Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

Lenka pro Janu (Čt, 19. 5. 2011 - 13:05)

Lenko, tady Plamínka opravdu...Jani já na Barrandov psala,ale pak jsem zjistila,že nejlepší je na psát na ezo.tv dole je kontaktujte nás a tam jsem napsala. Jinak tam napsalo i spousta mých přátel,který mají taky osobní zkušenost s panem Plamínkem a velice rádi ho podpoří,jelikož si ho váží.

Jarka (Čt, 19. 5. 2011 - 13:05)

Jste hulváti!

Lenka (Čt, 19. 5. 2011 - 13:05)

Plamínek je zkrátka magor a...No magor to asi je, ale rejžovat prachy umí.

Lenka (Čt, 19. 5. 2011 - 13:05)

Lenko, tady Plamínka opravdu...Jo, mám. [email protected]

§ (Čt, 19. 5. 2011 - 13:05)

www.bohnice-plamínek.cz

Jana (Čt, 19. 5. 2011 - 13:05)

Lenko, tady Plamínka opravdu kritizují jen ubohá individua.
Já po osobní zkušenosti s ním mohu tvé pozitivní zkušenosti jen potvrdit i za sebe.
Víš, tyhle lidi, co ho kritizují jsou sami zoufalci a omezenci a mají pocit, že jsou mistři světa a jediní vyvolení, co mají právo kritizovat.
V čechách se jakýkoliv úspěch druhého nenosí a plodí jen závist a posměch od lidí, kteří na něj nemají.
Taky je mi líto, že odešel z televize a údajně proto, že lépe finančně lépe ocenili ty, kteří takové výsledky neměli. Jestli je tomu tak, tak ten člověk má hrdost a nepotřebuje být vůdcem davů. Ráda bych napsala na Barrandov svůj názor na ně abyho vrátili zpět. Nemáš kontaktní adresu nebo mail?

Lenka (Čt, 19. 5. 2011 - 12:05)

Pořád stejné ty co ho kritizují s ním nemají osobní zkušenost nejdřív za ním dojděte a pak teprve kritizuje. To mám nejraději když někdo aniž by ochutnal polévku řekl rovnou,že je hnusná. A to je to co svědčí o nízké inteligenci a určitému omezení.Mě a mému synovi moc pan Plamínek zdravotně pomohl a dodal naději a ještě ke všemu se vše vyvíjí tak jak předpověděl. A to že mi někdo něco předpověděl a ono se to děje,tak nevím proč bych měla být hned slepice.

karel (Čt, 19. 5. 2011 - 11:05)

Plamínek je zkrátka magor a vy co se uchylujete k pomoci tohoto zjeva jste zoufalci.

Používáte mozek (Čt, 19. 5. 2011 - 11:05)

K čemu? Jako zvukovou izolaci? :-D

Jana, Jilemnice (Čt, 19. 5. 2011 - 11:05)

Plamínek je člověk s vysokými ideály a máme ho rádi, protože na rozdíl od jiných používáme mozek.

Rasputin nebyl (Čt, 19. 5. 2011 - 11:05)

jemu stačilo, že měl moc a spoustu lidí v hrsti, slepých, hluchých... Stačilo mu, že mu carevna zobala z ruky, a s ní většina dvora :-D. To, že ovlivnil historii Evropy byl jen vedlejší produkt :-D
Plamínkova hejna také zobají a zobají a nemyslí a nemyslí... :-DDD

Vy prostě nevyd (Čt, 19. 5. 2011 - 11:05)

chvíli bez vtipkování, co? Vám, jak to tu pozoruji, by pomohl i popelář, na to nepotřebujete mediální hvězdu :-D. To, co máte v hlavě, slouží k myšlení, víte?, co kdybyste to zkusili na pár chvilek používat?

(Čt, 19. 5. 2011 - 11:05)

Ale u Rasputina to bylo jako i Hitlera, to nemůžeš srovnávat ......Plamínek je hodnej dobrej člověk......

Lenka (Čt, 19. 5. 2011 - 11:05)

Pro Karolínu- ty jsi asi labilní jedinec, když neslyšíš na desítky argumentů,kdy a jak a komu Plamínek pomohl a zaslepeně si hraješ na snobku, která kritizuje, čemu nerozumí.

Radka (Čt, 19. 5. 2011 - 11:05)

To nemáte vlastní rozum a... Vlastík Plamínek má dobré srdce a dokáže nejen léčit ale i bavit.
Někdy je opravdu škoda házet perly sviním...

Horníkovi Semči (Čt, 19. 5. 2011 - 11:05)

Máme vlastní názor a žijeme jako spořádaná rodina. Ale potřebujeme-li poradit odborně ve zdraví nebo jiných důležitých rozhodnutích, tak plamínek vždy pomohl a to na sto procent přesně.
Vy taky snad chodíte k odborníkům, pokud potřebujete a nikdo se vám nevysmívá.
A pro Karolínu- raději tisíc takových štěnat od plamínka nez jeden podělanej názor od omezeného jedince jako jste Vy!

Za Rasputina by (Čt, 19. 5. 2011 - 11:05)

příznivci položili život, a přitom soudná většina lidí věděla, že to je lhář, podvodník a jurodivý nevzdělanec :-D. Ale těm zaslepeným to vysvětlit nešlo :-DDD

karolína (Čt, 19. 5. 2011 - 10:05)

To nemáte vlastní rozum a názor?Neumíte si poradit?Jste zřejmě labilní jedinci.Štěňééééééééééééééééééé-to mluví ta všechno.

Horníkovi Semči (Čt, 19. 5. 2011 - 10:05)

Ten, kdo Plamínka nazývá šaškem je šaškem sám před sebou! Plamínkovy služby využíváme opakovaně a poradil nám vždy perfektně a profesionálně. Takovými lidmi se rádi necháme vést, protože neubližují na rozdíl od vás.

Většina lidí má (Čt, 19. 5. 2011 - 10:05)

nechat se vést. Jen se divím, že si jako gurua vybrali zrovna tohoto šaška :-D

Reklama

Přidat komentář