Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

Lenka (Čt, 16. 6. 2011 - 16:06)

Neléčí ezoprominenty a VIPáky a protože je pro lidi, tihle snobové ho zpátky nepřijmou.
Já jim ale spát nedám a budu jim psát dál dokud nebudou reagovat

Kluci (Čt, 16. 6. 2011 - 13:06)

Plamínek se určitě vrátí! I naše škola mu vyslovila podporu- přidejte se - gymnazisti z Klatov!

j..j pro jinušk (Čt, 16. 6. 2011 - 13:06)

Miláčku, a tobě nevadí, že vláda a lobbisti nás okrádají o miliardy a my se chováme jako poslušné ovce??? Tedy kromě mne.

pro jin (Čt, 16. 6. 2011 - 13:06)

díky varování Plamínka jsem neseděla před pěti lety v autobuse,kde se zabilo několik lidí. Bez komentáře.

Tygr (Čt, 16. 6. 2011 - 13:06)

To tahá peníze z lidí i komunikační kanál. A stěžuje si snad někdo?

Leny pro jin (Čt, 16. 6. 2011 - 13:06)

V nouzi jsem byla,když mi...Tahání peněz z lidí??? Lidi jdou za kartářem věštcem,léčitelem z vlastní vůle to tahání není. Pokud se jedná o tahání peněz z lidí to bychom museli založit diskusi o politice ne? tam už to tak dobrovolné není. Tak se oháněj a ať se ti daří!

jin (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

V nouzi jsem byla,když mi opilý řidič zabil muže,přesto jsem silná osobnost a s životem si dokážu poradit a bez kartářů.Tahání peněz z lidí se mi příčí,asi to bude tím,že se mám co ohánět,aby děti mohly studovat.Přeji vám hodně sil a dobrých rad-ovšem život musíte žít sami-mějte se fajn

Marta (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

Já Plamínka podporuji už od doby kdy nebyl mediálně známý a pomohl nejen mé osobě, ale i mým mnoha blízkým. Je nejlepší.

milá jin (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

Proč asi zůstal na úrovni... až budeš v nouzi a pomůže, ti někdo tak fundovaný jako Plamínek, asi změníš názor.
Je vidět jak jsi málo vyzrálá. Vlastně, ty si na sebe vyložíš karty sama. A.

Leny (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

Čistě teoreticky kdyby se to týkalo finančního ohodnocení. Dle mne byl pan Plamínek přihlášen 3hodiny denně a vím dle sebe i známích že nebylo lehké se mu dovolat byl stále obsazený.Takže 3*60*70Kč tolik viděl za den *25 dnů v měsíci dejme tomu. Vydělal jim dost peněz a pak požádá slušně o ohodnocení spravedlivě a jak víme patří do Top! a prostě se zachovali dost divně,takže si zaslouží naší podporu. Když lidé podpořili Stanlyho ( a to není můj favorit) tak nevidím důvod proč nepodpořit pana Plamínka.

Tygr (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

No když na emila tak na...Hele Ty ouchyle,mě nezajímají Karty.Mě zajímá jeho život a jeho životní cesta.

jin (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

Je to vaše věc,zřejmě máte peněz na zbyt.To já ne,za vyhozené pěníze kartářům raději dětem koupím knihu.Nazdar

Leny pro Jin (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

No když na emila tak na...To je naše věc. A jestli jsi proti najdi si jinou diskuzi. Nazdar

jin (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

No když na emila tak na emila.To nedokážete žít bez podpory kartářů?

Tygr (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

Napsala jsem Plamínkovi na emila.

jin (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

Proč asi zůstal na úrovni nováčků?Protože je slabý,nevěrohodný-jak jednoduché.

Denisa (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

Mně taky neodpověděli. Kašlu na ně a na celý ezo.

Jana, Jilemnice (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

S Plamínkem jsem mluvila minulý víkend a on potvrdil, že odešel z vlastní vůle a příčinou skutečně mělo být dvojnásobné ohodnocení jiných kolegů a on zůstal na úrovni nováčků.
Měla jsem pocit, že je mu to trochu líto, že do toho dal celé své umění a duši, ale vracet se nechce. A to je škoda, na ty ostatní se moc dívat nedá.

Leny pro Zdenu (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

a ty myslíš,
že byl...Ne to vůbec to jsi špatně pochopila. Je to pro mě nejlepší léčitel a věštec a i pro mé známé a budu ho podporovat. Ale bohužel to není tak,že by mu bylo jedno jak se k němu ezo chová to jsem myslela.

zdenka (Čt, 16. 6. 2011 - 12:06)

a ty myslíš,
že byl neúspěšný a nedokázal pomáhat?
Tak to si vedle!

Reklama

Přidat komentář