Reklama

Vložky nebo tampony

anicka (St, 11. 9. 2013 - 16:09)

tampony muzes nosit uz od sve 1 menstruace, poradila mi to mamka kdyz sem se sni otom bavila at pouzivam spis tampony nez vlozky

. (So, 24. 8. 2013 - 16:08)

info hlavně pro slečny,ale...Nesejčkuj, ono se toho napíše a napovídá.

lucie (So, 24. 8. 2013 - 13:08)

Je mi 13 a jsem panna. Mojla bych se zeptat jestli můžu oužívat tampony i když jsem panna a mívám celkem mírnou menstruci. někdy i silnou. Ctěla bych to skuzit ale bojím se že mi tamzůstane... Musím to říct mamce??? Dám si hoo tam sama?? Kde si ho mám poprvé dát. V posteli, na záchodě, před zrcadlem??? Mám kluka mám mu říct ať mi ho tam dá ?? Je to vzrušující? jako mít ten tampon?? je to jako mít v sobě penis?? Ten tampon tu krev vsakuje nebo když ho vyndám tak ta krev chrstne??? díky sorry že píšu chaoticky

Martina (Čt, 22. 8. 2013 - 15:08)

info hlavně pro slečny,ale nejen pro ně:-)

http://www.albert-sd.cz/varovani-pro-zeny-vetsina-hygienickych-produktu-je-toxicka/

jirka (Pá, 19. 9. 2014 - 13:09)

Ten můj asi ne. A ty bys je...Ja uz je kupoval mockrat. Zrovna vcera taky .Protoze je nosim taky po dobu partnerky menstruace. Mam tedy na starosti jejich nakup a vynaseni kosiku z wc .

Monka (Pá, 19. 9. 2014 - 13:09)

Slecny a zeny, byl by vas...Ten můj asi ne. A ty bys je ženě koupil ?

jirka (Pá, 5. 9. 2014 - 13:09)

Slecny a zeny, byl by vas pertner vam koupit vlozky ci tampony, kdyby jste je o to pozadaly.? Treba z duvodu, ze jste nemocna, zrovna jste to dostaly a zjistily, ze jich mate nedostatek .

mona (Út, 29. 7. 2014 - 12:07)

ja pouzivam jenom vlozky při menstruaci a jsem snima spokojena .tampony jenom při koupani,rada pouzivam slipove vlozky mimo menstruaci nespin si pradlo.

Bára (So, 19. 7. 2014 - 07:07)

Žampiony to fakt nejsou blbne mi tablet jsou to tampony :D

Bára (So, 19. 7. 2014 - 07:07)

Podle mě jsou lepší žampiony když jsem používala vložky byla jsem špinava všude.A nejhorší bylo to ze jsem menstruaci dostala na dovolené.Ja mám rámci tampony.Samozrejme ze každá z vás ma jiný názor;)

lili (Út, 21. 1. 2014 - 23:01)

Muze mi nekdo rict jestli je...naka blbost ne :D

mila (Út, 21. 1. 2014 - 23:01)

holky poradte mi prosim jaky...já vyzkoušela snad všecky značky,ale nejvíc mi vyhovují OB snadněji se zavádějí jsou opravdu nejlepší z vlastní zkušenosti doporučuji.

Klára (Po, 9. 8. 2010 - 15:08)

Nikomu bych nepřála...souhlasím mě se stalo to samé

simusa (Út, 13. 4. 2010 - 15:04)

ahooj ja som prvý´krat odskusala tampon trocha som sa bala ze ho neviberiema le je to celom faj..uplnee iny pocit ako vlozka.asi ich zacnem pouzivat:)

Karolína (Út, 30. 3. 2010 - 11:03)

Používala jsem tampony ale protože jsem měla často záněty tak mi doktorka řekla že nemůžu používat tampony. Jenže problém menstruaci mám hrozně silnou jenže doktorka mi řekla že u mě se s tím nedá nic dělat a tak musím používat asi tak 4-5 vložek najednou. Takže to je dobrý

Šáry (Čt, 21. 3. 2013 - 13:03)

Tampony mi nedělají dobře.. nevím, když jsem skusila tampon měla jsem takovej „divnej pocit“ a bylo mi dá se říct i „zle“.. Ten MS kalíšek mi zase připadá takovej „nepraktickej“ např. vymýt ho na veřejném WC kde není umyvadlo v kabince?!… to asi ne..
Takže za Mě jedině vložky Akorát se tak 5× za den musím umýt ..protože předctava jak v „tom“ sedím třeba ve 30ti stupňovym vedru celej den.. mě fakt děsí Na hygienu jsem fakt vysazená, takže ono se nedá říci že vložky jsou nehygienické – pokud ženská neni čuně tak je vložka na stejnym stupni hygieny jako všechny ostatní MS pomůcky
No a za mě vedou teda vložky Bella for Teens modré, Ria Deo – ty růžové a Natracare.. vše s křidélky. Intimky jedině CareFree
Nejhorší jsou Always.. to je umělotina, samej plast.. paříš se v tom.. no brrrr!!!

Yossarian (Čt, 13. 8. 2009 - 22:08)

jedině vložky a pěkně tustý-takový ty PERNÍKY!

tery (Čt, 13. 8. 2009 - 21:08)

kajina - proč se bojíš?? Já jsem teď nedávno četla nějakou studii, že tampony v žádném případě zdraví nenarušují. Já je používám - je to pohodlné. Pro mě je to lepší než mít "něco" mezi nohama. Vložky mi vadí, kupuju si jen intimky.

kajina (Čt, 13. 8. 2009 - 15:08)

ja používám vložky znacky Ria a jsou skvelé a tampony bych takyrada pouzivala ale tak jak ctu ruzne diskuze bojim se je pouzit

Agátka (So, 8. 8. 2009 - 22:08)

Já mám raději vložky, takové ty midi a ty používám i při silné menstruaci, jenom se vždycky divím, že se tam ta krev moc nenasákne, přitom používám kvalitní značku......

Reklama

Přidat komentář