Reklama

UKRAIN - léčí rakovinu?

Klidně si (St, 10. 5. 2017 - 04:05)

Dobry den pane Jaroslave,...ho sháněj, ale je to podvod...

Ladka (Út, 9. 5. 2017 - 23:05)

Lék UKRAIN je vyroben z...Dobry den pane Jaroslave, dovedl byste mi prosim poradit, kde sehnat, zakoupit v Cechach Ukrain. Predem Vam moc dekuji za odpoved,muze byt na email:[email protected]

jana (St, 31. 1. 2018 - 21:01)

Dobrý den, včera jsem byla...Opravdu umí laskavě inkasovat

Trdlo (St, 31. 1. 2018 - 19:01)

Je dokázané, že nejen léčí rakovinu, ale hlavně neduživost peněženky jeho prodejcům.
A taky dokáže opravit píchlou pneumatiku. Je to zázrak...

Na faktu, že Uk (St, 31. 1. 2018 - 17:01)

kdybys nepsala tak...je k ničemu a Nowicky byl šmejd, to nic nemění..

Olinko, (St, 31. 1. 2018 - 16:01)

Dr.Nowický je největší...kdybys nepsala tak vulgárně, jistě by měla tvoje slova větší váhu.

Olina (St, 31. 1. 2018 - 15:01)

Dr.Nowický je největší darebák, kterého jsem kdy viděla na vlastní oči.Tento zmtd dokáže inkasovat nehorázné peníze od zoufalých lidí s vědomím, že jim jeho preparát s prošlým datem nepomůže. Nepomohl by ani s neprošlou lhůtou. Je to podvod a neupínejte na něho své naděje, protože přijdete nejen o peníze ale i o možnost včasné seriozní léčby. Věřte, že vím o čem mluvím. Olina

Míša (Út, 8. 11. 2016 - 13:11)

Radši mlč ty blbečku, co se neumíš ani podepsat.
Umíš hovno a chceš pomník. Už jdi dělat něco pořádnýho a nezasírej diskuze svou pitomostí, ignoranstvím a omezeností.

proč (Po, 7. 11. 2016 - 17:11)

Nový výzkum...tady píšeš zavádějící info?

Libuno, (Po, 7. 11. 2016 - 17:11)

Koukám, že vůbec...když o ceně chemoterapie nic nevíš, tak mlč.

M (Po, 7. 11. 2016 - 16:11)

Nový výzkum financovaný Americkým Zdravotním Institutem (The U.S. National Institutes of Health – NIH) ukončil až dosud převládající mýtus o tom, že chemoterapie likviduje rakovinu.

V protikladu s tímto přesvědčením vědci z Harvardské a Massachusettské univerzity zjistili, že tyto jedy sice mohou působit na zbrzdění růstu buněk v nádorech, ale zároveň vyvolávají závažná poškození kmenových buněk, po kterém následuje další šíření rakoviny.

Výsledky výzkumu byly publikovány v magazínu PNAS. Vědci v rámci projektu systematicky sledovali na ovocných muškách, jak chemoterapie ovlivňuje tělesné buňky. K testům byl používán druh mušek Drosophila, jilž byl přidáván lidský gen vyvolávající rakovinu a který aktivoval jejich střevní kmenové buňky.

Rakovinný efekt chemoterapie se projevil na muškách

Jak se ukázalo, mušky byly výbornou volbou pro tento druh testování, protože jejich vnitřní prostředí umožňuje snadné vyhodnocování dělení nebo umírání kmenových buněk vystavovaných vnějšímu působení. Ve vztahu k chemoterapeutickým lékům mušky slouží jako optimální objekt pro extrapolaci dat, aby se zjistilo, jak by na tyto chemikálie reagovaly lidské buňky.

Výzkumný tým obdržel z Národního institutu pro rakovinu (National Cancer Institute – NCI) k testování celkem 80 současně používaných chemoterapeutik. Podle výsledků testů vědci identifikovali mnoho nových sloučenin schopných potlačovat nádory, aniž by způsobovaly škodlivé vedlejší účinky (mezi takové patřily např. extrakty používané v tradiční čínské medicíně).

Přinejmenším sedm testovaných léků využívaných současnou západní medicínou vykazovalo závažné vedlejší účinky. Patřilo k nim i nadměrné rozmnožování kmenových buněk. Na kmenových buňkách začalo být pozorovatelné bujení, které se v příznivém prostředí nebo za vhodných genetických podmínek může měnit ve zhoubné nádory.

