Reklama

UNILAKT

Gina (Út, 30. 3. 2010 - 19:03)

Co jsou zlatá vajíčka?

týna (Út, 16. 3. 2010 - 14:03)

Já si ho ted jdu taky koupit a mam z toho docela dobrý pocit,slyšela jsem na něj samou chvalu,tak uvidíme.....nejlepší jsou zlatý vajčka který bere moje mamka a zhubla 18 kilo za 3 měsíce...je jak tyčka,to vám mužu doporučit:-)ale je to na recept a mě ho doktor nenapíše protože pry jsem štíhla.....:-(

Anetka (Út, 8. 9. 2009 - 20:09)

Já si ho kupuju naopak proto,že po něm chodim třeba 3*-4* na velkou denně.je parádní,

Rokynka (Út, 25. 8. 2009 - 22:08)

Unilakt tak tohle mužu jedině pochválit :) za první 14 dnů jsem díky němu schodila 4 kg a do dvou měsíců se to lehce zpomalilo ale hodila sem dolu 8 kg ! je pravda že to není asi zrovna 2x dobré, ale musím ho jedině chválit ! je pravda že sem chodila v tu dobu cvičit a jídlo sem omezila tím způsobem že sem vše počítala ale díky němu sem zvládala nejíst už po obědě .. zácpu sem taky měla ale jenom tak první 4 dny pak už to bylov pořádku ..

Jája (Ne, 19. 7. 2009 - 11:07)

Beru 3x5ks asi 3 měsíce. Musí se hodně zapít. Nejlépe jen vodou. Zhubla jsem 5 kg. Večer si dám tablety Unilaktu a zapiji hodně vodou a nemám pocit hladu.

anička (Ne, 17. 5. 2009 - 16:05)

Mne unilakt moc pomohl, brala jsem pred kazdym jidlem tri, tak petkrat denne, nejedla jsem po sedme hodine, hodne, ale fakt hodne moc pila a po tri az ctyrech tydnech jsem zhubla, ne moc, ale bylo mi mnohem lip, prestala jsem mit porad chut se necim cpat a jeste jsem dvakrat az trikrat tydne cvicila.

Rdk (So, 18. 4. 2009 - 19:04)

No, možná ta zácpa bude tím, že málo pijete...

RENATA (Pá, 13. 3. 2009 - 18:03)

UZIVAN UNILAKT 3 TYDNY A ANI KILO DOLU.MALO JIM ALE CASTO.ZA JAK DLOUHO POZNAM PRVNI PRIZNAKY?

Návštěvník (So, 28. 2. 2009 - 23:02)

PROSÍM KDO MI PORADÍTE JESTLI SE DÁ UNILAKT UŽÍVAT PŘI KOJENÍ. DÍKY

Beata (St, 25. 2. 2009 - 15:02)

je nesmysl jíst tablety a nejíst jídlo. Tvůj neúspěch je v nepravidelnosti jídla. Zkus jíst 5x denně malé porce jídla, k tomu pokračovat s tabletami zapíjenými tak jak píšou, trochu chodit pěšky a uvidíš, že váha půjde dolů. Opavdu je nesmysl nejíst a spoléhat na tablety, že udělají vše za Tebe. Držím palce, mám to vyzkoušené a FUNGUJE TO!!!

Návštěvník (Po, 2. 2. 2009 - 17:02)

Tady není místo pro šmelináře všeho druhu, tak táhni k čertu!

Návštěvník (Po, 2. 2. 2009 - 09:02)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta

Návštěvník (Po, 2. 2. 2009 - 09:02)

Ahoj, užívala jsem tento prostředek skoro měsíc, neměla jsem hlad, ani zácpu, opravdu jsem jedla jedno max. dvě jídla denně, ale nezhubla jsem ani kilo, je to na .......

Eva (Út, 20. 1. 2009 - 19:01)

Ahoj, začala jsem unilakt užívat, beru ho asi pátý den a opravdu to na zácpu není, chodím asi tak 5x za den a opravdu mám zaplněný žaludek, a to už po 5 tabletách 3x denně, tak doufám, že to k něčemu bude

Eva (Út, 20. 1. 2009 - 19:01)

Ahoj, začala jsem unilakt užívat, beru ho asi pátý den a opravdu to na zácpu není, chodím asi tak 5x za den a opravdu mám zaplněný žaludek, a to už po 5 tabletách 3x denně, tak doufám, že to k něčemu bude

Monika (Čt, 16. 8. 2012 - 20:08)

Ahojda, užívám Unilakt asi...ahoj prosím vás poradila byste mi jestli se na tyto prasky mohou davat alkohol? mela sem jen trosku vina a cely vecer me hrozne bolela hlava dekuju

Monika (So, 23. 6. 2012 - 12:06)

Zkoušela jsem ho, já i...Musí se u toho pít dostatečné množství vody. Aspoň ty 3 litry. Jak chlorela tak vláknina je na čištění střev a bez vody bohužel opravdu zácpa bude.

alexandra (So, 28. 4. 2012 - 19:04)

Na to aby hubnuti bylo optimalni je dobre brat 3x denne 10 tablet . a pak hubnete a stolice je pravidelna , zkuste mrknout na HMH.cz jsou tam rady primo od dovozce

Věra (St, 4. 4. 2012 - 15:04)

beru unilakt asi pět dní ale že bych neměla hlad to se nedá říct snažím se večer jen saláty tak uvidíme co bude

adika (Út, 15. 11. 2011 - 11:11)

Kdo ho zkusil?ahoj ja som ho uzivala veceru som nahradila uplne unilaktom a vaha ide dole berem ho este pred obedom s dostatocnym mnozstvom vody zo zaciatku som ho tak brala aj pred vecerou no nakoniec som vecer uz jest nepotrebovala a vaha mi klesa jedna radost kazde kilo ci polkila maviac motivuje ja som spokojna :)

Reklama

Přidat komentář