Reklama

Vodnar - Beran

Lenka (Út, 11. 1. 2022 - 21:01)

Ze své zkušenosti bych podle žití s mojím manželem(Vodnář)řekla,že je to asi ta nejkrásnější kombinace která existuje.Jsme spolu 26 let víme o sobě vše,prožila jsem s ním hodně,vychovala s ním děti a je to skvělý chlap a jsem s ním šťastná a naplnuje mi život.Vždy když přijde z práce tak mám pocit jako kdyby jsme se viděli poprvé i po těch 26 letech

Jarka (Ne, 27. 10. 2019 - 17:10)

Děda s babičkou oslavili zlatou svatbu asi před dvěma měsícema.On vodnář ona beran.Když jsem se ptala babí jak je to možný tak babí říkala o stálém přitahování jeden k druhýmu.Oni si navzájem prý nezestárli,milujou se pořád a nezevšednili si

Karča (So, 9. 3. 2019 - 13:03)

Já jsem beranka a partner vodnář.Neměnila bych za jiného.Měla jsem lva,střelce,blížence a raka,ale bylo to vždycky na nic.Je pravda,že jsem mého vodnáře kterýho mám ted,musela ze začátku víc uchopit a navést.Vodnáři jsou snílci a jakoby stále malé děti,který chtějí objěvovat a vše vyzkoušet.Mě jako berance dělá hrozně dobře,že dostávám pořád nové impulzi.A v posteli si taky nestěžuji na nic

. (St, 1. 5. 2013 - 15:05)

já znám jednoho berana a vždycky mě rozesměje on má tákovej ten šmrncovní neurážlivej humor pokud chápete ale pak je další typ beranů ty zase mají takovej rýpavej humor který mám taky někdy ráda ale někdy ne ale to záleží čistě od nálady..

Lucka (Pá, 8. 5. 2009 - 22:05)

Pro Lenku z 12.3.: Já nevím, ale já jsem Vodnářka a přijde mi, že si spíše popsala vlastnosti Vodnáře u sebe než u Berana. Já jsem veselá, otevřená, sice hloubavá, ale málokdy lítostivá. Právě, že já jsem žila 3 roky S Beranem a byl uzavřený, lítostivý a ze mě vysával tu moji sílu, protože mě chtěl omezovat a vlastnit. PS: Nemyslím to zle, jen mě to překvapilo:-))

Návštěvník (St, 26. 3. 2008 - 17:03)

Já jsem beran, mažel vodnář, jsme spolu 11 let a klape nám to v pohodě. Samozřejmě mráček se občas přežene,ale to asi všude,jinak jsme vesměs v klidu, š´tastní a máme se rádi.Ale určitě to není dáno horoskopem,je to jen souhra náhod, že jsem narazila na tuto diskuzi s našimi znameními.

Terezka (St, 26. 3. 2008 - 13:03)

Dva roky mám za přítele Vodnáře, který má ještě ke všemu ascendent v beranu. Neustále mi dává najevo svou lásku. Problémem je, že já se ho snažím ovládat a vlastnit a to on nechce dopustit. Potřebuje volnost, ale kdo je tady vedoucí? =D Jinak jsme oba strašně žárlivý. Jak on začne mluvit o nějaké kamarádce nebo holce z práce, okamžitě zpozorním. On je to samé, jenže ani jeden nechápeme, jak ten druhý může žárlit =) Jinak to klape, i když naše hádky jsou dost vyhrocené a on mi neustálé vyčítá, že se musí omlouvat, že nemám žádné chyby a vlastně ve všem jsem nejlepší, kolikrát padne, že mám ego až do nebe, ale to se mě zase dotkne... Každopádně nikdy nikomu na mně tolik nezáleželo jako jemu a pořád se milujeme, už dva roky je to zamilovanost =)

horoskopy jsou (Ne, 14. 1. 2007 - 00:01)

to by museli být všichni narození ve stejném znamení stejní. A navíc čínské horoskopy vykladají neco jiného. Někdy jsou protichůdné. Dokonce radí, že by si to lidé měli říci a pokusit se odstranit negativní vlastnosti. Když se dva do sebe zamilují a jsou ve znamění, která se k sobě nehodí, tak si mají vše co spolu chtějí dělat dopředu plánovat a vyvarovat se tak náhodných chyb.