„Zjistili jsme, že mnoho chemoterapeutik blokujících rychle rostoucí nádory, mívá zároveň i opačné účinky – způsobuje rychlé dělení kmenových buněk,“ sdělila molekulární bioložka z univerzity Massachusetts Michelle Markstein. „To nás překvapilo, protože to dokládá, že stejný lék může působit na buňky u téhož živočicha odlišně: potlačovat růst nádoru u jedné skupiny a souběžně vyvolávat růst jiné skupiny buněk.“

Potenciál chemoterapie k vyvolávání rakoviny už potvrdily i dřívější studie prováděné na myších či mouchách

K podobným závěrům došel už předchozí výzkum publikovaný před zmíněnou poslední studií. Ve vyhodnocení léků pro chemoterapii dopadl nejhůře doxorubicin, jenž vyvolával bujení kmenových buněk jak u myší, tak i u mušek. V případech některých genových aktivací docházelo k závažným zánětlivým reakcím, které pak v mnoha případech končily rakovinou.

„Domníváme se, že stejný vedlejší účinek, jaký jsme vypozorovali u mušek rodu Drosophila, můžeme předpokládat také u lidí,“ uvedli autoři v závěru studie. „Bezprostředním výsledkem našich závěrů je poznání, že zabránit obnově zhoubných nádorů v případě léčby tradiční chemoterapií by mělo být možné doplněním protizánětlivých přípravků.“

Odkazy
pnas.org/lookup/doi/10.1073/pnas.1401160111
umass.edu/newsoffice/article/several-fda-approved-anti-cancer-drugs
eurekalert.org/pub_releases/2014-03/uoma-sfa030614.php
Zdroj: naturalnews.com/044354_chemotherapy_drugs_stem_cell_tumors_FDA.html

Libuše (Ne, 6. 11. 2016 - 18:11)

vzpamatuj se- bavili jsme se...Koukám, že vůbec nechápeš, co píši. Já piší, že i cena chemoterpie se může vyšplhat u jednoho pacienta v určitých pípadech do milionu, celková léčba rakoviny pak dost často může tuto částku též překročit - nepíši nic o tom, jaké výsledky má lék Ukrain, protože o něm nic nevím. Jen jsem chtěla říct, že to že,lék UKrain stojí 14OO Euro není žádnou zárukou výsledku, protože často ani mnohem dražší terapie nevedou k vyléčení. Jinak zde nepíši ani proti konvenčí léčbě ani proti alternativní. Jen píši, že člověk nemůže očekávat vyléčení z rakoviny pomocí jednoho zázračného léku, ale vždy je to o komplexním přístupu, který by měl zahrnovat i změnu stravování, životního stylu, případně nějakou formu psychoterapie či psychosomatické medicíny, protože velmi často lidé onemocní rakovinou po prodělání nějakého stresujícího období nebo pokud dlouhodobě potlačují nějaké negativní emoce. A je již zdokumentováno plno případů, kdy se lidé pomocí totální změny svého života dostali i ze stavů, kdy již byla klasická terapie zastavena a klasickou medicínou nebyla dávána žádná naděje. Ale žádný z těchto zdokumentovancýh případů nemusí být 100% návodem pro jiného pacieta a nemůže zaručit stejný výsledek, protože každý jsme jiný, proto nelze nikoho vinit, pokud u nás selže terapie, která u druhého pomohla.

Wm magazín (Ne, 6. 11. 2016 - 17:11)

Vážení čtenáři přebíráme článek o otaznících při léčbě rakoviny chemoterapií.
Kdo ví o toxicitě a těžkém dopadu chemoterapie na lidský organismus, hledal by určitě jinou metodu k vlastnímu vyléčení. Sám léčbu chemoterapií nedoporučuji. Léčba rakoviny nesmí být přivedením jedů do těla, ale cestou k obnově celkového zdraví člověka. Tak musí člověk celkově změnit svůj způsob života. Příčiny je třeba hledat ve všech aspektech života: Stravování, bydlení, práci, vztahy, duševní stav, duchovní náhled na smysl života, zlozvyky a nešvary...

JM

VĚTŠINA LÉKAŘŮ BY SE V PŘÍPADĚ VLASTNÍHO ONEMOCNĚNÍ
ZDALEKA VYHNULA CHEMOTERAPII

(WM magazín č.71/72)

Mezi lékaři je zřejmý velký nedostatek víry v používaná „léčiva“. Průzkumy a ankety ukazují, že tři ze čtyř lékařů (75%!) by odmítli jakoukoliv chemoterapii kvůli neúčinnosti proti onemocnění a pustošivým účinkům na celý lidský organizmus. To jim ovšem evidentně nebrání v tom, aby ji předepisovali pacientům. Na rozdíl od ostatních, neinvazivních a pronásledovaných alternativních terapií jsou ovšem tyto otravné kokteily state-of-the-art. Hippokrates by je asi všechny obvinil z křivé přísahy… a za Chamurabbiho by jednoduše nepřežili.

