Reklama

virová infekce b349

Eva (So, 11. 8. 2007 - 11:08)

Ahoj zkus napsat do poradny na www.nadeje-byliny.eu její tinktury dělají někdy doslova zázraky.

Iveta (Čt, 9. 8. 2007 - 20:08)

Dobrý den,chtěla bych taky přispět troškou do mlýna.Před půl rokem jsem z ničeho nic přestávala vidět na pravé oko,zapomínala,začala se při chůzi motat doprava.Myslela jsem si,že to nic nebude , že je to od krční páteře, jak trávím čas v práci u počítače.Když jsem už nepoznávala barvy,objednla jsem se k neurologovi, ta mě poslala na CT mozku,MR,oční,ušní, no prostě všude.Taky mi doporučila lumbální punkci, kterou jsem nakonec podstoupila,nic příjemnýho.Nicméně se mi tím potvrdila virová encefalitida v pokročilém stadiu. Protože pracuju jako zdravotní sestra na obvodě,byla jsem pořád oslabená a v kontaktu s nemocmými.Brala jsem ve vysokých dávkách Herpesin,lepší než redukční dieta.PO třech měsících se můj stav zlepšoval,ale nic moc. na velikonoce se mi udělalo špatně,že mě musela odvést sanita.A další lumbální punkce, další vzšetření...Zatím to nemá konec,ale už jsem začala chodit do práce,tak uvidíme, co to se mnou udělá, až nastane chřipková epide,ie.

ilona (St, 9. 5. 2007 - 09:05)

Dobri den prosim o visvetleni co je to virus pitinesi mam pupinki vsude vipadaji jako alergie ale rekli mi ze je to viru,A ZE SE NEPRENASI DIKY ZA RADU

zaplos (Út, 4. 7. 2006 - 16:07)

A to fak existuje?Neni to cislo nejake diagnozy?

roman (So, 30. 8. 2003 - 20:08)

Chtěl bych se zeptat co je to virová inf.b349.A jaké má nasledky,jak se léčí.Díky

Reklama

Přidat komentář