d (St, 30. 8. 2006 - 02:08)

Jsem ukecana nespoutatelna vodnarka co musi byt vse podle ni a nic ji neomezovat-to v zadnem pripade, nejsem rodinny typ ale dite mam, delam vse opacne nez vetsina lidi-ne schvalne,partner je beran, lip a vic projevuje city, je ale tvrdohlavy a je to u nas docela Italie ale! taky zvlastni vrely vztah trochu jinynez jsem kdy mela.Problem jsem ale kazdopadne ja.

mario (So, 12. 3. 2005 - 15:03)

vy jste vazne paka. divat se na ostatni skrz nejakej hloupej horoskop. to je sen.

lenka (So, 12. 3. 2005 - 10:03)

Ja jsem Beran a pokousela jsem se o vztah s Vodnarem, nedalo se to. Jak tu nekdo psal - ja jsem ukecana, spise optimisticka a temperamentni, mozna i vybusna (ale i v dobrem slova smyslu - ze se dokazu nadchnout) a on byl uzavreny, spis introvert, takovy hloubavy se sklony k sebelitosti, porad si jen stezoval a neumel se moc vyrazne radovat...nevim, vysaval ze me moji zivotni energii. Urcite mel i dobre vlastnosti, ale to, ze nemel tu "jiskru" nebo jako to nazvat, me, typickou Beranku:) uplne nicilo.

veronika (Čt, 20. 1. 2005 - 08:01)

25 let trávím já žena beran s mužem vodnář a je to super,jako všude se občas zatahne,ale jinak to funguje,děti jsme vychovali dobře a snad spolu i šťastně zestárnem.Myslím ,že ani tak nezáleží na znamení ,jako na vzájemné toleranci a pochopení

An (Čt, 4. 11. 2004 - 13:11)

jsem žena beran a právě jsem se rozvedli s mužem vodnářem. Největší problém byl mezi náma v komunikaci, já výbušná a otevřená, on uzavřený a nekomunikativní. Nerozuměli jsme si.

Sara (St, 29. 9. 2004 - 13:09)

Ja som v znameni vodnara a mam kamarata v znameni barana, s ktorym si super rozumiem, vzdy si mame co povedat. Jediny dovod preco je len kamarat je ten, ze on ma fyzicky nepritahuje..

jitka (Čt, 23. 9. 2004 - 07:09)

Jake mate vy zkusenosti s Beranem?Ja vim, ze zalezi jeste na mnoha okolnostech,ze neni beran a beran ale tak globalne.

jitka (Čt, 23. 9. 2004 - 07:09)

Jo,podle horoskopu to vychazi perfektne.Nem taky, ale nesmi se vyskytnout problem. To potom beran vybuchne a vodnar se uzavre do sebe a je tady ticha domacnost.

Katy (Út, 21. 9. 2004 - 14:09)

Jsem vodnářka a oba své vztahy jsem prožila s mužem-beranem. Mluvím v minulém čase, ale to nic nevypovídá o tom, že by jiní dva spolu nemohli vydržet. Naopak jsem vícekrát četla po různých horoskopech (na které příliš nevěřím), že tato kombinace je dobrá.

anonym (Út, 22. 9. 2020 - 07:09)

Podle me zkusenosti ja beran ona vodnar je souziti velmi tezke vodnar jak jsem se docetl a s tim souhlasim,neumi davat lasku najevo, chce mit svobodu, za kazdou cenu,je agresivni, i hadava nerada odpovida,ani na dulezite co se tyce vztahu, na sms,telefonat,Whatsapp. Proste vodnar je opravdu na vztach velice komplikovany aspon s beranem.

Owečka (Út, 21. 9. 2004 - 14:09)

Znám tento pár a klapeto dobře.

jitka (Po, 20. 9. 2004 - 23:09)

Jake jsou vase zkusenosti s timto spojenim?

Reklama

Přidat komentář