Reklama

Urinoterapie

Default User Image
A (So, 3. 2. 2024 - 21:02)

Zdravím, začínám u sebe s urinoterapií,tak mě napadlo kdyby někdo taky potřeboval urinu,tak ať se ozve,sem do diskuze. Přerov.

Default User Image
JohnKey (Út, 13. 2. 2024 - 00:02)

Osetrovatelka se ozvala jen jednou pak se mi uz neozvala. Z Prahy to taky nejak utichlo. Vy ste odkud a ste muz enbo zena? [email protected]

Default User Image
sandra (Út, 2. 1. 2024 - 19:01)
Default User Image
JOhnKey (Pá, 5. 1. 2024 - 08:01)

Sandro poslal sem vam mail kdyztak se mi ozvee na [email protected] odkud ste?

Default User Image
Eliška (Pá, 29. 12. 2023 - 05:12)

Paní Marcelo, psala jsem Vám na mail, podívejte se zda došel. Děkuji.

Default User Image
JohnKey (Út, 26. 12. 2023 - 18:12)

Muzete se mi nejaka ozvat na [email protected] pani Eva se uz neozvala.

 

Default User Image
Marcela (Po, 25. 12. 2023 - 03:12)

Když čtu tady komentáře, tak bych uvedla vše na pravou míru. Irina tedy moč aby byla účinná, musí být zcela čerstvá, neokysličená a s přirozenou tělesnou teplotou. Nemusí být nutně ranní, ta je příliš agresivní a proto někteří s ní mají spíše problémy, než aby byla léčebná. V PET láhvích koupená někde na ulici za drahé peníze není vhodné. Ani nikdo neví, zda to je ženská moč nebo obojího pohlaví. Navíc litr či více dává tušit, že je stará třeba stará dva dny. Urinoterapie už podle názvu se skládá z Urino = léčba močí a terapie= klidové posezení a třeba povídání o problému. Já jsem se inspirovala u několika žen podávající moč a sama s dcerou (8) a synem (7)  pomáhám lidem už dva roky. Moč dávám přímo ze zdroje, tedy z pipiny do úst a nutná je oboustranná nahota, aby se předešlo počůrání oblečení. Kdo má s tímto problém, tak ať mi ani nepíše. Není to o žádném sexu. Ženská nebo holčičí panenská moč, případně od malého kluka není jen pro muže, ale léčit se mohou i ženy. Například lepší pleť, jizvy po operaci, lepší pokožka na prsou, případně spojená se speciální mokrou urinomasáží prsů, nebo speciální sweater masáž, dále vztyčenější a hezčí bradavky a podobně. Urinoterapie není na týden, ale léčba trvá nejméně dva měsíce a více. Dále mám kojící kamarádku, která může poskytnout i mateřské mléko, třeba na pleť pro ženy nebo kojit starší děti (4–12 let) či dospělé, kteří mateřské mléko potřebují třeba na zvýšení imunity. Bydlím v Praze. A jak jsem již psala, moje podmínky znáte a prosím jen vážné nabídky, na ostatní nebudu brát zřetel.  Můj mail je:  [email protected] 

Default User Image
JohnKey (Po, 27. 11. 2023 - 21:11)

Rosto chodis este k te pani v Olomouci, mne se z nicehonic prestala ozvat tak jeslti nezmenila mail? Este byla jedna pani z Brna ale te se mi nedari tez napsat.

 

Default User Image
JohnKey (Út, 14. 11. 2023 - 23:11)

Pani Gabino stale nabizite?

[email protected]

Nebo jakakoli nejlebe z bliskosti Brna.

 

Default User Image
Marie (St, 15. 11. 2023 - 20:11)

Dobrý den, neznám sice paní Gábinu, ale přesto se zeptám. K čemu potřebujete moč ? Já jsem z Veverské Bítýšky, což je od Brna kousek a někdy jezdím po Prýglu lodí.

Default User Image
JohnKey (So, 30. 12. 2023 - 00:12)

vysoky tlak, lupenka mozna zazivaci potize.

Napsal sem pani Marusce z Prahy, protoze v Brne se mi nikdo neozval.

 

Default User Image
JohnKey (So, 30. 12. 2023 - 16:12)

Pardon pani Marcele z Prahy popletly se mi jmena.

 

Default User Image
Marie (St, 15. 11. 2023 - 20:11)

Dobrý den, neznám sice paní Gábinu, ale přesto se zeptám. K čemu potřebujete moč ? Já jsem z Veverské Bítýšky, což je od Brna kousek a někdy jezdím po Prýglu lodí.

Default User Image
JohnKey (So, 18. 11. 2023 - 17:11)

Pani Marusko napiste radej na [email protected] tady to nechci rozebirat. Dekuji.

Default User Image
JohnKey (Po, 9. 10. 2023 - 11:10)

Nejaka z Brna ci blizkeho okoli?

Default User Image
JohnKey (St, 6. 9. 2023 - 15:09)

fakt zadna z Brna?

 

JohnKey (Čt, 10. 8. 2023 - 09:08)

V Brne tez ne kdyztak [email protected]

Návštěvník (St, 9. 8. 2023 - 21:08)

V Praze se zda že už opravdu nikdo není :(

JohnKey (St, 16. 8. 2023 - 11:08)

Je tu nejaka z Brna?

M (Út, 30. 5. 2023 - 05:05)

Nic v brně?

Reklama

Přidat komentář