Reklama

VOLBY 2017

Návštěvník (Pá, 4. 6. 2021 - 22:06)

Arabové jsou míšenci, původně přišli z oblastí dnešních států Irák, Írán a celá ta oblast, dříve Mezopotámie. Slované/Češi přišli z ruských stepí mezi Volbou, Karpaty a Dněprem a smísili se s Kelty a Germány. Češi jsou vlastně míšenci Keltů, Germánů, Slovanů, Kvádů a podobně, později částečně i staromaďarů, kteří jsou potomky Hunů a Avarů. Při stěhování národů vždy část obyvatelstva zůstala a promísila se. Ani Němci nejsou jednotná rasa.

úvaha (So, 5. 6. 2021 - 14:06)

Pleteš si rasy a národnosti a státnosti. Můžeš být Němec, ale černoch. Arabové jsou semité - to je jazykové označení , patří k nim i např Židé. Něco si o tom přečti. Bílá rasa s velkou pravděpodobností žila někde na severu. Dnes z ní zbyly jen zlomky, migrací z jižních částí prakticky vymizela

Pozor (Pá, 4. 6. 2021 - 15:06)

Do voleb jde strana nesoucí název jako jistý spolek zločinců, vrahů a zlodějů. Ještě bych dodal vyhulenců a znásilňovačú. Myslíte že budou lepší?

Jirka (Pá, 4. 6. 2021 - 17:06)

Kdo znásilňuje a je zhulenej?a

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 16:05)

Tak ve Švejkovi vozili na vozíku zlého dědečka, pak vozík dostal zapůjčen Josef Švejk a jel k odvodu. U nás na vozíku nevozíme (nebo vozíme) zlého dědečka, ale pana prezidenta. Vozík nemá baterie ani motor, vozí ho sluhové z ochranky, tak k čemu motor.

2021 (So, 8. 5. 2021 - 12:05)

Nazdar lidi. Koho asi letos volit? Já nevidím nikde nikoho volitelného. Jak s tím naložit?

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 12:05)

Piráti + STAN

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 12:05)

To si snad děláš srandu.

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 13:05)

Ne, proč?

sdfg (Út, 31. 10. 2017 - 20:10)

Škoda,možná by mi Kohout půjčil nějakou jeho konkubínu,myslím,že na to jde podobně...

Péťa (Út, 31. 10. 2017 - 20:10)

Vy se mi líbíte, tohle ale...Když vidím Vaši gramatiku,vnucuje se mi otázka-v jaké zemi žijete? V ČR to asi nebude,že?:-)))

Péťa (Út, 31. 10. 2017 - 20:10)

Arabové jsou podle mne také...Problém je v tom,že odpadlictví od islámu se trestá smrtí.Těch milion poprav si nějak nedokážu představit:-))

hm (Út, 31. 10. 2017 - 18:10)

Neříká se že politik...To mi je jedno, ale nevidí si do huby!!!

Zprávař v ČR (Út, 31. 10. 2017 - 18:10)

Tak mnozí kteří dali hlas...Neříká se že politik žvaní,ale že dává brífing.

Zprávař v ČR (Út, 31. 10. 2017 - 18:10)

Arabové jsou podle mne také bílá rasa,takže by nám to mohlo pomoci se rozmnožit,když nemáme přirozeně dost potomků,nakonec české ženy také mají moc studia a odkládají sex,takže tím,že by zde bylo milion českých konvertitů na islám by jsme podpořili plodnost a pak by jsme mohli zas odkonverovat na třeba budhismus nebo husitské náboženství,konverze je možná,ale musí být potomstvo ,které na to může konvertovat.
To asi měl ten sdfg na mysli.

úvaha (Pá, 4. 6. 2021 - 17:06)

Co je to kravinu? To by mně zajímalo, který vědátor toto vymyslel? Normální původní Evropané měli světlé vlasy a oči. Viz archeologické nálezy. Je jasné, že lidé žijící na severu vždy měli málo potomstva, protože v těžkých podmínkách by je neuživili. Takže se sem již tisíce let stěhují lidé z jihu a světlé vlasy a oči brzy zaniknou.

hm (Út, 31. 10. 2017 - 18:10)

Tak mnozí kteří dali hlas Okamurovi, tlučou hlavou o zeď. Co to mele za voloviny, že ANO chce ovládnout vládu.
Přece zvítězilo ve volbách.

Zprávař v ČR (Út, 31. 10. 2017 - 17:10)

Imigranti pořád myslí,že Češi žijou v totáči nebo co.Uznávám,že ti co se nechali zblbnout Okamurou,tím chytrým válečníkem ze země vycházející slunce Ni hon koku,který se nebojí rozhodně žádných novinářů na čt a tím se zalíbil voličům Zemana tepajícícm do novinářů.

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 14:05)

co to meleš za hovadinu, Okamura není válečník a už vůbec ze země vycházejícího slunce! Narodil se zde v ČR! Jestli je chytrý to bych nechal hodnotit jiné, ale je to válející se válečník za peníze poplatníků. Jednu stranu založil a velmi chytře rozkradl, a tu druhou pěkně vyžírá. V Japonsku mu dávali najevo že je míšenec, tam by tohle udělal jen jednou a napíchli by ho na kůl, válečníka vyválenýho. Je to nebezpečný hovado, rasista a č.

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 16:05)

Okamura se nechává fotit v samurajském, občas si tak pěstuje image. Což je paradox, jeho partaj je "vlastenecká", v čele je poloviční Japonec, o ovšem je na výplatní listině Rusů. V Japonsku dělal popeláře, víc by to asi nedotáhl. U nás na průmyslovce byl za otloukánka, říkal to jeho učitel (fyziky, Viktor Dudr). Jeho firmy zázračně prosperují asi díky ruským dotacím.

Reklama

Přidat komentář