Reklama

VOLBY 2017

Korec (So, 21. 10. 2017 - 06:10)

Ona ta pravice je kolikrat vic socialni nez levice. Pravice chce diky nizsim odvodum do statniho, nechat lidem vic penez v kapse, tez tolik nereguluje ruzne moznosti privydelku. Levice vse reguluje, lidem nechava v kapse malo a pak poskytuje ruzne davky socialne slabym - ale vzdy je to tak slozite, ze vetsina tech socialne slabych si ty davky ani neumi zaridit. Kolikrat lidi ani netusi na co by mohli mit narok. Jen urcite skupiny v tom umi chodit a ty davky i zneuzivat.

Waltr (So, 21. 10. 2017 - 06:10)

Svobodni maji velmi podobne...Být pravičák, tak bych Svobodné volil.

Korec (So, 21. 10. 2017 - 06:10)

Realisté nevypadají...Svobodni maji velmi podobne nazory jako realisti a projit by mohli. Pred lety, kdyz nas ODs zaprodala EU nevyhodnou Lisabonskou smlouvou se od ODS odtrhli a od te doby haji ciste pravicove nazory.

Tony (Pá, 20. 10. 2017 - 23:10)

Tak ODSce by mohli být...Realisté nevypadají špatně. Ale zřejmě neprojdou...:(

sdfg (Pá, 20. 10. 2017 - 00:10)

za mlada jsem ho...Jsem na tohle taky přemýšlel,který strana je pro koho nevolitná,nevíme zda někde ve městě mají třeba důvod volit TOP09 ačkoli třeba v ostravě to třeba považují i křesťané za nemožné a volí ČSSD.
Jestli může být křesťan radikál,ani může a třeba volit i KSČM kvůli tomu,že nechce další pravicové zastrašování důchodců a obálky s dluhem ČR do schránky,zesměšňující schopnost důchodců přečíst surovost kampaně netýkajících se jejich života,ale směřující marketingově na segment mladých.

znáš Jirku Fuch (Čt, 19. 10. 2017 - 23:10)

za mlada jsem ho vídával

Křesťanský filozof: Křesťané by neměli volit lidovce. Znám řadu uvážlivých křesťanů, kteří zvolí Okamuru a vidí zločinné elity a nekončící příval migrantů, co mají dobyvačnost v krvi…

ROZHOVOR „Pokládám jeho diskvalifikaci Okamury za nesprávnou a ukvapenou. Znám řadu uvážlivých křesťanů, kteří budou Okamuru volit. Nikoli proto, že by podlehli jeho fobiózním agitkám, ale protože je jediný, kdo zastává rozumný názor k migračnímu šílenství EU a má reálnou šanci se dostat do parlamentu,“ říká křesťanský filozof Jiří Fuchs k tomu, že biskup Holub prohlásil, že Okamura je pro křesťany nevolitelný.

Tony

sdfg (Čt, 19. 10. 2017 - 22:10)

Okamura *-5 a bude rád,za ubohý výkon v superdebatě.

Steve (Čt, 19. 10. 2017 - 22:10)

SPD Okamura č.29! +1

Babiš (Čt, 19. 10. 2017 - 21:10)

Populismus je trend,protože...sice vyhraje, ale nikoliv proto, proč vyhráli svobodní v Rakousku.

Lukáš (Čt, 19. 10. 2017 - 21:10)

Skvělý chat s Petrem Machem - https://www.facebook.com/mach.svobodni/?rf=1584810541773323

Zoufalka (Čt, 19. 10. 2017 - 12:10)

Zlatí komunisti.

sdfg (Čt, 19. 10. 2017 - 11:10)

Populismus je trend,protože tuhle vlajku zvedli v americe a to už před současným prezidentem demokrati.Všem všechno dáme,jak neamerické,zajistíme vás duchovně i materiálně(a usa to znamená konečně se dostat do veřejného zdravotního systému jako uživatel...).
Proto vyhráli svobodní v Rakousku a v česku vyhraje patrně Babiš.

Waltr (St, 18. 10. 2017 - 18:10)

Ač již pár let tradiční...Tak to já se už nasral a zřejmě to dostanou dřevěné nohy.

sardanapal* (St, 18. 10. 2017 - 17:10)

Ač již pár let tradiční volič SOC , začal sem okukovat Fialu ...
Nu uvidíme , čekám na "hyper super" debatu zítra .
A když se naseru - tak to dostane "mandlový" oko !!!

sardanapal* (St, 18. 10. 2017 - 17:10)

Vím koho nezvolím : TOP , KDU , ANO ...

už jsem to tu p (St, 18. 10. 2017 - 17:10)

jenže svého příspěvku se nedokážu dohledat,

i když jsem pro realisty, tak budu volit spíše Kanimuru, i když s ním v mnohém nesouhlasím, ale jenom proto, aby mi nepropadl hlas,

mainstreamové strany jsou pro mně jako pro křesťana totiž nevolitelné a to včetně KDU - ČSL.

Křesťanský filozof: Křesťané by neměli volit lidovce. Znám řadu uvážlivých křesťanů, kteří zvolí Okamuru a vidí zločinné elity a nekončící příval migrantů, co mají dobyvačnost v krvi…

Waltr (Út, 17. 10. 2017 - 17:10)

AB - rodinný původ a...No nedá se mu upřít určitý talent...z každého režimu umí vydojit maximum.

Milan (Út, 17. 10. 2017 - 11:10)

AB - rodinný původ a životopis v době mládí:

Otec Štefan Babiš, od začátku 50-tých let komunista. V 50-tých letech služebně (jaká to asi musela být "služba" ?) s rodinou 4 roky v Paříži. V době obrody koncem 60-tých let odchází z KSČ, na počátku normalizace tam zase vstupuje ! Pak 6 let při OSN v Ženevě.

Matka po návratu ze Ženevy tajemnice Ústavu marxismu-leninismu na Univerzitě Komenského v Bratislavě.

Andrej – škola a gympl na Západě, budiž. Když pak byli zpátky v ČSSR jde na vejšku, kde je předsedou fakultního výboru SSM. Místo vojny modrá knížka (přitom zdatný sportovec). Pak zaměstnání v PZO. Samozřejmě již v KSČ (KSS), hned služebky na Západ a pak služebně frr na Západ i s rodinou.

No - někdy se stane, že z bahna vyroste leknín. Ale jenom někdy...

trochu nuda? (Út, 17. 10. 2017 - 11:10)

trochu nuda, ale nějak mi...To by ses divil, pokud by získali dostatečný počet hlasů.

Úplně stejné jako v Polsku. Tito lidé jsou stejní jako komunisté, prostě totalita, pokud by tu možnost měli.

Vždyť v učení katolíků má žena taky podřadné postavení, nemůže být knězem atd.

Waltr (Po, 16. 10. 2017 - 20:10)

trochu nuda, ale nějak mi...Čím kontroverzní? Dredama? Marihuanou? Mimochodem legální alkohol je tvrdší droga.

Reklama

Přidat komentář