Reklama

Vážím 130 kg, potrebuju 50kg dolu

hanka (St, 18. 1. 2012 - 08:01)

Evo, existuje nějaká...mislim ze to sou jen blaboli mam 4 dety a mam 110 kilo najim tucne jidla a pribyam na vaze staci kdiz se napiji vodija na ty nesmisli o hubnuty neverim

Jarka (Čt, 31. 7. 2008 - 10:07)

Evo, existuje nějaká rubrika, do které bys ty své bláboly ještě neposlala?

Eva (Út, 29. 7. 2008 - 13:07)

ProfilZprávaPřítelIgnorovat Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidilajenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 4 až 6,5 kg za tři a půl týdne spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala. EPS: Má dnešní váha 72,3.

Terezie (St, 19. 2. 2020 - 04:02)

Dobré ráno prosím vás už jsem se pokoušela několikrát zhubnout a nepodařilo se mi to nevím proč ale nejde mi to měsíce vidržim a pak to zdam a už jsem moc zoufalá a nevím co mám dělat už nevím kudy kam vážně,nevěřím že mám Nějakou šanci zhubnout moc mě to trapy protože se mi špatně chodí bolí mě plotynky a zada ste váhy jsem hodně unavená a potřebovala bych zhubnout a zároveň pomoc a nějakou podporu abych to mohla zvládnout prosím ozve té se mi na můj meil:[email protected] hesky den vám přejí PS: s pozdravem terezie

Marcela (St, 23. 7. 2008 - 22:07)

pro Jirku: osvědčeným prostředkem na úpravu tlaku ( vysoký snížit a naopak) je čaj ze jmelí. Bylinu koupíš v lékárně, návod na přípravu čaje je na obalu. Věř, osvědčil se mně i mým známým. Přeju pevnou vůli při hubnutí a rychlé výsledky, ahoj

ivana (St, 23. 7. 2008 - 19:07)

prosim vsechny vcera tu nekde byla adresa adresa na mudr.cajthamlovou neznate ji?ja ji nestacila ulozit dekuji

lenka (So, 19. 7. 2008 - 08:07)

Jirko, jediným přírodním přípravkem na snížení tlaku je zhubnout! Je to sice trochu těžší, než do sebe lupat tabletky, ale funguje to stoprocentně. Říká se, že každých 10 kilo dolů znamená mínus 10 bodíků krevního tlaku. Představ si to svoje srdíčko, co musí upumpovat!Pomoz mu, v tvých 28 letech ještě něco vydrží, ale za nějaký čas by tě mohlo zradit. A nejen to srdíčko.

Gabča (So, 19. 7. 2008 - 06:07)

Ahoj jirko,na tlak nic přírodního neznám,manžel(37)měl asi před půl rokem váhu 125/186,myslím,že to u tebe není zas tak velká nadváha,teď má 105kg,od ledna má dole 20 kilo,jedl2 krát denně(podle mě hodně málo)2 kuřecí stehna a k tomu tmavé pečivo,já zhubla od ledna 32 kilo,je pravda,že jsem užívala Meridii(hodně mi pomohla)teď už se snažím dostat dolů 5 kilo,za 3 měsíce nebraní Meri jsem nabrala 4 kilča(trošku jsem povolila uzdu),ještě k tomu tlaku,manžel měl také 165/110,dostal léky a po zhubnutí se mu tlak upravil 130-135/75-80 takže paráda,přeji ti hodně moc pevné vůle ta je potřebná,a hlavně jíst po 3 hod zdraví G

jirka (Pá, 18. 7. 2008 - 18:07)

jeste dotaz ohledne tlaku : existuje nejaky prirodni pripravek na snizeni tlaku a tepu? nechci do sebe uz ve svych 28 cpat leky.diky

Sonya (Pá, 18. 7. 2008 - 08:07)

Lenka radí dobře, při velké nadváze první kila jdou rychle dolů a je to dobrá motivace.

vvv.klidek.cz (Pá, 18. 7. 2008 - 04:07)

POKUD CHCETE ZHUBNOUT,TAK JEDNOU DENNĚ MÍSTO JÍDLA JDĚTE PROSIT O JÍDLO PRESIDENTA Č.R.VÁCLAVA DRŽGREŠLI KLAUSE A ZHUBNETE. JAKO MÁ KAMARÁDKA,KTERÁ KRS JEHO VLÁDU Č.R.PŘIŠLA O MAJETEK,ZDRAVÍ A JE TED V MÁRNICI.NEPŘEŽENTE TO S TÍM PROŠENÍM,AT NEZHUBNETE DO MRTĚ. ON VÁM STEJNĚ ALE OPRAVDU STEJNĚ NIC NIKDY DEBIL NEDÁ.BÍNY

lenka (Čt, 17. 7. 2008 - 21:07)

