Reklama

VOLBY 2017

Jediný premča p (Út, 24. 10. 2017 - 17:10)

Po Nečasovi a Sobotkovi bude lepší fakt každý.

Waltr (Út, 24. 10. 2017 - 16:10)

zkurvený mentálně, bude...Tento národ už zažil a přežil mnohé, zvládne i Andreje.

Plzeňská práva (Út, 24. 10. 2017 - 11:10)

ministr spravedlnosti Pospíšil (nyní TOP09)

I v době, kdy jsem byl v politice, jsem měl malinký úvazek, učil jsem správní právo.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/koncici-dekan-pospisil-plzenska-prava-slezla-hrobnikovi-z-lopaty-p9b-/domaci.aspx?c=A100801_121846_studium_jan

Já osobně k vobám nechodím a když už - volím malé strany tentokrát to byla chyba Ano je pěkná tučná truc-strana

rasistka Janáčk (Út, 24. 10. 2017 - 10:10)

Myslíte,že loď santusáků...asi nestudovala na právech v Plzni, je architektka. Proč se vám nelíbí vždyť chtěla jim koupit letenky do Kanady? Aby se měli dobře.

sdfg (Út, 24. 10. 2017 - 10:10)

Myslíte,že loď santusáků zvaná Veška Bleška kotvící stylově pod Čechovým mostem Hempes(pardon veška bleška herpes) bude upgradována ,protože pokud chce Babiš vládnout z ODS...,zřejmně se značně prosadí názory fašistek s citlivým nosánkem,hulící krabičku cigaret jako je absolventka Plzeňských práv a radní Černochová,ale i známé firmy severočeska Řápková a severomoraska legendární rasistka Janáčková.

sdfg (Út, 24. 10. 2017 - 10:10)

Z Grimasi komunisty Filipa jsem vyčetl,že již rozeslal jako Andrejko své hromadné smsky,zvací dopis komunistům z Čadu,Chile,Bolivie,S.Korei,Mali,Bhůtán,Provinci MingMicka v Dhápůrském části Bangladéšské Thákury obývané Barmy,kde se skrývá soudružka Semelová před trestním stíháním jak na Olšanských hřbitovech provolávala slávu Gotbvaldovi a učí tamní komunisty češťinu ,aby je pak dovezla jako straníky.

úspěch (Út, 24. 10. 2017 - 10:10)

se neodpouští. Kdyby dělal něco mimo zákony a kdo ty zákony dělal a pro koho - modří ptáci, tak už by dávno bručel.

kecy v kleci (Út, 24. 10. 2017 - 09:10)

ano pan babiš to je opravdu...Však jo - proč ne?
Tri dni ma naháňali, aj tak ma nedostali,
/:ešte ma tri dni budú aj tak ma nedostanú. :/

roman (Út, 24. 10. 2017 - 09:10)

Já nechápu co je na tom...ano pan babiš to je opravdu něco jiného!!!!!!!???
jánošík co tady zavádí stbácky praktiky. to jsi opravdu trefil toho pravého!!! kalousek je jen slabounký odvar.

urny se nosí (Út, 24. 10. 2017 - 08:10)

Já nechápu co je na tom...k lidem, kteří nemohou chodit, jenom chtít.

kecy v kleci (Út, 24. 10. 2017 - 08:10)

Tak ano. Výpady proti...Já nechápu co je na tom divnýho.
Podívám se do schránky a tam složenka, že mám platit cizí dluhy - to mně nepotěší. Pak uvidím v TV, že mám přemlouvat starce nad hrobem, aby volil Kalouska. Vybaví se mně naše hluchá, poloslepá babička, která nemůže k volbám ani dojít. To ji tam mám jako kvůli nějakýmu hráběti nosit? Ať to dělá jako komunisti a jde za ní.
To Babiš je úplně něco jiného.