Co se týče chemoterapie, mnohým lékařům a vědcům nezbývá než říct:
„Většina rakovinových pacientů zemře kvůli chemoterapii, která neléčí rakovinu prsu, tlustého střeva ani plic. Je to prokázáno už více než deset let, ale lékaři ji v boji s těmito tumory přesto nadále používají.“
(MUDr. Allen Levin, UCSF „The Healing of Cancer“, Marcus Books, 1990).

„Kdybych měl nádor, nikdy bych se neuchýlil k žádné ze standardních terapií užívaných pro tuto chorobu. Rakovinoví pacienti, kteří se do těchto center nedostaví, ještě mají šanci to zvládnout.“ (Prof. Gorge Mathe „Scientific Medicine Stymied“, Medicines Nouvelles, Paříž, 1989)

Dr. Hardin Jones, docent na University of California, dospěl po analýze statistik o přežití rakoviny, zahrnujících mnoho desetiletí, k následujícímu závěru: „… stav (chemoterapeuticky) neošetřených pacientů se nezhorší nebo dokonce zlepší.“ Tento otřesný závěr Dr. Jonese nebyl nikdy vyvrácen.
(Walter Last „The Ecologist“, roč. 28, č. 2, březen - duben 1998)

„Mnoho onkologů bez okolků doporučí chemoterapii u téměř libovolného druhu rakoviny s vírou, která zůstává neotřesitelná i přes konstantní nezdary.“
(MUDr. Albert Braverman „Medical Oncology in the 90´s“, Lancet, 1991, sv. 337, str. 901)

„Naše nejefektivnější léčebné režimy jsou nabity riziky, vedlejšími účinky a praktickými potížemi; a poté, co všichni ti pacienti, které jsme takto ošetřili, zaplatili svou daň, je jen promile z nich odměněno krátkým obdobím ústupu tumorů, a to většinou jen částečným.“
(Eduard G. Griffin „World Without Cancer“, American Media Publications, 1996)

„… v drtivé většině případů neexistuje žádný důkaz jakéhokoli druhu, který by opravňoval očekávání, že chemoterapie nějak zvyšuje naději na přežití. O této terapii se šíří velká lež, totiž že nějak souvisí s ústupem rakoviny a prodloužením života pacienta.“
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know truth“, Credence Publications, 2000)

„Výzkumníci z McGill Cancer Center poslali 118 lékařům, expertům na rakovinu plic, dotazník k zjištění míry důvěry, kterou měli k terapiím, jichž běžně používali. Byli požádáni, aby si představili, že by sami dostali tuto nemoc, a kterou ze šesti současných experimentálních terapií by si v tomto případě vybrali. Odpovědělo 79 lékařů. 64 z nich řeklo, že by nesouhlasili s žádnou léčbou zahrnující cis-platinum – jednu z chemoterapeutických drog, kterou běžně používali – a 58 ze 79 těchto lékařů se domnívalo, že všechny v úvahu přicházející experimentální terapie jsou neakceptovatelné kvůli neúčinnosti a vysoké toxicitě chemoterapie.“
(Philip Day „Cancer: Why we are still dying to know the truth“, Credence Publications, 2000)

„Doktor Ulrich Able, německý epidemiolog z Heidelberg Mannheim Tumor Clinic, provedl vyčerpávající rozbor a zhodnocení všech podstatných studií a klinických experimentů, které kdy byly v rámci chemoterapie provedeny. ... Able zjistil, že celkový celosvětový poměr pozitivních výsledků použití chemoterapie je děsivý, jednoduše proto, že nikde nejsou dostupné vědecké důkazy demonstrující, že chemoterapie může „… libovolným za zmínku stojícím způsobem prodloužit život pacientů postižených nejběžnějšími druhy rakoviny orgánů.“ Able upozornil, že chemoterapie může zkvalitnit život jen výjimečně, a označil to za „vědeckou bídu“. Zastává názor, že přinejmenším 80% ve světě prováděných chemoterapií je zbytečných.

