Reklama

Vaskulární demence

osoba (Ne, 10. 3. 2019 - 22:03)

https://www.ulekare.cz/clanek/vaskularni-demence-aneb-kdyz-cevy-nici-mozek-21761
Tady se jen dočtete něco o nemoci s tím, že prý není léčitelná. ALE to neznamená, že neexistuje šance na zlepšení stavu a uzdravení. Nemusíte se spokojovat s destruktivním vývojem, lze ho obrátit.
[email protected]

Eduard Nud (Čt, 12. 3. 2009 - 08:03)

Momentálně nevím, co si pod touto demencí představit, ale jedno vím. U nás stejně jako všude jinde žije několik těchto občanů. Já sám trpím schizofrenií a ne pokaždé se chovám a tvářím ukázkově. Život pro nás není žádný med ani peříčko. A přesto, i když je nám třeba pěkně, máme radost ze života, najde se pár takových debílků, i děvčata, z místní střední školy, kteří nám udělají ze života peklo. Jenom proto, že se smějí? A to je málo? Ano, ano, o vás mluvím. Smát jste se jí nemuseli. Vy houby víte o bolesti, kterou tyto nemoce způsobují, a když je schopna se ještě o sebe postarat, tak asi nebude zase tak... zato vy jste ještě hloupější. Jste zdravé a jen se vyšklebujete. Prosím. Že blbě čumim a jen se krmim, ale co vám proboha přijde směšné na tom, že si musím sám vařit, prát a nakupovat a starat se o sebe? Že jsem na tom světě úplně zbytečný. Vy jste zbytečné! Já se neposmívám vám, ale vy mně. Nám. My vám nijak neubližujeme, ubližujete vy nám. Že jste chytré a zdravé? Asi ne tolik, jinak byste se nesmály. Maucta.

Lída (Út, 6. 4. 2004 - 19:04)

Tuto diagnózu má moje maminka. Je jí 76 roků. Máte někdo zkušenost, případně mám dotaz na paní doktorku, zda je tato nemoc vyléčitelná Díky.

Reklama

Přidat komentář