Tom... (Út, 24. 10. 2017 - 08:10)

Tak ano. Výpady proti...Tak Steve je známá figurka, takže to nepřekvapuje.
Nicméně i výpady proti některým jiným jsou ve stejném duchu, např. proti Sobotkovi, kterému se dá vyčítat maximálně tak "zneužití" náhrad.

Martina (Po, 23. 10. 2017 - 23:10)

Už aby šel Kalousek...Toto je názorná ukázka...

Steve (Po, 23. 10. 2017 - 23:10)

Už aby šel Kalousek konečně do prdele! :-( Parchant jeden.

Martina (Po, 23. 10. 2017 - 22:10)

A nehraje u Kalouska roli i...Mám pocit, že často ta "nenávist" vůči Kalouskovi zakrývá pravé obavy nadávajících. Oni vědí, že máslo na hlavě mají jejich oblíbenci, ale bojí se to sami sobě přiznat. A tak hledají někoho, na koho mohou nadávat, protože bez nadávek je jejich život prázdný.
Po volbách nastala diskuse pod jedním článkem a místo toho, aby tam lidi řešili strany, které překvapily, určití lidé pořád dokola řešili Kalouska. Trochu mimo, nesmyslně, vulgárně...

A pořád se nabízí otázka, jak by voliči levice reagovali na to, kdyby vulgárního mladíka propleskl Zeman či Babiš. Tuším, že by byl potlesk vestoje. A myslím, že se nemýlím.

sardanapal* (Po, 23. 10. 2017 - 21:10)

Pondělní výzva odpůrcům...Třeba protože se vůbec nechal co by politická zombie zvolit a to už i v minulých volbách kde jeho strana volala po odstranění politických dinosaurů ...
Jest dobré zamést si před vlastními dveřmi ...

Korec (Po, 23. 10. 2017 - 20:10)

Pondělní výzva odpůrcům...Smiř se s tím, že tak to prostě ve světě grázlíků chodí - pokud se někdo rozhodne "být v něčí partě" - tzn. být vyznavač jednoho grázlíka, tak musí zas jiného grázlíka nenávidět. Jakmile jsi jednou v této hře, tak není podstatné, kdo je větší grázl. Prostě si vybereš intuitivně jednu partu a pak musíš být proti jiné partě. Je to taková primitivní hra, možná má původ v dávné minulosti, kdy jsi se prostě narodil do nějakého kmene, klanu a za jehož náčelníka jsi musel stále bojovat, ať se dělo, co se dělo.

23.10. (Po, 23. 10. 2017 - 19:10)

Pondělní výzva odpůrcům...Kalouska neznám,ale Jezuité možná jo.

Ouha (Po, 23. 10. 2017 - 19:10)

Pondělní výzva odpůrcům...To už je tady takový folklor,D...

Radek (Po, 23. 10. 2017 - 19:10)

Kdyby se do parlamentu nedostala jen parta znesvarenych egomaniaku, ale lidi, co chteji neco udelat pro lidi a tuhle zem, tak se vsichni mimo komunistu mohou dohodnout. ODS bych dal rozhodne ministra skolstvi (Klaus ml. Je odbornik), ANO predsedu, zivotni prostredi ( Brabec byl celkem rozumny) a finance ( i kdyz jsem proti EET), tak si myslim, ze dnes uz by se to melo dotahnout, piratum bych dal prumysl a ministerstvo prace a socialnich veci ( chce to elektronizaci a nove technologie - at se mladi ukaze ), Okamurovi bych dal ministerstvo vnitra - at teda ukaze, jak nas bude branit proti islamu, KDU -CSLbych nechal ministra zemedelstvi Jurecku, CSSD ministra zahranici ( prece uz maji nejake kontakty), Topce bych dal ministerstvo spravedlnost ( Pospisil), STAN mistni rozvoj, no armadu, kulturu a zdravotnictvi by si jeste nejak rozebrali a bylo by.Kazdy by mohl plnit aspon zcasti svuj program. Pokud se budou hadat a prit, tak lidi pekne naserou ...

Reklama

Přidat komentář