„I když neexistuje jakýkoli vědecký důkaz o účinnosti chemoterapie, nejsou lékaři ani pacienti připravení se jí vzdát.“ (Lancet, srpen 10, 1991) O této hloubkové studii se nikdy nezmínili v žádném z veřejných sdělovacích prostředků: byla dokonale pohřbena…
(Tim O'Shea „Chemotherapy – An Unproven Procedure“)

„Podle zpráv lékařských asociací jsou notoricky známé nebezpečné vedlejší účinky léčiv čtvrtou hlavní příčinou úmrtí, hned po infarktu, rakovině, a mrtvici.“
(Journal of the American Medical Association, 15. duben 1998)

Libuno, (Ne, 6. 11. 2016 - 16:11)

A vy myslíte, že nějaký...vzpamatuj se- bavili jsme se o ceně chemoterapie pro jednoho! pacienta.
Proč do toho pleteš ozařování (16 - 35 tisíc - podle ozařovaných polí) to netuším.

Libuno (Ne, 6. 11. 2016 - 15:11)

Libuno vzpamatuj se- u alopatické léčby jsou alespoň nějaká % vyléčených, kdežto u ukrainu je to procento vyléčených 0.

Libuše (Ne, 6. 11. 2016 - 14:11)

Jinak chci opět zdůraznit, že zde vůbec neobhajuji lék Ukrain, protože ho neznám. jenom mne fascinuje to, že lidé si za pár tisíc koupí nějaký lék a očekávají od něj úplné vyléčení a přitom vůbec netuší, kolik stojí klasická léčba, která též nemusí pomoci. Jistě ještě mnozí vzpomenete ministry Luxe, který měl tu nejlepší a nejdražší léčbu v USA včetně transplantace kostní dřeně, která určitě šla do milionů a stejně zemřel.

Libuše (Ne, 6. 11. 2016 - 14:11)

Snaž se pochopit psaný...A vy myslíte, že nějaký pacient nedostává chemoterapii opakovaně několik měsíců a pak třeba za pár let znovu? - navíc třeba u rakoviny prsu se k chemoterapii musí v některých případech připočítat i náklady na ozařování, hormonální terapie, operaci, posléye plastickou operaci, když pacientka přežije... U léčby rakoviny krve se zase provádí transplantace kostní dřeně - pokud se najde dárce v zahraničním registru, tak v nekomplikované situaci náklady na odběr a dovoz krvetvorných buněk ze zahraničí pro jednoho nemocného činí kolem 500 000 korun, často však i daleko více (viz. http://www.kostnidren.cz/registr2014/1_otazky_5.html), pak jsou další náklady na operaci kostní dřeně, na imunosupresivní léčbu, aby pacientovo tělo kostní dřeň neodmítlo - musí být ve speciálním strilním prostředí, aby se ničím nenakazil, což je též finančně velmi náročné....

a můžeš být kon (Ne, 6. 11. 2016 - 14:11)

"Bohužel někdy opravdu člověk umírá kvůli komplikacím, které nastanou v důsledku chemoterapie". Dej příklad. Že chemoterapie, např. u nádoru prsů není žádná legrace, to je pravda, ale neumírá se na ni.

pro Libuši (Ne, 6. 11. 2016 - 14:11)

Cena z roku 2011 olik stojí...Snaž se pochopit psaný text....
"Že nějaká léčba či lék stojí 1400 EUR? Víte kolik stojí chemoterapie - někdy jde do milionů,..."
Ona myslí u jednoho člověka, nepíše o Česku...

Libuše (Ne, 6. 11. 2016 - 14:11)

Chemoterapie jde do...Cena z roku 2011 olik stojí biologické léky

Rakovina prsu:

Chemoterapie s biologickou léčbou činí průměrných 110 tisíc korun na měsíc. Celková suma za Česko je za rok asi 450-500 milionů korun.

To, že je chemoterapie jed, je všeobecně známá věc. Jde o to, aby se stanovila taková dávka a léčba, aby chemoterapie byla jedem pro rakovinné buňky a přitom nezabila pacienta (že má vedlejší účinky a vždy určitým způsobem imunitní systém poškodí je jasné). Bohužel někdy opravdu člověk umírá kvůli komplikacím, které nastanou v důsledku chemoterapie a ne primárně na nádor.

Rakovina plic:

Chemoterapie s biologickou léčbou činí průměrných 88 tisíc korun na měsíc. Celková suma za Česko za rok je asi 200 milionů korun.

Karcinom ledvin

Chemoterapie s biologickou léčbou činí průměrných 100 tisíc korun na měsíc. Celková suma za Česko za rok je asi 250 milionů korun.

(Zdroj: VZP)

Reklama

Přidat komentář