Reklama

Vložky nebo tampony

Kordulína (Pá, 7. 8. 2009 - 01:08)

Většinou mívám silný menzes,takže používám silnější vložky-např.Moneta nebo Lýdie,ale ráda zkouším i jiné značky.Vložky mě vzrušují.

Karla (So, 8. 8. 2009 - 14:08)

Já mám radši vložky. Připadají mi přirozenější, to ale neznamená, že tampony nepoužívám. Do školy, ven atd. vložky, na sport mám ale radši tampony. S tamponama mám ale trochu problém s vyjímáním, používám nejmenší velikost a bolí to. Je mi 16 a už nejsem panna. Nechápu xD Ale dá se to vydržet, když je to nasáklé... jsem ráda, že žijeme v dnešní době vložek a tamponů a nemusíme používat látkové pleny nebo mech, nebo co to používaly ženy v dávných dobách.

Martin 35 (Pá, 31. 7. 2009 - 20:07)

Měl jsem přítelkyni, která mívala hrozně bolestivé měsíčky. Takže jsem jí taky pomáhal s teplýma obkladama na bříško. Kupoval ji bylinkové čajíky i ty nejlepší vložky. Teda myslel jsem že ty nejdražší jsou nejlepší :-) Zezačátku jsem o nich vůbec nic nevěděl. Prostě jsem to dělal spíš abych zahnal ten pocit bezmoci, když se moje milovaná zachvívala bolestí. Takže Lukáš je na tom asi podobně. A takových chlapů je asi víc. Mimochodem používáte některá vložky Natracare z bavlny?

nikola (Út, 28. 7. 2009 - 22:07)

Hmno, to bych se docela divila! Jestli je tak idealni, tak nema nahodou bratra :-) ? Takoveho uzasnaka bych taky brala! Lepsi nez vitezstvi v loterii!

lu (Út, 28. 7. 2009 - 22:07)

Lukas je jiste idealni chlap :-)

nikola (Út, 28. 7. 2009 - 21:07)

Co me udivuje,ze se treba Lukas tolik zajima o vlozky a tampony!Bud je to tak idealni chlap,ktery info shani pro partnerku,coz by byl velmi vzacny pripad,nebo je to nejakej fetisista ci jinej uchyl.Jsem trosku v rozpacich!

Nina (Po, 29. 6. 2009 - 09:06)

Mišičko,mě je 14 tampony používám běžně,dřív sem taky cítila bolest,pak jsem se naštvala a rovnou tam šoupla ten největší tampon co existuje-super! chvilku to pálilo ale jak si moje pochva zvykla,tak to bylo vpoho....jinak já tampony doporučuju,nosím i vložky,ale mám k tomu hroznou nechuť=( prostě tampony sou pro mě nej a jinak mojí mamce jsem o tom 2 roky neříkala,bylo to vpohodě,ale jak mi prala kalhoty,tak mi v kapse našla tampon a řekla že je jí to jedno,že je to moje věc,jenom ať používám i vložky.....tak sem ji poslechla a na noc mám vložku nebo když jsem doma....jinak já jezdím závodně na koni a neumím si život bez tamponů představit! přeber si to a napiš=)

Lenka (Po, 22. 6. 2009 - 15:06)

Dámy, nabízím k prodeji 7 balení tamponů Tampax s aplikátorem (který velice usnadní aplikaci! ) velikosti Super za cenu 15Kč balení plus poštovné... datum spotřeby je 7/ 2010. lenka.krejcikova"seznam.cz

Návštěvník (Po, 22. 6. 2009 - 15:06)

Dámy, nabízím k prodeji 7 balení tamponů Tampax s aplikátorem (který velice usnadní aplikaci! ) velikosti Super za cenu 15Kč balení plus poštovné... datum spotřeby je 7/ 2010. lenka.krejcikova"seznam.cz

Lukáš (Út, 12. 5. 2009 - 20:05)

Zajimavá diskuze. Slyšel jsem i o vložkách z přírodních materiálů. Z nějaké kukuřičné bavlny. Něco jako v některém předchozím příspěvku zmínila jedna žena, vložky Natracare. Zajimalo by mně jaké zkušenosti s tím vy ženy máte? Jestli jsou tyhle ,,přírodní" vložky lepší než běžné obchodové? A o kolik jsou lepší?

nikola (Út, 5. 5. 2009 - 16:05)

ja pouzivam tampony protoze jsou odolnejsi protoze ja jsem vzdycky cela podelana od toho ... :(

Františka (Út, 5. 5. 2009 - 16:05)

Vždy´t je to přece jedno mé dítě od jaké značky to je.

Karel 45 (Út, 5. 5. 2009 - 16:05)

Já používám vložky protože mám prostatu a nechci každou chvíli chodit na záchod kvůli pár kapkám moči....a tak to pustim do vložky, protože vim, že jsou velmi savé. Škoda, že si nemohu zavést tampon. Pro všechny lidi s prostatou doporučuji!

Niki (Po, 9. 2. 2009 - 12:02)

Já jsem měsíčky poprvé dostala ve třinácti. První dvě mestruace jsem nosila vložky, ale protože tancuju, zkusila jsem tampony. Mám s nimi úžasné zkušenosti, jsou pohodlné a velmi praktické.

štefan (Pá, 30. 11. 2012 - 13:11)

Co ti překáží na...... mám rád raději vložky,jdou rychleji vyndat a nemusíš tak hledat kaničku ... a můžeš pak rychleji zasunout....

. (Čt, 29. 11. 2012 - 20:11)

Dobrý den, potřebovala bych...Co ti překáží na vložkách? V dnešní moderní době se vyrábí tenký a i dost kvalitní vložky o kterých ani nevim, že je mam, jsi měla vidět za komunistů, co se dělalo za vložky. To byla hrůza, ani lepicí pásku to nemělo, flošny se furt posouvaly, že jsem je měla pomalu až na zádech a krámy na spoďárách a rudej flek na prdeli.

Jolana (Čt, 29. 11. 2012 - 19:11)

Dobrý den, potřebovala bych se zeptat od kolika tak muzu zacit nosit tampony? je mi 12,5 a menstruaci jsem mnela zatim jen 3. Muzu je zacit nosit? Prosím vlozky mi strasne prekazeji :(

kikina (Pá, 9. 11. 2012 - 09:11)

No, nevím, jestli Ti Radim...já jeho odpověd nepotřebuju tvojí taky ne

Luděk (Pá, 9. 11. 2012 - 01:11)

radim ty si kluk ne?tak co se...No, nevím, jestli Ti Radim odpoví. Psal to před deseti lety:)

kikina (Pá, 9. 11. 2012 - 00:11)

Dík Jani :o). Pročetl...radim ty si kluk ne?tak co se staráš?máš snad klučičí menzes?

Reklama

Přidat komentář