Reklama

tlak

Bohumiljeager (So, 17. 10. 2009 - 07:10)

taky názor

majkaxp (Pá, 16. 10. 2009 - 18:10)

vyřeší vše. Proto ty svoje spamy vkládá do všech diskusí. Skoro jako Bohumiljaeger.

majkaxp (Pá, 16. 10. 2009 - 14:10)

Dobrý den Lenko k,já to vidím tak,že po přechozené chřipce máte ohrožené srdíčko. Bylo by moudré ,kdybyste se snažila uvést svůj zdravotní stav do normálu.Mohu Vám pomoci.Pokud máte zájem,napište
na meil:[email protected]

lenka k (Čt, 15. 10. 2009 - 18:10)

dobry den,rada bych se zeptala,rano jsem mela tlak 128-78a vecer me picha na leve strane a tlak jsem mela 140-100 to neni normalni,je me 29 let a mam po antibiotikum/prechozena chripka/dekuji

Evča (St, 13. 5. 2009 - 22:05)

www.okg-fit.cz/zdravyzivot - OK Omega plus dokáže normalizovat krevní tlak..

Jaro (Po, 11. 5. 2009 - 00:05)

lieky? ee :(
tlak treba rychlo napravit aj liekmi tak aby bol horny pod 140 a dolny pod 90. potom preist na spravnu zivotospravu co vobec nie je jednoduche a ziadny lekar ti to neporadi.

Ivan (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

Snižte váhu, s každým kilem půjde dolů i tlak.Ale lékaře navštivte každopádně!

Marie (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

Evo, to chce léky! Nic Vám lepšího nikdo nemůže poradit !

Jiřina (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

Evo.Š - léky Vás zachrání od brzské mozkové příhody.Váš tlak je tak vysoký, že žádná meditace už vám ho na normál nesníží.Neházejte si to za hlavu!Váš věk napovídá, že s takovým tlakem byste si tu moc nepobyla.Rychle k lékaři a začít tlak snižovat k normálu !Já léky užívám a jejich přispěním mám tlak 130/7O a to mám už k sedmdesátce!

EVA Š. (Čt, 19. 2. 2009 - 15:02)

neuvedla jsem věk je mi 36 a mám pohyblivé zaměstnání

EVA Š. (Čt, 19. 2. 2009 - 15:02)

Dobrý den dnes mi byl naměřen tlak 190/120 již několik měsícu cítím že je něco v nepořádku vážím82kg měřím 172cm mám velmi časté migrény vyvolávajíci se při stresu někdy se i s nimi budím v těle cítím horkost v nohou zimu tváře rozpálené nervozní až po nějaké době si připadám totálně vyčerpaná ale na začátku akční velice.nevím jak s tímto bojovat bez léku pokud to ještě jde.cítím palčivou bolest v šíji i od šíje dolu směrem pod lopatky zaklonění hlavy je bolestivé ale i ulevné dáli se to tak nazvat.vdo předklonu bolestí nelze.poradí mi někdo cokoli nebo musím navštívit svého lékaře?a absolovovat vyšetření.

Návštěvník (St, 27. 2. 2008 - 14:02)

Dobry den,
Memu priteli je 25 let. NIkdy nemel nejake problemy. Az ted se mu zacalo stavat, ze pri milovani ho rozbolela hlava a to hodne silne. Popisuje to jako bolest ktera vystreluje z krku(patere)az do hlavy. Dnes byl u lekare a ten mu rekl ze ma neco na pateri..Nevim cim to muze byt. Je mozne ze by to bylo kvuli zmene klima?Jsem mmentalne v Anglii a on za mnou prijel na par dni. Mam o nej starost, aby byl v poradku. U lekare byl dnes, ten mu rekl ze ma neco u patere a objednal ho na nejake cviceni - nejak me to ale neuklidnuje. Dekuji za odpoved

Jiřina (Čt, 16. 8. 2007 - 08:08)

VELMI VÁM DOPORUČUJI KONTROLU PÁTEŘE,PŘEDEVŠÍM HORNÍ ČÁST A KRČNÍ PÁTEŘ.NA PŘ. DORNOVOU METODOU.ZŘEJMĚ MÁTE VYCHÝLENÉ VÝBĚŽKY KRČNÍ PÁTEŘE,COŽ JDE SROVNAT.MLUVÍM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI.

ria (St, 13. 8. 2003 - 20:08)

vazena pani doktorka,Mam 24 rokov a v poslednej dobe mam problem pravdepodobne s nizkym tlakom. Citim velmi silny tlak na temeno hlavy a miestami ako keby som nedokazala poriadne vnimat a sustredit sa. Zacalo to asi pred mesiacom. Stav mi trval par dni a vratilo sa to do normalu. No odvtedy sa mi to zopakovalo asi tri krat. Je to velmi neprijemny pocit, ako by som mala mozog zovrety a nemohla ho pouzivat. Drzala som dost silnu dietu, zaujimalo by ma, ci to moze byt nasledok.

Reklama

Přidat komentář