Reklama

UNILAKT

Sluníčko (Pá, 11. 11. 2011 - 07:11)

Právě jsem dobrala tento prostředek, a zatím nevidím žádné účinky. Nezhubla jsem, stolice se mi neupravila. Brala jsem to poctivě a denně vypila téměř 3 litry vody.Ale nic. Tak nevím co dál.

Alena (Út, 25. 10. 2011 - 11:10)

zrovna ho začínám užívat...Maximální dávka by neměla přesáhnout 30 tablet denně. Tablety je vhodné rozkousat, případně spolknout a zapít nejméně 250 ml tekutiny. Při užívání Unilaktu je pitný režim velmi důležitý. Nedostatek tekutin může způsobit zácpu. Na zapíjení není vhodný silný černý čaj či káva.

iiiiv (Pá, 13. 5. 2011 - 17:05)

zrovna ho začínám užívat...písali,že musíš zvýšiť prísun tekutín.vtedy máš zacpu.Ono je uplne jedno či je tam vláknina alebo nie,,záleží na tej tekutine...

Na záchod? (St, 27. 4. 2011 - 16:04)

Nopak a díky němu chodím...Se stolicí? No a s čím by jsi tam, chodila jinak? Se stoličkou?

Hanka (St, 27. 4. 2011 - 16:04)

zrovna ho začínám užívat...Nopak a díky němu chodím pravidelne na záchod se stolicí

Martina (Po, 11. 4. 2011 - 11:04)

Moje zkusenost s Unilaktem je dobra. Zhubla jsem asi 5kg z (58na 53) a vahu si drzim uz rok. Zaroven jsem zacala cvicit a zdraveji jist. Myslim, ze to jde ruku v ruce. A hlavne pokud si koupim nejaky pripravek na hubnuti a cvicim, tak nemam chut se ani tolik prejidat.

Petr (Pá, 18. 2. 2011 - 20:02)

zrovna ho začínám užívat...Moje zkušenost byla, že se upravila doba stolice na ráno a zřídla. Několik prvních dnů naopak byla zácpa.

alenka (Po, 9. 6. 2008 - 15:06)

ahojky ja sem brala unilakt cca 40 dni zhubla sem 5-6kg a zacpou sem netrpela spise naopak chodila sem casto zacnu ho brat znova ale chctela bych nejakou lepsi vlakninu nevite nekdo o necem?

hanna (Pá, 6. 6. 2008 - 10:06)

Ahoj beru ho asi 14 dní.Skutečně mi pomahá zaplnít žaludek a vyprazdňování je také lepší.Musí se hodně zapíjet!! Beru 4x-5x denně 5tablet. Na váhu vlezu zítra ale myslím,že se snad trochu hne DOLU!! Myslím,že je to hlavně o psychyce.

Share (Út, 6. 5. 2008 - 09:05)

Ahoj, taky beru unilakt.Spis me to nuti hodne pit,ale kdyz uz mam fakt hlad, tak si jich musim vzit 10,protoze po 5 mam hned hlad:-D Chci do leta zhubnout a unilakt je na delsi cas, takze jsem pridala i cviceni(jen doma-do posilky me nikdo nedostane).Samozrejme ze misto vecere si davam unilakt,ale na vahu si jeste nestoupnu:-D

anaj (Ne, 4. 5. 2008 - 08:05)

Aholky, včera jsem také zakoupila tabletky unilaktu , ale budu brát jen 2x 5tbl. v lékarně řekli, že to stačí...snad nezkončím také se zácpou:-)) to bych opravdu nerada..:_))

Marie (So, 3. 5. 2008 - 14:05)

Ahoj, taky uzivam unilakt uz 2 týdny.Cvicim, vynechavam veceri, piju 3l a zatim nic:-/ Mam to nejvetsi baleni a beru 15tablet denne.KOlik jich beres Ty?

