešila, brala jsem HA jen asi měsíc a pak jsem nějakou dobu žádnou antikoncepci nepotřebovala... Myslim, že jsem na určení nejkratšího a nejdelšího cyklu měsíce s HA počítala, ale ze začátku jsme k tomu stejně ještě používali kondom a byli opatrný... Ale jestli se to má do toho počítat, nevim. Zeptej se-lpp"lpp.cz

Eva (Ne, 14. 8. 2005 - 15:08)

S těmi pěti teplotami máš pravdu, Báro. Ty se používají po vysazení HA 3 měsíce na určení začátku III. fáze. Ale já bych potřebovala vědět zda jsi tyto 3 cykly použila do databáze, z které určuješ konec I. fáze cyklu podle Döringova pravidla a pravidla 21/20?

Bára (Pá, 12. 8. 2005 - 13:08)

Je na to pravidlo pěti teplot(po vysazeni HA) - to je popsaný v tý knížce. Přesně si ho nepamatuju. Radsi se zeptej učitelů PPR - lpp"lpp.cz

Eva (Po, 1. 8. 2005 - 07:08)

Chtěla bych se tě,Báro,na něco zeptat.Když jsem vysadila HA před necelými 4 měsíci a dělám si STM záznamy, můžu tyto 3 cykly ovlivněné HA použít do databáze, z které pak budu určovat konec I. fáze nebo mám tyto 3 cykly úplně ignorovat? V nové knížce se o tom nezmiňují.

Bára (Po, 27. 6. 2005 - 17:06)

Sorry, adresa je www.lpp.cz.

Bára (Po, 27. 6. 2005 - 17:06)

Symptotermální metoda spočívá v měření bazální teploty (každé ráno po probuzení), pozorování poševního hlenu a sledování změn děložního čípku. Všechny informace se zaznamenávají do tabulky, z který se pak podle mnoha pravidel určují plodné či neplodné dny.Více informací - www.ppr.czPrapaguje a vyučuje to církev, takže člověk musí počítat s tím, že mu budou nutit i informace, s kterejma třeba až tak nesouhlasí (zákaz potratů, sex až po svatbě, atd..).

... (Pá, 29. 4. 2005 - 14:04)

Nezapomeň se změřit!!!

Petr (Čt, 28. 4. 2005 - 14:04)

Holky , máte můj obdiv! Konečně pár rozumných žen, které pochopily, že nejsou jen sexmachine a že skutečně HA je škodlivá!Málo se mluví o tom, že je to načasovaná bomba.Hormony se dostávají z moče do potravinového řetězce a samy vidíte, co je rizikových těhotenství, neplodných mužů atd.! To jen naokraj a omlouvám se , že jsem se mezi vás vetřel!

Irena (Čt, 28. 4. 2005 - 13:04)

Holky, můžete některá z vás, která máte s touto metedou dobré zkušenosti, stručně popsat, jak funguje?Mně nesedí žádná HA a tohle vypadá docela dobře.

Bára (Po, 24. 1. 2005 - 20:01)

Já mám teploměr Microlife-od Ligy pár párů a zatím funguje dobře. Jen mi někdy připadá, že nepípá, ale možná jen špatně slyšim...

Bára (Po, 24. 1. 2005 - 19:01)

Jo, to máš pravdu. Spousta pravidel je i ovlivněná tím, jak dlouho člověk metodu používá. Když je to méně než 6 cyklů, většinou se přidává nějakej den jako rezerva.

Ivca (Po, 24. 1. 2005 - 16:01)

Já se o téhle metodě dozvěděla na serveru rodina a teď se pokouším zjistit jak moje tělo funguje (zatím nic moc - ale měřím první cyklus). Používám rtuťový teploměr. Dost mi vadilo, že se musí měřit dlouho a že rozespalá špatně rozeznávám hodnoty a tak sem zakoupila teploměr Hartmann JumboDisplay a bylo to pro mě zklamání - opravdu něměří tak jak má (porovnání s rtuťovým), takže je na reklamaci. Magistra v lékárně má podobnou zkušenost i s jinými značkami, takže digitálu moc nevěřím. Radši po změření vstanu, dojdu do koupelny, opláchu obličej a čtu :-).Myslím, že tahle metoda opravdu může být hodně spolehlivá, pokud je člověk disciplinovaný a opravdu zjišťuje všechny symptomy ve stejnou dobu a důkladně. Hlavně se na to asi nedá spoléhat od začátku, ale až po pár cyklech, kdy zjistíme nějakou pravidelnost...

