Reklama

co s tím

mikin (St, 21. 4. 2010 - 21:04)

Petře, Tvou situaci chápu, mám to taky tak. Mojí holku lížu, rád se s ní pomazlám, ale ona mne vůbec nekouří. Ze začátku občas, ale teď vůbec, jen o tom mluví, jak mi ho vykouří a slibuje. Miluji jí hodně, ale neumím jí říci přímo, že to mám moc rád orál, nikdy jsem si o to nemusel říkat. Předposlední partnerka mi to dělala sama, často a ráda, nebyl problém, ale nyní to bohužel nemám. Nechci a ani neumím si to vynucovat, prostě mi to nedělá, tak já jí také ne. Vím, že jí nepodvedu. Buď začneme opět orálek, nebo se smířím, že nebude a nebo si najdu novou partnerku.

Linda (St, 21. 9. 2005 - 13:09)

Já bych ti ho vykouřila až dokonce!

sara (St, 21. 9. 2005 - 13:09)

CO JE DIVNEHO NA 14 DNECH ???

Tom (St, 21. 9. 2005 - 13:09)

..až za 14 dní?

sara (St, 21. 9. 2005 - 10:09)

kazdopadne bys ji mel alespon naznacit, ze o to opravdu stojis. mne to tedy s pritelem takto funguje. na dovolene jsem mu jen tak pri prochazce poseptala jedno z mych tajnych prani a on mi ho za 14 dni vyplnil. sara

sara (St, 21. 9. 2005 - 10:09)

ahoj petre, ude mi sice za 14 dni teprve 40 a mam pritele, se kterym ziji skoro 5 let. aktivni oralni sex povazuji za absolutni nadheru. kourim svmu priteli skoro pokazde, kdyz dojde na intimnosti.kourim, polykam a je to nadhera. musim ovsem dodat, ze svemu byvalemu manzelovi jsem provadela oralni sex velice malo. ne, ze by se mi to protivilo, ale to prave je teprve s mym nynejsim partnerem. on mne oralni sex delal jen za zacatku a musim rict, ze ja to ani moc nepostradam. hrozne me vzrusuje muj vzruseny partner, a to tak, ze jsem casto vyvrcholila, aniz doslo ke spojeni. sara

borec (St, 21. 9. 2005 - 09:09)

Dědku, naval pětku a já ti ho vyblafnu sekačkó na trávu!

prober (St, 21. 9. 2005 - 09:09)

Petře52, já to nemyslel jako přemlouvání ať to zkusíš s chlapem, jen jsem si tak zaryl :o)Ale něco na tom, co jsem řekl je.... ;)

Petr52 (St, 21. 9. 2005 - 09:09)

Hoši dík za názor, tušil jsem to! Probere homosexuální vztah nepřipadá v úvahu!Ještě jednou vyzývám ženy nad 45 let, aby se vyjádřily v jaké míře provádí orál svému muži! Díky za odpovědi!

prober (St, 21. 9. 2005 - 09:09)

..na okraj

prober (St, 21. 9. 2005 - 09:09)

souhlasím s Tomem. Hele Petře a chlapy nezavrhuj, tak jako chlap tě žádná, ani sebezkušenější ženská nepřeblafne ;)Ale to jen ma okraj..

Tom (St, 21. 9. 2005 - 08:09)

ženská sice nejsem, ale názor podložený zkušenostmi je takovej - nekouřila doteď, nebude nikdy. Pokud s ní promluvíš, maximálně se občas "obětuje" a pak bude mít kecy ještě půl roku, zažil jsem to u dvou partnerek... buď se s tím smiř nebo si najdě na orálek nějakou bokem.

Petr52 (St, 21. 9. 2005 - 07:09)

Prosím ženy zralého věku, aby vyslovily názor na orální sex.Myslím ženy od 45 let a výše.Můj problém je v tom , že já manželce poctivě provádím orální sex, ale ona mě nikdy, nebo skoro nikdy.Mám jakýsi blok s ní o tom mluvit, když to vpodstatě nikdy nepraktikovala, jsme spolu přes 25 let!Nejde mi o žádné polykání, ale jen o dráždění ústy.Nepište muži, hlavně typu borec, bolek a spol!Předehru praktikuji co nejdéle a pusou ji i udělám, takže v tom ten problém asi není!

Reklama

Přidat komentář