Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

trapný (So, 4. 6. 2011 - 13:06)

utramunie je jedině dobrá...to už tu bylo

rtg. (So, 4. 6. 2011 - 13:06)

utramunie je jedině dobrá na dlouhý hujkulus injektovaným dýmokutrem.Jinak dojde k nedealičními křivořezu na tarotové substanci spermiteckého ojulátu

no jo Tygr (So, 4. 6. 2011 - 13:06)

Co má co společného...a její samovolný běh myšlenek

Strašně plkáš, (So, 4. 6. 2011 - 12:06)

Co má co společného způsob vytápění a ohřevu vody s mou ekonomickou situací? Štípat dříví do pece v bytě jde dost těžko :-D

Tygře, (So, 4. 6. 2011 - 11:06)

Tak to jsme rádi,že jsi... pozor, ať nemáš z domu muzeum

Tygr (So, 4. 6. 2011 - 11:06)

mást? Tvůj problém je i v...Tak to jsme rádi,že jsi nám objasnil svoji ekonomickou situaci. Ne ,ale všichni lidé přišli k bohatství,nebo krachu svým přičiněním.Kromě toho mám ráda starý věci,z jiného důvodu,asi proto,že mají svoje kouzlo.

sandrah (So, 4. 6. 2011 - 09:06)

ajkatom bude-li se pokloubat na špulum 3 krát denně, pak se s výprdkem ouhalallah dokáže vysmoučiti balkunu i ve dustamoidním náfubu. Tak je to potřeba 3 krát denně joulovat anikmantovými gagantatmy.

Tygr (So, 4. 6. 2011 - 09:06)

mást? Tvůj problém je i v...Mám problém jediný,že moc mluvím. Dost těžko se to koriguje. Ale dejme opět i prostor ostatním.

Giovanni Boccac (So, 4. 6. 2011 - 09:06)

kdyby četl tvůj příspěvek :-D

Tygře, jsi zmat (So, 4. 6. 2011 - 09:06)

mást? Tvůj problém je i v tom, že nikdo neví, o čem že to vlastně hovoříš. Jde to na nervy, ty jdeš na nervy. Nepůsobí to přitažlivě či záhadně, lidé se to jen chvíli pokouší rozšifrovat.
PS: Všechno mám doma na elektřinu, plyn jsem zavrhl, tudíž karmu bys marně hledala :-D

Dekameron (So, 4. 6. 2011 - 09:06)

Nejznámější věštec a léčitel? Ano a s velkým vykřičníkem. Naše osobní zkušenost s ním a vyléčení členové rodiny podle jeho rad jsou toho jednoznačným důkazem. A ti,kdo mají potřebu ho odsuzovat si nevidí na palec nohy a ještě v životě nic nazakusili. Jen umí hanit druhé a závidět jim jejich dar pomáhat.
Havlíčkovi, Rožnov pad Radhoštemr

Tygr (So, 4. 6. 2011 - 09:06)

ale s horoskopem to nemá co...A snad s tvojí Karmou? Nemyslím si to...

Tygr (So, 4. 6. 2011 - 08:06)

Tygře, používat velká...Jsem to co jsem,vím o tom.I když v mém životě bylo několik Mužů i Žen,kteří obrátili můj chod života. Tak si představ,že žádný s mím horoskopem nechtěl mít nic společného,jo i to se stává...

Tygr (So, 4. 6. 2011 - 06:06)

A co se vám Hoši nezdá? Je to náš nejznámější Věštec a Léčitel. Náhodou jestli bude vystupovat na Moravě,půjdu se kouknout ,alespoň se člověk zasměje. S váma tady řešit pořád dokola psychologický keci,to člověka taky přestane bavit. Ještě,že na světě neexistuje jenom Psychiatrie.

zdenka (So, 4. 6. 2011 - 00:06)

Zdravíme Plamínka z JIhlavy. Přejeme mnoho úspěchů a těšíme se na brzký návrat do televize. Budete mít někdy poblíž Jihlavy nějaké vystoupení nebo besedu? Díky za odpověď.

marieta (Čt, 2. 6. 2011 - 21:06)

myslím, že máš pravdu, ráda si jeho nahrávky také pořídím.

marieta (Čt, 2. 6. 2011 - 21:06)

myslím, že máš pravdu, ráda si jeho nahrávky také pořídím.

DJ togo (St, 1. 6. 2011 - 09:06)

tato diskuse o Plamínkovi je pro mne jako člověka showbyznysu velmi poučná.
Plamínek je fenomén.
Nestandartní fenomén.
Před několika týdny jsem byl s velkou nedůvěrou na jeho vystoupení v jižních Čechách a bylo narváno a mnoho lidí se nedostalo dovnitř- prý skoro osm stovek lidí. Přišlo na tohoto trochu exota se podívat.
Přemýšlím proč? Jeho muzikální popěvky jsou nazařaditelné-něco mezi hvězdnou pěchotou a Ivou Bittovou zároveň.
Ale mají energii a něco, co nedokážu popsat. Asi jako by mně najednou bylo v jeho přítomnosti velmi fajn a do hloubky.
On mi navíc připadá naprosto obyčejný, nic ze sebe nedělá, viděl jsem ho se klidně nechat fotit s mnoha zájemci, pokeal, je humorný a prostě dobrej kolík.
Vyprodané stadióny myslím nejsou jeho parketa, ikdyž je schopen se přizpůsobit.
Určitě o něm ještě uslyšíme a jeho odchod z obrazovky je pouze cesta dál.
Pokud vydá CD nebo DVD určitě bude o něj velký zájem.

Tygr (St, 1. 6. 2011 - 09:06)

Plamínku do budoucna Ti přeji vyprodané stadióny a jen a jen upřímné lidi kolem sebe. To vše Ti přeje jedna krásná Lvice Enigma se svou Rodinou.

hm (St, 1. 6. 2011 - 09:06)

Plamínek je nahraditelný...lidé by pochopili lépe, kdyby u toho nevypadal jak debil. Mě vždy spolehlivě rozesmál. Jinak mu držím palce, máš pravdu, jestli je dobrý, neztratí se.

Reklama

Přidat komentář