Tomáš (Pá, 21. 1. 2005 - 18:01)

Buďte zdrávy! Koukám, že tuhle diskusi zatím píší jen děvčata a ženy, tak jsem se rozhodl také přispět mužskou troškou do mlýna. Pro kluka je tahle metoda zpočátku docela "divná", HA je přece jen (pro kluka!) "komfortnější" (protože se nemusí řešit nějaké fáze), jenže pokud tu svou bere jen trošku vážně (a ne jen jako mašinku na sex) a dozví se něco (na faramceutických firmách) nezávislých informací o hormonálce, pak, myslím, omezení daná metodou přijmout prostě MUSÍ. Všem Vám přeji, aby to i Vaši partneři pochopili.Tomáš

Bára (St, 19. 1. 2005 - 09:01)

To je zajímavý. Já jsem ho koupila od Ligy pár párů, ale viděla jsem ho i v Praze v lékárně a dokonce levnější.Záleží i na tom, kde se měříte. V puse bývá teplota nižší než v pochvě, kde to je údajně spolehlivější.Ale myslim, že stačí i rtuťovej teploměr (a asi i díl vydrží), spíš je blbý, že s ním měření trvá dlouho.Ale kdyby jste ho nesehnala, LPP ho ještě prodávaj (www.lpp.cz). Mají rtuťovej za 150kč a digitální za 200 + 22 za poštovné.

Eva (Út, 18. 1. 2005 - 20:01)

Díky, docela to chápu, snad to vyjde. Dnes jsem si pěkně zkusila se sháněním teploměru. Doma mám taky takovej jeden digitální....pořád měří podezřele nízké teploty, no a tak jsem se dozvěděla, že je nejpřesnější se dvěma desetinými místy, no a ten se přestal asi vyrábět nebo co, prostě nikde není. Naopak mě lékarnice poděsily, že právě digitální teploměry meří při teplotě do 37st. docela nepřesně, takže pořád ukazují nízké hodnoty, třeba 35,8 36,0 a tak, ale je to vlastně nepřesnost. Prý když má člověk nad 37, tak teprve pak je spolehlivý?! Což se mi zase zdá jako blbost, ale tvrdily to asi čtyři a ještě se na mě dívaly jako na blbku, na co že potřebuji tu přesnost a desetina, že buď mám teplotu nebo ne!! Když jsem jim řekla nač, tak pak byly příjemné a zjišťovaly, ale na nic nedošly.Tak co si o tom myslíte??? Já pak koupila nějakej Hartmann, testla jsem ho a měla 36,1, tak nevím, už asi blbnu.

Bára (Út, 18. 1. 2005 - 17:01)

99% spolehlivost je podle výsledků výzkumu nějakýho rakouskýho doktora. Jak už jsem psala, 100% to samozřejmě není, ale to není ani HA.A když holka otěhotní při HA nebo příliš brzo po tom, co ji přestala brát, je docela dobrá šance, že dítě bude poškozený. I tady na doktorce je diskuze "Spolehlivost HA" o těch výjimkách, který otěhotněly při práškách.Nepravidelnej cyklus nevadí. První fáze končí při výskytu hlenu a 3. začíná po přibližně (podle jednoho z pravidel) 3. dnu vzestupu teplot nad horní hladinu (tj. 0.2 stupně nad nejvyšší z předchozích 6-ti teplot). Nevím, jestli je to takhle pochopitelný, ale každopádně nepravidelný cykly nevyděj. Já je taky mám.

Eva (Út, 18. 1. 2005 - 16:01)

Jo jo, já i když se chystám na tu metodu taky, tak si stejně myslím, že ta 99% spolehlivost je trochu utažená za vlasy, stačí nepravidelnost cyklu apod. Ale bude mi 31, jsem 6. rok vdaná, takže i když bych dítě chtela až za dva roky, tak už si můžu dovolit riskovat...

Renca (Út, 18. 1. 2005 - 15:01)

Jo, je to velice dobra metoda. Moje kamoska ji taky zkusial, presne dodrzovala to, co se tady zminuje, a ted ma 7 mesicni miminko. Takze je z ni ted stastna mlada maminka, co nedokoncila skolu kvuli teplomeru v pochve...

Bára (Út, 18. 1. 2005 - 14:01)

Ahoj Terko,metodu používám přes rok a jsem spokojená. Člověk se na ten sex začne dívat nějak jinak, když ho nemůže mít pořád.Je pravda, že první fáze (neplodná, po menstruaci, před ovulací) není tolik spolehlivá jako 3. fáze po ovulaci, kdy je riziko otěhotnění minimální. Otěhotnění během menstruace je možný, pokud by měla žena hodně krátký cykly a ovulaci hodně brzo. Spolehlivost metody je 99%, takže samozžejmě je možný, že to někdy nevyjde, ale 100% je jen abstinence nebo kastrace...Pkud se opravdu hodně bojíš, doporučila bych Ti kombinaci této metody s kondomem. My jsme to ze začátku taky tak dělali, než jsme si byli jisti, že to umíme..

Reklama

Přidat komentář