Katka (Po, 28. 4. 2008 - 12:04)

Beru tablety, o nápoji ani nevím, že existuje, začala jsem to brát na rady tchýně, která to má vyzkoušený a zatím jsem spokojená

Návštěvník (Čt, 24. 4. 2008 - 12:04)

unilakt jsou prášky,že jo??Mají zaplnit žaludek a tak mín se sní.Píšu to dobře??????,

Lidka (St, 23. 4. 2008 - 14:04)

A berete tablety nebo nápoj? (pro Katku)

Katka (St, 23. 4. 2008 - 11:04)

Ahojda, užívám Unilakt asi 14 dní, kila jdou dolů spolehlivě, ale já ho kupovala hlavně kvůli upravení trávení, protože trpím hemeroidy. Ale to hubnutí je taky příjemný, jen se mi zdá, že to jde nějak rychle, za 14 dní mám dole 5kg, to se mi zdá hodně, aby z toho potom nebyl jo jo efekt, až to přestanu brát. Jinak mám jen dobrý zkušenosti, zatím...

Lada (Pá, 18. 4. 2008 - 14:04)

Zkuste také sedmidenní kurz ,neplatíte nic.Vyzkoušíte,získáte cenné informace : * mýty o hubnutí-na co si dát pozor * jak rozeznat bezpečné diety * účinná dieta-jak ji poznatinfo na:www.snama.cz/jel-active31

Liduš (Út, 1. 4. 2008 - 18:04)

Já ho užívám již podruhé, před 3 lety jsem díky němu zhubla 5 kg a ty jsem vážně zpátky nabrala až teď, ale to je spíš z jiných důvodů. Tehdy jsem měla jen to malé balení a vážně to bylo super. Nyní jsem si koupila 300g, užívám ho týden, prvních pár dní jsem trpěla šílenou bolestí hlavy a je pravda, že jsem asi 3 dny měla zácpu. Ale od té doby chodím pravidelně každý den (to u mě není normální stav), když tabletky pořádně zapijete a vydržíte tu půlhodinku, než se najíte, tak Vás hlad trošku přejde. Místo 4 rohlíků k snídani mi stačí 2 a jsem plná. Mám s Unilaktem jen dobré zkušenosti :-)

rejmi (Po, 31. 3. 2008 - 09:03)

ahoj Ivetko.tak to Ti závidím!všude píšou i ty to píšeš jíst nejdéle do 18.h.ale jak to mám vydržet?já dělám v noci v pekárně,od 17h,do 3ráno a v 6h.už vstávám,protože st.syna musím vybavit do školy a ml.mám doma.celou noc chodím,jím za pochodu a tahám bedny se zbožím.přes noc nachodím spoustu kilometrů a ne pomalu,ale dost svižně.přes den musím fungovat jako manželka a matka.spím velmi málo,jen co mi mrňous dovolí.přesto mám o 20kg navíc než sem měla před porodem a nejdou dolů.už jsem vyzkoušela leccos ale bez výsledku.na nějaký sport už nemám sílu,stačí to lítání v noci.piji ve dne i v noci,i když v noci o dost víc.tak jak to ksakru lidi děláte že hubnete?Taky bych chtěla,aspon 10-15kg..dík za jakýkoliv názor.PS nejsem na sladký.

Iveta (Po, 31. 3. 2008 - 09:03)

Dobrý den,brala jsem unilakt se skořicí,3x denně 5 tablet před jídlem, hodně zapíjela vodou. Denně jsem vypila tak 3litry zeleného čaje a neperlivé vody. A poslední jídlo jsem měla do půl šesté večer.Dávala jsem si malé porce jelikož tablety mě před jídlem docela zasytily. Zhubla jsem 10kg ani ne za půl roku, když k tomu přidáte nějaké to cvičení tak to jde docela rychle.I na stolici jsem chodila pravidelně. Ale na každého to může působit jinak. Pokavaď budete pravidelně jíst a nepřejídat se hlavně večer tak kila jdou i dolů bez tablet. A žádný jojo-efekt se nedostavil. Hlavně hodně pít!!!!

Reklama

Přidat komentář