Reklama

Větší zadek

Default User Image
PipiLove (Pá, 5. 4. 2024 - 16:04)

Na velký zadek se dá dát velký ( ale příjemný výprask) 

Hledám submisivní ženu a kamarádku s  výhodami    , Střední Čechy, vlastní zázemí.  ( Nejlépe MB a okolí) Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická.

 Hledám dívku/ženu, kterou si přehnu  přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku i prsa a  která bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejími velkými prsy  Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 55 let. Výměna rolí možná a ideální. Jsem switch. 

Zn: Playgame.

Default User Image
Špekatice vlezlá (Čt, 11. 4. 2024 - 19:04)

.. přestaň tu furt loudit a radši pohni tou línou tlustou prdelí než tě klepne pepka . Že tu nenecháš mail ty na sebe vemeno jedno nedojený.

Default User Image
Dana (Pá, 5. 4. 2024 - 10:04)

Jsem" majitelkou " většího zadku a nikdy jsem s tím něměla potíže ,spíš naopak . Ale je pravda že dnes už se na to mladíci dívají jinak než dřív. 

Default User Image
Jirka (Čt, 11. 4. 2024 - 18:04)

Velký zadek se dobře masíruje, pro masera ráj 

Default User Image
Honza (Pá, 5. 4. 2024 - 09:04)

Velký ženský zadek je krásný 

agh (Út, 29. 10. 2019 - 17:10)

obvykle prcám do zadku a určite velký je lepší je to víc sexy

(_._) (Ne, 4. 6. 2017 - 21:06)

To jenom ty všelijaké plochodrážnice si o sobě neustále myslejí kdoví jak jsou přítažlivé, ale jenom jsou pořádným chlapům k smíchu! To si jenom neustále vsugerovávají jak jsou krásné ale co může být krásného na násadě od koštěte?

Dalibor (Ne, 4. 6. 2017 - 19:06)

Větší zadek je dar,jen mladí tomu nerozumí.
Holky s větším zadkem jsou daleko přitažlivější než holky s pevným a malím zadkem.

Linda2003 (Ne, 4. 6. 2017 - 18:06)

Ahoj. Trapí mě velký zadek. Když chodím celej se mi třepe. Do schodů skoro nemůžu protože ho neutáhnu. Kluci se mi smějou. Jim docela zdravě. Na tělicviku se stydím běhát, protože prdel se mi třepe jak pudink.Ještě před rokem to bylo v pohodě. Ale chodila jsem často do cukrárny s kamarádkama a začla jsem přibírat. Hubnu všude, akorát ten zadek furt ne.

Addeellkkaa (Čt, 18. 5. 2017 - 20:05)

Ahoj je mi 13 skoro 14..vím je to blbost,ale cvičím docela dlouho a pořád mám plochý zadek a nevím co dělat.Denně cvičim ale je furt plochý a dost mi to vadí..poradíte mi?

Radek Zadek (Ne, 18. 3. 2018 - 15:03)

Já to mám rád,když někde sedí nějaký chlap taky s velkým zadkem,tak si taky přisednu a jak to jede ty zadky se dotákají a třou o sebe,někdy teda se mi taky postaví a stalo se mi,že mi i vylezl z poklopce,já zezdím v létě na ostro.
Chlap se na mne podíval a řekl,hned jsem si to o vás myslel,když jste si ke mně tak vilně přisedl,mne to nevadí,ale tady máte kapesník a hoďte si na něj alespoň stan,než se vám povede ho dostat zpátky do poklopce.

nechat (Ne, 18. 3. 2018 - 12:03)

se zvolit za poslance, tam si zadek hezky vysedíša ještě tě za to budou daňoví poplatníci štědře dotovat.

Ivan (Ne, 18. 3. 2018 - 09:03)

Jak na velký zadek. Kdo poradí?!

hairy_fan (Pá, 26. 12. 2014 - 19:12)

Ahoj, mám větší zadek...Please, žádné komplexy, děvčata! Větší a velké zadky jsou pro upřímné a netrendové muže velmi přitažlivé...vždyť už od pravěku to symbolizuje plodnost a sexualitu.

! (Pá, 1. 8. 2014 - 15:08)

Je stará pravda, že ženský zadek je základ domácího štěstí!

Petr (Čt, 31. 7. 2014 - 21:07)

Není nad to,když má žena pořádný velký zadek!Nic krásnějšího neznám.Kéž bych takovou měl:-)

PALESTINA (Čt, 31. 7. 2014 - 21:07)

smrdí ti z huby

? (Po, 14. 4. 2014 - 15:04)

Tak to já budu odporovat! Nejlépe se tvaruje zadeček při šukání na koníčka! Je to hezké a příjemné! A kdo si dovolí mít proti tomu něco??

Marek (Po, 14. 4. 2014 - 10:04)

Máš fakt skvělé...Tak cvič a zdravě jez, to je přirozený a každá holka potom vypadá krásně. Hlavně dřepy dělaj luxusní zadek :-P

Sex (Pá, 7. 5. 2010 - 16:05)

Já s přítelkyní někdy chodím do kina bo bárkam ale většinou jsme v posteli, šak víte na sex. Skoro pořád jí ho strkám jen do pičky ale někdy do zadku tam padne úplně úžasně, a když mě nasere (to ona neví že mě sere, jen já) tak mi ze srandy vždycky stáhne kalhoty a civí mi na ptáka tak jí řeknu ''Nech toho nebo ti strčím čuráka mezi nohy''. Ale to je jen tak z legrace, podle mě v posteli sex je good vždycky po skončení sme oba udýchaní jak sviňa a když ji mrdám do mezinoží tak vždycky nahlas jako by umírala: ''Oh, oh ale úplně nahlals že to snad slyší i sousedé. Nebo vždy když k ní dojdu tak normálně stojí a telefonuje (někdy) a až zavěsí hned jí stáhnu kalhoty , kalhotky a šup do postele prc prc mrd mrd, ale jako znásilňování bych to nepovažoval :D když se to líbí i jí. A moc nemám rád blondsky ale spíš brunety. Páni vážně miluju když jí prcám pindu je to GOOD ten SEX

Reklama

Přidat komentář