Chce to:1. změnit stravování, ze začátku spíš ubrat porce a vynechat vyloženě tučná a sladká jídla ( tatarka, laskonky apod.) a omezit pivo. 2. začít se hýbat - v tvém případě chůze. Kup si turistické hole na nordic walking (odlehčíš kloubům dolních končetin) a krokoměr ( zpočátku denně cca 2000 kroků, postupně zvyšovat až na 10000 kroků denně, třeba i více)Pro začátek toto stačí, do dvou měsíců máš 10 kilo dole, to ti zvýší motivaci pokračovat dál.

Návštěvník (Čt, 17. 7. 2008 - 21:07)

Honza tě namaže gelem z aloe a zhubneš 50 kilo přes noc

jirka (Čt, 17. 7. 2008 - 18:07)

honza: proc by to mel bejt vtip?michal: za jak dlouho si dal tech 35 kg dolu? sportujes hodne, nebo spis dieta?

Michal (St, 16. 7. 2008 - 12:07)

Ahoj Jirko.doktor ti pomůže... hlavní je...žádný zaručený přípravky na hubnutí bez námahy na dobírku... jediný co se dá na tohle prodat, je permice do fitka:)vlastní zkušenost... normál...80kg - potom max 125... a teď 90 ale pořád to jde... pomalu ale není to problém... stačí se hýbat

Návštěvník (St, 16. 7. 2008 - 11:07)

Jirko, dojdi si k doktorovi a ten ti určo poradí jak hubnout a neublížit si. Určitě ale nepřestávej jíst. Já jsem v těhotenství přibrala 30kg :-) a dolu šlo jen 15. Začala jsem pravidelně a snad správně jíst a hlavně cvičit ( vážila jsem ale o něco míň než ty, tak cvičit nebyl problém). Já ráno snídám cereálie s mlékem a banánem, pak si dám sváču (záleží na tom, jaký mám hlad) někdy si dám jen jablko nebo banán někdy k tomu přihodim chleba s lučinou, obědy vařím takové, aby byly vhodné i pro malé děti - většinou něco podusim nebo povařim - rizoto, dušená mrkev s masem, zapečené těstoviny nebo zelenina nebo pečené maso. Nejím knedlíky a fakt přemaštěný jídla. Hlavně brambory a rýži a zeleninu s masem. Už jsem zvyklá na méně kořeněná jídla, dávám hodně bylinek. odpo zase nějaké ovoce, tvaroh. Večer zelenina (syrovou moc nemusim, ale večer vždy alespoň papriku, rajče nebo okurku snim (nebo je dobrý rajčatový slát s cibulkou..) a k tomu nějaké pečivo, kousek šunky a tak. Chvíli to asi trvá než si zvykneš, ale určitě ti to neuškodí. Jo a hlavně pít - VODU! :-) A procházky jsou také fajn. Jen nepočítej, že zhubneš za 2 měsíce. Chvíli to trvá a jojo efekt neni. Hlavně vydrž

Honza (St, 16. 7. 2008 - 08:07)

Jirko,vypadá to spíše jako dobrý vtip než vážná záležitost. Ale pokud to je pravda a myslíš to vážně, pak je nutná diskuse a oboustranná spolupráce. Neuvedl jsi zde kontakt. Pokud to myslíš vážně, kontakt najdeš na www.aloe-gel.cz

jirka (Út, 15. 7. 2008 - 14:07)

Ahoj vsichni, uz dva roky se dost cpu a vaha sla z puvodnich cca 80kg na 130, obvod pasu 146!!!, merim 194cm.Za jak dlouho se da tech 50kg tak dat dolu,abych je pozdeji hned nenabral? -jojo efekt.Taky mam vysoky tlak, kolem 160/110, tep i v klidu pres 100, je toto dusledkem nadvahy?Take se dost potim, staci ujit 1 km a i kdyz je treba 10st a mam jen tricko a mikinu, jen ze me leje a to i kdyz treba nekde cekam na uradech a jen sedim, coz me dost obtezuje.Mam si s tim dojit za doktorem, jestli mi na to neco napise, nebo to skusit sam?dik za odpovedi.

Reklama

Přidat komentář